TV LCD LED Samsung 8 c8000 (46" 55" 65") Wszystko o serii 8000 opinie testy

kazikw1

New member
MKV a napisy

Chciałem rozwiązać ewentualny problem, z którym się zmierzyłem. Może się komuś przyda i nie będzie musiał dłużej szukać ;)

Próbowałem na C8000 odpalić plik mkv z zaszytymi napisami (były włożone w srt). Telewizor napisał w kontenerze mkv napisów nie zauważał, nie wyświetlała się pozycja dot. napisów w menu narzędzia. Wydłubałem napisy opensource'owym MKVtoolnix i jak telewizorek dostał te same napisy obok pliku, z którego je wyjąłem - ruszyło bez kłopotu :)
 

Mouera

New member
Samsung dorzucił do widgetów wideo serwisy:
- vod.tvp.pl
- wp.tv

Śmiga całkiem miło (update następuje automatycznie).
 

bartec

New member
Witam wszystkich jestem nowy na tym forum ale mysle ze dobrze trafilem ze swoim problemem. Od 2 miesiecy (okolo) jestem szczesliwym posiadaczem UE46c8000 i sprawa wyglada tak;
zaraz po zakupie gdy przytargalem tv do domu i podlonczylem go do dekodera tv N oraz do odtwarzacza bluray 3D sony BDV-E380 ktory kupilem wraz z tv kablami HDMI1.4 chca zobaczyc efekt 3D bo po to wydalem mnostwo kasy na ten tv wyporzyczylem z tv N Ocean przygod 3D efekt byl niesamowity (rzecz jasna za sprawa okularow aktywnych z zestawu z potfory vs obcy) powtorze sie efekt byl super wszystko wychodzilo z ekranu przed niektorymi rybkami ztego filmu czlowiek robil uniki siedzac przed tv gdyz wszystko dzialo sie praktycznie przed ekranem tv. Niemoge tego samego powiedziec o ty samym filmie ogladanym z plyty Bluray 3D rzadnego efektu jak i z kazdym innym filmem Bluray3D a co gorsza po tygodniu byla jakas aktualizacja dostepna wiec ja sciagnalem automatycznie gdyz tv jest polonczony do internetu, zaprosilem znajomych domagajacych sie zobaczenia efektu opisywanego wielokrotnie przezemnie w samych superlatywach, ponownie wypozyczylem z wypozyczalni VOD telewizji N Ocean przygod 3D i NIC kompletnie niema rzadnego efektu 3D w moim tv ani z filmow wyporzyczanych z VOD ani z ply bluray3D ani z dysku twardego na ktorym mam juz dosc duzo filmow mkv 3D np Avatar3D Resident evil3D Podroze gulivera 3D itd itp probowalem juz wszystkiego 10000rzy sprawdzalem ustawienia podlonczenia i nic niemoge wykombinowac pomocy...
 

bartec

New member
tak kupilem nowki baterie i nic jest swietna glebia np w Awatarze ale nic absolutnie nic niewychodzi z ekranu na rzadnym filmie a wczesnie efekt byl powalajacy:-(
 

engage666@o2

New member
Witam,mam samsunga 55c7000 i nie pokoi mnie to że na motion plus -płynny przycina się obraz i w ogóle są jakby migotania w tle jakby się rozmywało...dlaczego tak się dzieje?? proszę o fachową odp...
 

bartec

New member
Jezeli ustawisz na standard bedziesz mial efekt teatru.. ja bym ustawil na wyrazny jak dla mnie najlepsza opcja ale niech inni sie wypowiedza.
 

bartec

New member
Znajdzie sie tu ktos z kim moglbym porozmawiac o ustwieniach 3D w
UE46c8000
????????????
z gory dzieki za odzew
 

bartec

New member
Avatar przeszlo 18GB, ponadto zauwazylem ze filmy z VOD z Telewizji N dzialaja w 3D tylko gdy dekoder jest przestawiony w trvyb DVI gdy jest dekoder ustawiony na 1080p HDMI efektu 3D niema niestety z plyt dalej niedoszedlem co jest nietak efektu jak niebylo tak niema:-(
 
Ostatnia edycja:

bluray

Banned
z 11 maja fw 3009.2
Czy wiemy co daje ?
Wiemy:

- Optimization to find the Service Channel for SkyD (Germany, Austria , Swiss Region)
- Improve ''11 Skype(MoIP) Camera screen is not showed
- When turning off and on after recording Guide plus (Only Italy)
- Improve Samsung Digital Camera''s specific MJPEG movie clip is not playbacked
 
Ostatnia edycja:

crash

New member
Przeleciałem cały wątek ale nie napotkałem odpowiedzi na interesujące mnie pytanie. Udało się komuś odpalić jakąś klawiaturę ? Dobija mnie klepanie wszystkiego z pilota. Zwłaszcza w youtube
 

Sk_uter

New member
Bez reklam
Przeleciałem cały wątek ale nie napotkałem odpowiedzi na interesujące mnie pytanie. Udało się komuś odpalić jakąś klawiaturę ? Dobija mnie klepanie wszystkiego z pilota. Zwłaszcza w youtube
Ja uzywam telefonu jako pilota i tam jest qwerty, na pewno wygodniejsze niz pilot :)
 
Do góry