TV HD w polskiej TK Multimedia

przemo73

New member
Bez reklam
Cały czas jest za mała konkurencja (piszę o osiedlach w Toruniu). Jeszcze dwa lata temu na moim osiedlu nie było alternatywy. Albo MM albo talerz na balkonie. Teraz doszedł Petrus, jednak to nadal za mało. Przydaliby się jeszcze minimum dwaj dostawcy. Może ceny by się zmieniły.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Dobrze piszesz kolego Kristop, niestety...
Co do NDTV to może niech zrobią NDTV plus i tam dadzą nowe kanały tylko dla nowych!
A my "starzy" abonenci to możemy sobie pomarudzić i tyle naszego.
 

williamsf1

New member
Wybrane mecze naszej kopanej również w nsport - jeżeli MM nie dołączy (przywróci) tego kanału to będzie kolejny krok który skłoni mnie do rozwiązania umowy z MM. Płacąc im miesiecznie 217zł (tel-int-tv) ostatnio zdjęto mi TVPHD wcześniej Nsport (pakiet sport hd Extra )a w zamian jakieś kanały z kiczowatymi walkami to już chyba miarka się przebrała bo nie mam zamiaru płacić za pakiet canal+ nie mając dostępu np. do Ligi żużlowej czy niektórych meczów Ekstraklasy których nie będzie na Canal+ sport.

źródło: media2.pl

Od kwietnia 2013 roku wybrane mecze T-Mobile Ekstraklasy będą pokazywane nie tylko na antenach pakietu CANAL+, ale także w nSport - zapowiada operator. Pierwszym tak emitowanym spotkaniem ma być mecz Ruchu Chorzów z Podbeskidziem Bielsko-Biała, 5 kwietnia od 17:40 (najpierw wstęp do meczu, transmisja od 18:00). Będzie to kłopotliwe dla abonentów CANAL+ w CYFRZE+ i dla użytkowników sieci kablowych, którzy nie mają dostępu do oferty stacji nSport.
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
Cały czas jest za mała konkurencja (piszę o osiedlach w Toruniu). Jeszcze dwa lata temu na moim osiedlu nie było alternatywy. Albo MM albo talerz na balkonie. Teraz doszedł Petrus, jednak to nadal za mało. Przydaliby się jeszcze minimum dwaj dostawcy. Może ceny by się zmieniły.

Zapomnij. Żadna rozsądna kablówka nie wejdzie na 3-ciego. Jeśli ktoś to robi to od razu należy zgłosić do prokuratury działanie na szkodę firmy. Jestem blisko związany z osobami pracującymi dla największych polskich operatorów i zapewniam Cię, że w chodzący na trzeciego nie ma czego szukać nawet gdy jest najtańszy. Koszt inwestycji nigdy się nie zwróci. Po kilku latach sprzedawania w W-wie po kosztach nawet MM musiała się poddać i podniosła cenę nieopłacalnego (ale najlepiej sprzedającego się) pakietu z 50 na 60 zł. Vectra też w W-wie ostro moczy (bo ludzie dla zasady wolą to co juz mają) i idzie po kosztach a nawet dla zrobienia wyniku stosuje w przypadku wybranych handlowców ceny ... specyficznie nieekonomiczne. UPC już też powoli dostosowuje się do tych działań i handlowcy mają "tajne" oferty dla klientów konkurencji.
Za walkę w W-wie płaci reszta kraju. oto przykladowe ceny w stolicy:
MM Superbox + 30 Mb z wifi = 68 zł (pierwsze 2 miechy po 1 zł)
Vectra Platyna + 40 Mb + 300 min tel = 95 zł (pół roku po 20 zł)
UPC Select + 30 Mb = 75 zł (3 miechy po 1 zł)
Koszt utrzymania takich parametrów to dla usługodawców ok 55-60 zł/m-c + prowizja dla handlowca i instalatora. Zatem realne zyski firm bazują na mieszkańcach innych miast i osobach zasiedziałych.
 

casanova07

New member
a z innej beczki, ktoś korzysta z pakietu PictureBox?

PS. MultiRoom podpisuje się umowę tylko na określony czas? czy można na nieokreślony, jeśli abonament kablówki kończy mi się za kilka m-cy.
 
Ostatnia edycja:

gather_pl

New member
Dziś byłem w lokalnym BOK i niestety pracownik placówki nie był mi w stanie nic powiedzieć o nowych pakietach Canal+. Ba nawet nie wiedział, że Canal+ GOL ulegnie likwidacji, tak więc nie brnąłem dalej i nie wypytywałem o jakiekolwiek szczegóły. Jedyne dostałem potwierdzenie, że w tym tygodniu ma się pojawić nowy cennik promocyjny na paczkę Canal+ (czy będzie jednak paczka, wiele tego nie wiedział).
 

_szymar_

New member
Lista listą, ale ciekawe jak ceny będą wyglądały.
Mam umowę na pakiet c+ do września i zastanawiam się jak to będzie wyglądało.
Jeszcze bardziej ciekawy jestem co mi zaproponują we wrześniu bo teraz płace 29 pln za ten pakiet i jest ok, ale płacenie ponad 50 czy 60 zł za to żeby pooglądać sobie mecze piłki nożnej, żużel i nba będzie dość słabą opcją. zwłaszcza, że to nie jest tak, że cały czas się ogląda sport od rana do wieczora dzień w dzień.
Pozdro!
 

krzyjak

New member
Lista listą, ale ciekawe jak ceny będą wyglądały.
Mam umowę na pakiet c+ do września i zastanawiam się jak to będzie wyglądało.
Jeszcze bardziej ciekawy jestem co mi zaproponują we wrześniu bo teraz płace 29 pln za ten pakiet i jest ok, ale płacenie ponad 50 czy 60 zł za to żeby pooglądać sobie mecze piłki nożnej, żużel i nba będzie dość słabą opcją. zwłaszcza, że to nie jest tak, że cały czas się ogląda sport od rana do wieczora dzień w dzień.
Pozdro!

Ja mam to samo - tyle, że moja nowa umowa wystartowała od 01.04.
 

_szymar_

New member
Moja umowa ruszyła pod koniec marca.
Jeżeli te ceny będą tak zaporowe we wrześniu to po prostu zrezygnuję i przerzucę się na transmisje online.
Mam nadzieję, że do tego czasu dostaniemy pełen dostęp do oferty a oni zmądrzeją i zrobią jakieś normalne oferty. Rozumiem zapłacić parę złotych więcej ale nie podwyższać opłatę dwukrotnie.
 

przemo73

New member
Bez reklam
Według tego dokumentu cena za pakiet Canal+ to 39 zeta i dopłata do HD 6 pln. Jednak ni jak nie mogę dopasować tych cen do tych programów na nowej liście kanałów. Tam jest podział na Silver/Gold/Platinum. Po ile będą te pakiety? Czy cena 45 zeta dotyczy wszystkich sześciu?
 

krzyjak

New member
Według tego dokumentu cena za pakiet Canal+ to 39 zeta i dopłata do HD 6 pln. Jednak ni jak nie mogę dopasować tych cen do tych programów na nowej liście kanałów. Tam jest podział na Silver/Gold/Platinum. Po ile będą te pakiety? Czy cena 45 zeta dotyczy wszystkich sześciu?

To są ceny ze starego cennika, w którym był jeden pakiet Canal+.
Nowych cen póki co nie ma.
 

przemo73

New member
Bez reklam
Faktycznie, przepraszam. Zasugerowałem się ceną jaką ja mam 29+4 za C+HD, a to była promocja.
Jedno co wiemy na tą chwilę, że będzie dostępny cały pakiet sześciu kanałów C+ w tym cztery w HD, poza Film i Film2 co dla mnie jako kibica jest korzystne.
 

spider1978

New member
Bez reklam
Czyli tradycyjnie w MM musi być inaczej niż gdzie indziej bo ciężko było zaoferować full opcje HD tylko okroić o dwa kanały i co z NSPORT? widać chyba się nie dogadali a co do lig to najbardziej interesuje mnie Serie A która pozostaje najwidoczniej tylko na NSPORT
 
Do góry