TV LCD LED Samsung D7000(46") Wszystko o serii D7000

bodzio1m

New member
Witam.

Czy ktoś posiada starszą wersję softu: T-GAPDEUC-1022.1, i mógłby wrzucić na jakiś serwer, lub podać link do strony. Po wgraniu najnowszego softu T-GAPDEUC-1023.1, znacznie pogorszyły się barwy kolorów,ponowna regulacja barw mnie nie zadowala.

dziwne, u mnie się nic nie pogorszyło po wgraniu najnowszego choć nie wiem co on w ogóle wnosi nowego
co do wgrania starszego softu to chyba nie ma takiej możliwości
 

weksla

New member
Bez reklam
Mam wszystkie softy począwszy od wersji 10.16, ale wątpię aby dało się wykonać backgrade...
U mnie też nic soft nie wniósł, lecz nie wydaje mi się że coś pogorszył. ciekawi mnie tylko dlatego na stronie samsunga modyfikacje w nowym sofcie są owiane taką tajemnica.
 

robertss

New member
Mam wszystkie softy począwszy od wersji 10.16, ale wątpię aby dało się wykonać backgrade...
U mnie też nic soft nie wniósł, lecz nie wydaje mi się że coś pogorszył. ciekawi mnie tylko dlatego na stronie samsunga modyfikacje w nowym sofcie są owiane taką tajemnica.

Witam.

W odpowiedzi e-mail z Samsunga dotyczącego wgrywania starszego firmware do telewizora jest niemożliwe, tylko można zainstalować jedynie nowszą wersję oprogramowania. Czyli tak jak koledzy pisaliście wyżej.
 

weksla

New member
Bez reklam
Hej.
Od jakiegoś czasu obserwuje na swoim tv i aplikacji youtube że nie działają niektóre filmy, w szczególności sa to teledyski (chodź nie wszystkie) szukajka wyszukuje film, na kompie działa a na tv pisze że jest niedostępny. Dla porównania na aplikacji youtube w n-box filmy te działają. Czyżby już samsung okroił nam youtuba?
Tez to obserwujecie?
 

nemko

New member
A co powiecie na to? Zaktualizowałem dzisiaj listę kanałów naziemnej telewizji cyfrowej i edytowałem ją w programie Channel Editor.
Program wyświetlił o wiele więcej kanałów telewizyjnych i o dziwo radiowych, niż widać to w liście kanałów samego telewizora.
I co można by zrobić aby taką rozszerzoną listę zobaczyć w telewizorze?
 

Attachments

  • LISTA.jpg
    LISTA.jpg
    128,7 KB · Wyś: 247
Ostatnia edycja:

nemko

New member
Czyli któryś z dedykowanych dekoderów wyświetli niewidoczne kanały i pozwoli je oglądać?
Czy może sam w sobie będzie posiadał listę kanałów i pilota do ich obsługi?
 

nemko

New member
Nie mogę uruchomić TVP Sport w przeglądarce z powodu braku zainstalowanego Silverlight.exe. Może ktoś instalował i podpowie jak to zrobić bo u mnie nie daje rady.
 

mlx

New member
Nie mogę uruchomić TVP Sport w przeglądarce z powodu braku zainstalowanego Silverlight.exe. Może ktoś instalował i podpowie jak to zrobić bo u mnie nie daje rady.
nic tego nic nie będzie - Silverlight należy do M$ a nasze tv są na linuxie - zatem szanse są zerowe żeby coś zrobili na konkurencyjny system (a nawet gdyby to M$ NIGDY nic dla innych nie robi za darmo)
 

nemko

New member
nic tego nic nie będzie - Silverlight należy do M$ a nasze tv są na linuxie - zatem szanse są zerowe żeby coś zrobili na konkurencyjny system (a nawet gdyby to M$ NIGDY nic dla innych nie robi za darmo)

Ale z tego co pamiętam, to na stronie była możliwość wyboru pod linuxa. I mimo to nie dało rady.
 

nemko

New member
Tyle , że nie zainstalowałeś tego w tv ..prawda ?? , bo nie ma jak pobrać tego plugina pod Linksa do własnego telewizora :sad:

Gdybym zainstalował nie byłoby tematu :)
A tak z innej beczki, czy zdarzyło się komuś przy odtwarzaniu filmu z napisami, że przesunięcie napisów względem obrazu było o ponad minutę? Ja tak miałem w "Wojnie Światów".
 

weksla

New member
Bez reklam
cacumen ma rację raczej nigdy nie doczekamy się obsługi tego typu rzeczy na naszych tv i przeglądarkach. To samo dotyczy np. chatów i kamerek.
Dla mnie to jest poprostu niepełny internet i tak powinni pisać w specyfikacjach tv.
 

mlx

New member
słuchajcie - wszystko z linuxa zadziała na naszych telewizorach ale dopiero jak pojawi się scena i zrobi custom software - wtedy i xbmc zadziała - ale póki co brak osób znających się na rzeczy - tunery sat i smartfony są najlepszym przykładem że da się - na razie sammy dyktuje warunki bo ludzie z wiedzą nie tykają TV ale nic nie trwa wiecznie ...
 
Do góry