TV HD w polskiej TK Multimedia

gramble

New member
Czy Wy tez nie macie dostepu w DTV do kanalow CBS ?
U mnie w ogole nie ma kanalow 419 (CBS Europa) i 502 (CBS Drama). Na kanale 426 dalej w opisie programu jest Zone Romantica. Do tego kanalu tak czy siak nie mam dostepu bo nie mam pakietu Film.
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Czy Wy tez nie macie dostepu w DTV do kanalow CBS ?
U mnie w ogole nie ma kanalow 419 (CBS Europa) i 502 (CBS Drama). Na kanale 426 dalej w opisie programu jest Zone Romantica. Do tego kanalu tak czy siak nie mam dostepu bo nie mam pakietu Film.

Kanałów CBS nie ma w ofercie, lista zamieszczona na stronie zawiera błędy, miła Pani na partyline powiedziała, że zgłosili to do poprawy.
 

thommy18

New member
Burdel jak się patrzy. Nie ma oczywiście CBS, nie ma Nsport za to jest Eurosport 2. Przedstawiona lista programów nie pokrywa się ze stanem faktycznym, gdy się zadzwoni na infolinie to ludzie tam pracujący nie wiedzą o tym, że Nsport jest wyłączony ani nie wiedzą jakie kanały gdzie powinny być. Przecież to jest jakiś horror, a przynajmniej ja tego nie rozumiem.
 

kamilg23

New member
Poznikały kanały z analogu:TVN24 , Puls , ITV , Discovery Science , Discovery Channel , TLC. A na infolinii tradycyjnie nic nie wiedzą :(
 

dlugas

New member
RZESZÓW, sygnał SD, nowy TV LED SHARP 46", dekoder jakiś zrzutek po kliencie STREAMu, mega stara wersja, bo nawet wyświetlacza nie posiada

01.01.13 pół dnia chodziły a raczej zacinały kwadraty po ekranie i nie szło oglądać TV

02.01.13 obraz znacząco się poprawił, bo wcześniej były pixele i smużenie, teraz całkiem ładnie to wygląda na nowym TV

Poczekam jeszcze z zapłaceniem za dekoder HD (jadę póki co na SCART) niech się ogarnie wszystko w MM, może coś mi zaproponują lepszego jak te marne 8 kanałów w HD z których oglądałbym prawie 2 po 2 dziennie

Do tego podobno na SCART RGB kanały SD wyglądają lepiej lub co najmniej tak samo jak po HDMI, więc te 10zł/m-c wolę przeznaczyć na coś innego

pozdrawiam
 

xolzok

New member
Bez reklam
A co tam w Łodzi słychać,ruszyło już pełną parą to nowe NDTV ???

Nic nie widać, nic nie słychać.


No i na dodatek jeszcze mi dekoder padł. Po restarcie pokazał obraz z 5 sek. i restart. Teraz już nawet obrazu nie daje. Jutro 18-21 przyjedzie technik wymienić. Ciekawe jaki dostanę.
 
Ostatnia edycja:

Wolfram

New member
No i na dodatek jeszcze mi dekoder padł. Po restarcie pokazał obraz z 5 sek. i restart. Teraz już nawet obrazu nie daje. Jutro 18-21 przyjedzie technik wymienić. Ciekawe jaki dostanę.
Kiedyś o to pytałem, czy w razie awarii dekodera, wymienią mi na jakiś nowszy, to odpowiedzieli, że zawsze dają ten sam model jaki się miało.
 

xolzok

New member
Bez reklam
Przy okazji technik popatrzy na modem do netu bo nie mam odpowiedniego uploadu przy 60 Mbps. Ponoć są błędy i wyciska max. 2 Mbps zamiast 3 Mbps.
Dziwili się że download mam właściwy.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 
Ostatnia edycja:

xolzok

New member
Bez reklam
Okazało się, że w Łodzi jest 60/2 Mbps. Warszawa chyba ma 60/3Mbps.
Technik mi 4 dekodery podłączał (wymieniał) bo każdy miał jakiś problem.
Początkowo miałem dostać stary taki jaki miałem z zewnętrznym modemem.
Jedyny sprawny był tzw. combo czyli z wbudowanym modemem i taki u mnie został.

na plus: jedno urządzenie, regulacja głośności z dekodera

na minus: niskiej rozdzielczości interfejs graficzny, w starym miałem już w wyższej rozdz.
 
Do góry