TV LCD LED Samsung 8 c8000 (46" 55" 65") Wszystko o serii 8000 opinie testy

patyk77

New member
Witam

Może mi ktoś sprawdzić jak rozmieszczone są otwory VESA 400X400 względem wysokości telewizora?
(czy są centralnie po środku?)
P.S.
U mnie w starym LG są np. są przesunięte do góry o 10cm

Pozdrawiam Mariusz
 

bluray

Banned
Z powodu wprowadzenie POLSAT HD do DVB-T mam dużą ochotę cobie ponagrywać (F1 HD - jakość niesamowita !).
Ale mój 46C8000 każe mi formatować HDD (po USB) jak i pena 16GB.
Pytan ta takie:
- czy po formacie dysk widoczny tylko dla tego TV ?
- czy będę miał dostęp na PC do zapisanych plików ?

Mam także NOT PVR HD i tam wszysko sie rejestruje w *.ts i mogę dalej swobodnie edytować.
 

sfw

New member
Z powodu wprowadzenie POLSAT HD do DVB-T mam dużą ochotę cobie ponagrywać (F1 HD - jakość niesamowita !).
Ale mój 46C8000 każe mi formatować HDD (po USB) jak i pena 16GB.
Pytan ta takie:
- czy po formacie dysk widoczny tylko dla tego TV ?
- czy będę miał dostęp na PC do zapisanych plików ?

Mam także NOT PVR HD i tam wszysko sie rejestruje w *.ts i mogę dalej swobodnie edytować.

Sprawdź w instrukcji ale jestem prawie pewien, że na PC tych nagrań nie odtworzysz.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wcale nie mają.
Jest w ofercie, ale na zamówienie trwające do 28dni roboczych. Czyli półtora miesiąca. Za półtora miesiąca będą mieli wszyscy i ceny też będą zapewne inne....

A ja sadze ze ceny na poczatku bedaz w sklepach podobne juz jest przyklad saturna i rtv agd prawie to samo , pozniej moze bedzie inaczej juz ale poczatek to ceny zawsze sa podobne .... nie mowie o sklepach internetowych
Pozdrawiam
Lolek
 

accu

New member
Bez reklam
Witam,

Tak jak większość użytkowników forum słusznie uważała , nowa seria D8000 telewizorów lcd firmy Samsung niczym z punktu widzenia funkcjonalności i zastosowanej technologii nie różni się od serii D7000.

Pozdrawiam,
accu
:kom:
 

julianoz

New member
Witam,

Tak jak większość użytkowników forum słusznie uważała , nowa seria D8000 telewizorów lcd firmy Samsung niczym z punktu widzenia funkcjonalności i zastosowanej technologii nie różni się od serii D7000.

Pozdrawiam,
accu
:kom:
Dziś miła konsultantka z infolinii Samsunga wytłumaczyła mi dokładnie, że jedyna różnica między seriami D7000 i D8000 tkwi w rodzaju materiału użytego do wytworzenia ramki okalającej matrycę oraz to, że w D8000 logo świeci się, a w D7000 nie. Dla takiej różnicy osobiście nie widzę powodu płacić ok 1000zł więcej. Wolę ramkę z przeźroczystego (podobno) tworzywa niż aluminium. Widziałem to aluminium i jakoś mnie swym okrzyczanym designem nie przekonała. Konsultantka Samsunga dodała, że właśnie jest świeżo po szkoleniu z tematyki dotyczącej serii D. :-D
 

Slygado

New member
Dziś miła konsultantka z infolinii Samsunga wytłumaczyła mi dokładnie, że jedyna różnica między seriami D7000 i D8000 tkwi w rodzaju materiału użytego do wytworzenia ramki okalającej matrycę oraz to, że w D8000 logo świeci się, a w D7000 nie. Dla takiej różnicy osobiście nie widzę powodu płacić ok 1000zł więcej. Wolę ramkę z przeźroczystego (podobno) tworzywa niż aluminium. Widziałem to aluminium i jakoś mnie swym okrzyczanym designem nie przekonała. Konsultantka Samsunga dodała, że właśnie jest świeżo po szkoleniu z tematyki dotyczącej serii D. :-D
To temat o serii C, a nie o D :roll:
 

Sk_uter

New member
Bez reklam
zadam troche glupie pytanie,
od jakiegos miesiaca podswietlenie pilota mruga zawiast sie swiecic (chociaz nie raz swieci normalnie), wina bateri czy rozwalony pilot?
 
Do góry