TV HD w polskiej TK Multimedia

gather_pl

New member
@Hrabia86 - mają usunąć C+ Gol z paketu C+ ? Aja chciałem, żeby dali odpowiedników C+ SD i C+ Gol SD w jakości HD, ale wygląda na to, że jeszcze umniejszą ofertę :(
 

Bartek_PLRZ

New member
coś się kroi w tym względzie, jeśli chodzi o pakiet C+, bowiem wypadł jak na razie z oferty. Warto by tak zadzwonić na infolinię i podpytać co i jak? Mam nadzieję, że zmiany pójdą na lepsze i przywrócą nsport, na którym będą puszczane mecze ligi żużlowej.
 

przemo73

New member
Bez reklam
Mam tylko nadzieję, że wyłączenie C+Gol będzie umożliwiało wypowiedzenie całej umowy w MM. Ostatnio kiedy wyłączyli mi kanał TVP HD który miałem w pakiecie Sport HD Extra zadzwoniłem do nich, a pani poinformowała mnie że oni gwarantują liczbę kanałów, a nie konkretne kanały. Paranoja jakaś, ale trzeba cierpieć jak się nie czyta dokładnie umów. Mam za swoje, mogłem poczekać i pewnie teraz podpisałbym nową umowę z NC+.
 

tolesi

New member
Mam tylko nadzieję, że wyłączenie C+Gol będzie umożliwiało wypowiedzenie całej umowy w MM. Ostatnio kiedy wyłączyli mi kanał TVP HD który miałem w pakiecie Sport HD Extra zadzwoniłem do nich, a pani poinformowała mnie że oni gwarantują liczbę kanałów, a nie konkretne kanały. Paranoja jakaś, ale trzeba cierpieć jak się nie czyta dokładnie umów. Mam za swoje, mogłem poczekać i pewnie teraz podpisałbym nową umowę z NC+.

Według tego regulaminu strona 2
http://www.multimedia.pl/object.php/act/sho/oid/717691663c15008424992d6cfebfdea2
w pakiecie Canal+ są gwarantowane 4 programy , jeśli wywalą C+gol to można będzie rozwiązać .
Ale starczy ,że dołożą jakiś program z paczki C+ i już znów będzie gwarantowane 4 sztuki i brak możliwośći wypowiedzenia
 

przemo73

New member
Bez reklam
Tyle, że Canal+ ma teraz C+, C+Film, C+Sport, C+Gol (znika), C+Weekend (znika), C+3D. Także mogą dołożyć jedynie 3D, ale to byłoby posunięcie poniżej pasa. Chociaż ich stać na wszystko.
 

gather_pl

New member
Mnie już zadowoli dodanie do paczki C+ HD :) Choć tak się zastanawiam, usunięcie C+ GOL spowoduje, że będą mieli problem z umiejscowieniem transmisji sportowych, nie wiem gdzie oni to upakują, chyba, że cześć widowisk przejdzie do nSport.
 

Kristop

New member
Do tej pory Canal+ w Polsce oferowany był jako jeden pakiet na platformie Cyfra+ oraz w sieciach kablowych. Wprowadzenie platformy nc+ przynosi także zmianę w sprzedaży, rozdzielając Canal+ na trzy pakiety:
Canal+ Silver: Canal+ Family, Canal+ Family 2
Canal+ Gold: Canal+ Family, Canal+ Family 2, Canal+ Film, Canal+ Film 2
Canal+ Platinum: Canal+ Family, Canal+ Family 2, Canal+ Film, Canal+ Film 2, Canal+, Canal+ Sport

Powyższa pakietyzacja będzie stosowana w sprzedaży Canal+ za pośrednictwem nowej platformy nc+ oraz w sieciach kablowych. O cenach i zmianach w sprzedaży Canal+ operatorzy będą informować w osobnych komunikatach. Mamy jednak dobra informację - niektórzy operatorzy kablowi informują, że obecni abonenci Canal+ (korzystający z ofert promocyjnych) będą korzystali z pakietu Canal+ na dotychczasowych warunkach.


Ciekawy jestem jakie ceny zażyczy sobie Canal+ od kablówek?

Pierwsze wrażenia nc+: Atak na portfele abonentów. Drogi dostęp do Canal+ - nc plus, Canal Plus, n, Cyfra Plus | media2.pl
Jedno jest pewne. Cyfrowy Polsat oraz sieci kablowe mogą dużo ugrać na niezadowolonych klientach po fuzji Cyfry+ i nc+. Chociaż trzeba zaczekać, aż ceny nowego pakietu Canal+ zaprezentują sieci kablowe.

Na innym forum, w temacie sieci kablowej Inea ktoś podał nowe ceny standardowe:
Pakiet Silver 49zł
Pakiet Gold 59 zł
Pakiet Platinium 69zł

Obecnie C+ standard kosztował w promocji 29zł, jeśli pójdziemy tym tropem to powyższe ceny -10zł pffffffffffffffff czułem że fuzja i nowy twór nc+ to będą podwyżki. Dziękuje przesiadam się na weeb.tv

Ciekawostka taka, że w Inei Ci którzy teraz mają C+ w promocji, po jej skończeniu przejdą na cenę standardową ale tą którą mieli w cenniku kiedy podpisywali umowę na C+, czyli 39zł.
 
Ostatnia edycja:

gather_pl

New member
@Kristop, mam nadzieję, że ceny będą niższe, ale wygląda na to, że paczka C+ będzie teraz mixem starych kanałów C+ i starych kanałów nPremium.
 

przemo73

New member
Bez reklam
Mnie już zadowoli dodanie do paczki C+ HD :) Choć tak się zastanawiam, usunięcie C+ GOL spowoduje, że będą mieli problem z umiejscowieniem transmisji sportowych, nie wiem gdzie oni to upakują, chyba, że cześć widowisk przejdzie do nSport.

Ale C+HD mogą dodać do paczki Canal+ HD w której teraz jest C+ Film HD i C+ Sport HD. Gol znajduje się w paczce Canal+. Od bidy mogliby zamiast C+Gol dorzucić C+Family bo tam o ile wiem także będą transmisje sportowe podobnie jak na kanałach nPremium.
 

Kenaz

New member
A jesteście zadowoleni z jakosci kanałow hd w nowej ofercie? Chcialbym porozpieszczac oczy na moim nowym tv. ;) Jak z obrazem eurosportu w sd?

Korzysta ktos może z mmtv.pl i ogladania kanałow na komputerze? Nie do końca wiem jak odzwierciedla sie oferta choćby z super boxa na komputerze...więc za dodatkowe inf bede wdziewczny..
 
Ostatnia edycja:

Kristop

New member
Posiadając SuperBox (lub Cyfrowy Komfort) będziesz miał dostęp do wszystkich kanałów, które aktualnie oferują na platformie MMTV (zbyt dużo ich tam nie ma).
 

przemo73

New member
Bez reklam
W BOK nic na razie nie wiedzą co będzie z pakietem C+. Poinformowali mnie, że pod koniec miesiąca sprawa ma się wyjaśnić. Mam przeczucie, że zamiast C+Gol włączą C+Family, a może też C+Family2 i niech się gawiedź cieszy, że ma teraz dwa kanały zamiast jednego.
 

thommy18

New member
Ja również mam pakiet Canal+ również jestem tym załamany. Teraz żeby oglądać sport trzeba by wykupić ze 3 platformy. Przecież to jest jakaś paranoja. Tak samo jak ceny pakietów C+ (teraz wprowadzono 3 różne pakiety pakietu... (sic) C+, więc nie wiadomo, które akurat kanały będą w Multimedii. Dodajmy do tego, że zniknie sportklub, czyli brak tenisa ligi belgijskiej, argentyńskiej. Nikt nie potrafi zrozumieć, że ludzie kupują dekodery by oglądać sport ? Jeszcze jedna refleksja to taka - gdy instalowałem Multimedie u siebie to w cyfrowej jakości miałem mnóstwo sportu, dokupując Canal+ oglądałem wszystkie ligi włącznie z argentyńską, amerykańską, pucharami europejskimi. Od jakiegoś czasu co chwila dowiaduję się, że jakiś kanał zakończył nadawanie, będzie zlikwidowany, przeniesiony. Nawet gdybym chciał platformę zmienić na powiedzmy NC+ to z takimi stawkami za pakiety mogę raczej o tym zapomnieć, skoro pakiet Canal+ ma kosztować tyle ile obecnie kosztuje mnie 90 kilka kanałów w pakiecie Multimedia do tego Canal+ za 29 zł. idzie jakoś przeboleć bo razem z netem mam fakture na poziomie 120 zł. Teraz wydaje się, że canal+ będzie zbędnym pakietem. Tak właśnie wygląda w Polsce rozwój technologiczny, najpierw DVB-T skok to ogromny ? Tyle tylko, że jakość tego przedsięwzięcia pozostawia dużo do życzenia, bo jakość odbioru i częstość zacięć zależy od pory dnia czy usytuowania domu, teraz NC+, która miała być rozwojem, a jest znacznym podniesieniem kosztów i brakiem możliwości korzystania z telewizora dla wielu, bo kto będzie mógł pozwolić sobie na takie stawki abonamentu - tylko ci najbogatsi. Co do pakietu canal+ w Multimedia w Warszawie dawno wszystko wiadomo tylko nie ujawnia się nam tej informacji. Jak czytałem na innych forach to zmiany pakietyzacji wchodzą z dniem 5 kwietnia i wyłącznie dlatego, że wchodzi NC+ Znika w przypadku Multimedia 5 czy 6 kanałów z głównego pakietu (będzie coś dorzucone) i zmiana pakietu C+.
 

d6500

New member
Ja tam multimedia podziękowałem za współpracę .
Oferta specjalna na modółu CAM 108 kanałów i brak hd wedle pani konsultant :))) za 49 zł heh
W Trzebini nie mają konkurencji więc oferta kiczowata itd szkoda słów .

Idzie okres letni więc do jesieni mam czas aby znowu coś sobie zakontraktować.
Teraz sport i wycieczki więc tv mi nie potrzebne.
 
Ostatnia edycja:

przemo73

New member
Bez reklam
Nie wyobrażam sobie, że w MM nie będzie ponownie nSport! Tam w większości mają być transmisje z ligi żużlowej. Jak nie włączą tego kanału to w Toruniu trzy największe osiedla będą bardzo rozjuszone. Chyba im spalą siedzibę.
 

d6500

New member
Nie wyobrażam sobie, że w MM nie będzie ponownie nSport! Tam w większości mają być transmisje z ligi żużlowej. Jak nie włączą tego kanału to w Toruniu trzy największe osiedla będą bardzo rozjuszone. Chyba im spalą siedzibę.
Może wtedy w MM menagerowie pomyślą że oferta ma być dla klienta a nie do nabijania kasy .
 
Ostatnia edycja:

Kristop

New member
Może wtedy w MM menagerowie pomyślą że oferta ma być dla klienta a nie do nabijania kasy .

Oferta musi przynosić zysk oraz powinna być dla klienta. Zysk powinien być na normalnym poziomie a nie, że klienci muszą płacić kilkadziesiąt % więcej, bo firma za wszelką cenę chce mieć dwucyfrowy przychód. To taki wyścig szczurów wśród tych wszystkich kablówek i platform, co kwartał chwalą się swoimi wynikami. Zachłanność firm w dzisiejszych czasach jest straszna. Wykorzystują fakt, że cały czas ludzie mimo podwyżek nie rezygnują z TV a jeżeli jakaś część odchodzi, to przez podwyżki i tak sobie tą stratę wyrównują.

Kablówki podpisują umowę z nadawcami i od każdego gniazdka część kasy leci właśnie do nich. Nie mam pojęcia ile z tych 29zł, które płaci się za C+ idzie do kieszeni władz C+ a ile dla MM. To pewnie zależy od umowy między operatorami.

Patrząc na to co robi nc+ boję się, że jak skończą się aktualnie trwające umowy z kablówkami to podniosą ceny za takie kanały jak: Planete+, AleKino+, MiniMini+, Domo+, nSport.
Kablówki będą miały dwa wyjścia, podnieść ceny albo wycofać te kanały z oferty :/

Mam przeczucie, że wróci nSport do MM ale będzie już tylko w pakiecie Sport HD Extra i tylko w NDTV ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry