TV LCD LED Samsung D7000(46") Wszystko o serii D7000

mlx

New member
Dolo,
do D7000 jak na razie, jest tylko 1023
1024 jest tylko do D8000

Wsparcie dla UE46D7000LS

obawiam się, że kolega Dolo ma rację jest nowa wersja oprogramowania pod usb - 1024

a niechlujstwo wśród pracowników samsunga jak zwykle wkurza wszystkich - dzięki takim osłom inne narodowości mają nas za bałaganiarzy - może czas wywalić z pracy barana odpowiedzialnego za uaktualnienie stron samsunga - skoro sobie nie radzi z tak prostą sprawą jak wpisanie jaki jest dokładnie update

1024 nie kasuje ustawień ale zmian póki co nie zauważyłem
 
Ostatnia edycja:

nemko

New member
witam!
Dziś zamówiłem do mojego D8000 nowego pilota AA59-00543A. Stary 431A pójdzie do starego tv. Używał już ktoś w/w pilota. Wygląda na solidniejszy. Dziś w Saturnie widziałem białego pilota takiego jak mamy w serii like this: Pilot Samsung AA59-00446A 3D Oryginał !!! (2452063876) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. to też takie wychodziły?
Pozdrawiam
Olivier


Ja używam AA59-o0445A. Jest identyczny jak AA59-00431A, przynajmniej z zewnątrz.
Działa ok. Jest o niebo wygodniejszy obsłudze niż ten srebrny bez wystających klawiszy.
Jedyny minusem jest jego grubość.
Kiedyś natrafiłem na jakąś hiszpańską stronę z kompatybilnymi pilotami. Jest ich chyba ze 4 modele, i wszystkie wyglądają identycznie. Różni je tylko nr seryjny na obudowie.
 

weksla

New member
Bez reklam
I co zauważyliście jakieś różnice po upgrade softu, ja żadnej, i na stronie też żadnego info. Samsung chyba tylko numerki zmienia...
 

weksla

New member
Bez reklam
Dokładnie wcześniej pisał jakie zmiany zostały wprowadzone, na dwóch ostatnich wersjach softu już nawet nie pisze, jak zwykle juz leje na starszy model.
 

cacumen

Member
Bez reklam
Nie ma co narzekać , podstawą wszelkich zmian jest u Samsunga obecnie---
zabezpieczenie przed zmianami w firmwarze , bo SammyGo zbyt wiele kombinuje i pozwala pełniej wykorzystać potencjał różnych modeli.
A to przeszkadza w polityce marketingowej producenta !!
 

bodzio1m

New member
wiecie co mnie bardzo wkurza w tym TV (D7000) ? otóż mam podłączony drugi komputer pod ten TV i niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego nie ma podglądu (PIP) z zewnętrznego tunera np. n-ki tylko z naziemnego!!!
 

weksla

New member
Bez reklam
Hej.
Nie orientujecie się czy do naszych tv (D7000/D8000) można podpiąć myszkę lub klawiature usb?
Podobno do serii E juz można i działa, czy nie da się zrobić softu takiego żeby to obsługiwał. byłoby to nielada udogodnienie podczas przeglądania netu. Takto nawet mi się nie chce na tą przeglądarkę wchodzić. pozdro
 

weksla

New member
Bez reklam
Skąd wiesz że smaczny skoro już nawet nie racza opisać listy zmian jak czynili to na początku. Coś czesto te softy wydają a zmiany żadne, no chyba że w zabezpieczeniach przed sammy go
 

mlx

New member
Skąd wiesz że smaczny skoro już nawet nie racza opisać listy zmian jak czynili to na początku. Coś czesto te softy wydają a zmiany żadne, no chyba że w zabezpieczeniach przed sammy go

no cóż, to kwestia podejścia do aktualizacji - wprawdzie nie używam jeszcze Sammy Go ale cieszy mnie sam fakt że jeszcze aktualizują nasz model - bo patrząc na działania samsunga w oprogramowaniu smartfonów - to jedynie flagowce mogą liczyć na jakikolwiek update


słowo "smaczny" jest jakby to powiedzieć - pozytywnym spojrzeniem na wsparcie producenta a co update poprawia to nie mam zielonego pojęcia

HbbTv nadal nie aktywne albo coś trzeba włączyć na co nie wpadłem
 
Ostatnia edycja:

kocur80

New member
coś za szybko firmware po ostatnim został wydany. Wniosek - coś zepsuli w poprzednim. Poważnie to trochę przegięcie że nie ma podanej listy poprawek, równie dobrze może instalujemy jakieś programy typu spyware bo w końcu nie ma informacji. To jest brak szacunku do klienta
 

olivier

New member
Witam ponownie!
Jestem po wizycie serwisu i .:
1) wymienili panel led na nowy. Serwis był u mnie w domu. Zauważyłem na nowym mniej chmur. Może teraz - za trzecim razem będzie ok.
2) wymienili płytę główną choć jak później okazało się stara była ok ;-). Problem polega na tym, że moja kablówka osiedlowa cyfrowa nie nadaje jakiegoś sygnału, który generuje obraz w programie tv GUIDE. Sprawdziliśmy na naziemnej i było ok. Płyta już wymieniona na nową i już tak zostało.
3) pilot jest nowy i jest dużo fajniejszy, ale 180zł to dość dużo.
4) gwarancja jest przedłużona o kolejny tydzień.
5) ehhhh...czekam jeszcze 2 razy i będzie może ES.

Pozdrawiam Olivier
 

weksla

New member
Bez reklam
A jak sprawdzic czy to HbbTv jest aktywne czy nie? Musze miec podłączoną tv naziemna czy może być przez n-box?
 
Do góry