TV HD w polskiej TK Multimedia

xolzok

New member
Bez reklam
Rozmawiałem z technikiem na temat NDTV, ale nic nie wiedział.
Powiedział, że przenoszą kanały z analoga do cyfry.
 

rosiaktotti

New member
dziś płace za analog komfort cyfrówka komfort i sportHD 99zł. chciałem zrezygnować poszedłem do BOKu i dostałem ofertę: to co miałem + canal+ na rok za 75zł, a później mogę zrezygnować z C+ po roku i płacić 48zł.
 

_szymar_

New member
dziś płace za analog komfort cyfrówka komfort i sportHD 99zł. chciałem zrezygnować poszedłem do BOKu i dostałem ofertę: to co miałem + canal+ na rok za 75zł, a później mogę zrezygnować z C+ po roku i płacić 48zł.

A do kiedy obowiązywała Twoja poprzednia umowa? Ja też chciałem coś zmienić w umowie i dostałem odpowiedź, że się nie da. Pakiet canal+ mam do kwietnia, pozostałe umowy na telewizję dłuższe. Drażni mnie to, że za net 12mb, cyfrowy pakiet komfort i analogowy też komfort płacę w sumie144 zł (wliczając to 20 kilka zł za c+) a obecnie można to mieć za 79 zł. Chciałbym obniżyć rachunki w zamian podpisując umowę na kolejne nawet dwa lata ale oni jakoś tego nie rozumieją. Raz mi się tylko zdarzyła rzeczowa rozmowa w biurze we Wrocławiu z Panem, który tam pracuje. I pomimo tego, że jego koleżanki twierdziły, że się nie da, infolinia twierdziła, że się nie da to on bez problemu sprawę załatwił a nawet dostałem więcej niż prosiłem (chodziło o zmianę pakietu z podstawowego na komfort).
Naprawdę ciężko się z nimi dogadać nieraz..
Pozdrawiam.
 

xolzok

New member
Bez reklam
Zadzwoniłem z reklamacją internetu jeszcze raz. Okazało się, że powinno być jak w cenniku 60/3 Mbps. Zobaczymy co jutro technik zdziała bo ponoć u nich ustawione jest poprawnie.
Ma może ktoś w Łodzi 60Mbps?
 

przemo73

New member
Bez reklam
Uuu! Zacnie!
W takim razie jeszcze jedno pytanie. Jaki macie modem do neta 30Mb?
Obecnie posiadam przepustowość 12/20Mb i mam modem Motorola SBV5120E. Kiedy ostatnio był technik powiedział, że jeśli będę chciał zwiększyć prędkość do 30Mb to muszą mi wymienić sprzęt. Pytam o to bo nie chcę tego modemu z wbudowanym WiFi Cisco, ponieważ ponoć często zawodzą.
 
Ostatnia edycja:

sobik07

New member
Ja miałem starą motorolę przy 20 mb, ale jak przechodziłem na 30 to w BOK-u powiedzieli, że muszę wymienić. I dostałem Cisco bez wifi, model EPC3212. Na razie nie narzekam, śmiga elegancko.
 

Wolfram

New member
Cisco EPC3010 dla osób, które nie posiadają telefonu.
Cisco EPC3212 z bramką VoIP, czyli dla osób z wykupionym pakietem z telefonem.
Cisco EPC3925 modem/router z WiFi, który nie ma sensu brać.

Btw ktoś zna login i hasło do tych modemów? 192.168.100.1 I też macie "Firmware Build Time: Dec 16 19:12:13 2011"?

U mnie wykazuje, że upload przy necie 30 mb jest na poziomie 6-7 mb.

http://www.speedtest.net/result/2419325720.png
No to ciesz się, bo powinieneś mieć 2 Mb/s :)

2419423675.png


Według informacji na stronie Multimedii:
Maksymalna szybkość transferu 20480/1024 kbps;
Maksymalna szybkość transferu 30720/2048 kbps;
Maksymalna szybkość transferu 61440/3072 kbps;
Maksymalna szybkość transferu 122880/10240 kbps
 
Ostatnia edycja:

przemo73

New member
Bez reklam
Cisco EPC3925 modem/router z WiFi, który nie ma sensu brać.

Serdeczne dzięki za informacje. Jednak jeśli możesz to rozwiń stwierdzenie "który nie ma sensu brać". Czyżby to był ten osławiony słaby modem?
Wydaje mi się, że mój ojczulek takiego dostał i zasięg WiFi jest masakrycznie niska.
 

przemo73

New member
Bez reklam
Kilka postów wcześniej pisałem o tym, że w grudniu złożyłem wypowiedzenie w MM ze skutkiem na 31 marca 2013 roku. W tym czasie kończy mi się umowa w tym dostawcą.
W tej chwili płacę 120 zł za TV analog, DTV Komfort i pakiety C+HD, Kids i Sport ExtraHD, Internet 12/20 Mb (od 23:00 do 13:00 wyższa prędkość) oraz telefon 200min/20min na komórki.
Dzisiaj zadzwoniła Pani z BUK (Biuro Utrzymania Klientów) i zaproponowała różne opcje niestety ceny zbyt wysokie. Na koniec, już chyba zrezygnowana po rozmowie ze mną, zaproponowała mi takie same warunki jak mam plus do tego multiroom i nowa umowa od 1 lutego (zaoszczędzę dwa miesiące) za 129 zł.
Co o tym myślicie? Nie ukrywam, że chciałem pakiet z netem 30Mb ale ceny pakietów sporo wyższe z moją konfiguracją. Czekać do końca wypowiedzenia i negocjować w marcu? Podobno nowe oferty pojawią się na początku marca.
 

Wolfram

New member
Serdeczne dzięki za informacje. Jednak jeśli możesz to rozwiń stwierdzenie "który nie ma sensu brać". Czyżby to był ten osławiony słaby modem?
Wydaje mi się, że mój ojczulek takiego dostał i zasięg WiFi jest masakrycznie niska.
Tego nie wiem. Wiem tylko, że biorąc modem WiFi dopłacasz do abonamentu 8 zł, a aktywacja (jednorazowa) wynosi 30 zł, więc lepiej kupić własny router.
 
Do góry