TV HD w polskiej TK Multimedia

Kristop

New member
Też jestem z Łodzi i potwierdzam to co napisał xolzok. Kiepski start zrobili z 1 działającym programem. Tyle że jakość TVP info wydaje mi się że jest całkiem niezła. Nie wiem czy się coś zmieniło rano ale ja sprawdzałem po 00. Pozdrawiam.

Pisałem że zobaczycie nowe kanały na liście ale bez dostępu do nich. Wchodzą w skład nowej usługi (nowe pakiety).
FightKlub nie jest nowym kanałem (kiedyś nosił nazwę SportKlub+ ale nadawca zmienił ramówkę i nazwę kanału), wszyscy mają do niego dostęp tz. Ci co mają pakiet Sport HD.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Kristop
A co "ze starymi" abonentami, którzy dopiero co podpisali (przedłużyli umowy)?
Nikt nic nie mówił o zmianach programowych (o jakichkolwiek zmianach np. obniżce cen za internet...).
Też chciałbym mieć dostęp np. do programów :

National Geographic Wild HD
Ale Kino HD

Masz może jakąś tajemną:wink: wiedzę na ten temat?
Pozdrawiam w Nowym 2013 Roku!
 

Alundro

New member
Jak dla mnie to żenada dawać takie kanały jak TTV,TVN meteo,MTV, TRWAM do jakiegoś nowego pakietu. To są tak podstawowe kanały ehh.
 

xolzok

New member
Bez reklam
Jak dla mnie to żenada dawać takie kanały jak TTV,TVN meteo,MTV, TRWAM do jakiegoś nowego pakietu. To są tak podstawowe kanały ehh.

Z tego co pisze Kristop będą całkowicie przebudowane pakiety TV.
Jak w analogu chyba: mały, średni i duży.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

Kristop

New member
Kristop
A co "ze starymi" abonentami, którzy dopiero co podpisali (przedłużyli umowy)?
Nikt nic nie mówił o zmianach programowych (o jakichkolwiek zmianach np. obniżce cen za internet...).
Też chciałbym mieć dostęp np. do programów :

National Geographic Wild HD
Ale Kino HD

Masz może jakąś tajemną:wink: wiedzę na ten temat?
Pozdrawiam w Nowym 2013 Roku!

Rozumiem że świadomie chcesz zrezygnować z sygnału analogowego? :)
Cofnij się kilkanaście postów wstecz ;-)
Jeżeli myślisz że pracownik BOK-u, wiedział o nowej usłudze powiedzmy przed 20.12 to się mylisz.
 

Wolfram

New member
Rozumiem że świadomie chcesz zrezygnować z sygnału analogowego?
Przechodząc na usługę NDTV blokują sygnał analogowy?

Btw na analogu nSport zastąpili Polsat Sport News, a Ale Kino -> Polsat Film. A w newsie na stronie MM jest wyraźnie, że "Operator dołączy do niej kanały", a nie że zastąpi. :-/
A TVP Seriale i TV 6 brak.
 
Ostatnia edycja:

piotreksuchy

New member
w Łodzi to tak wygląda:
TTV - nie tupie
TVP Polonia - tupie
Mango 24 - tupie
TVP Info Łódź - tupie
Ale kino HD - nie tupie
FightBox - tupie
Eurosport 2 - tupie
MTV Rocks - nie tupie
MTV Polska - nie tupie
National Geografic Wild HD - nie tupie

mam pakiet komfort plus Sport HD
wiec takto wygląda ...
 

Alundro

New member
spider1978 jeżeli chodzi o konkurencje w Łodzi to MM raczej nie ma z tym problemu. Kilka lat temu MM i Toya podzieliły się Łodzią. Jeden nie wchodzi na teren drugiego i wszystko gra ( przynajmniej dla nich ). Ja bardzo żałuję że nie mam Toyi bo to najlepsza kablówka w PL. W innych miastach również jest i ma sporo klientów a chyba nawet nie ma działu na tym forum , więc chyba to o czymś świadczy. Jakoś ta jakość TVP info jest dla mnie dziwna. Pozdrawiam.
 

spider1978

New member
Bez reklam
Alundro w Kaliszu jest podobnie UPC ma swoje osiedle a reszta miasta MM jedno i drugie nie wchodzi sobie w drogę. Co do Toyi to na kaliski rynek chcieli wejść dawno dawno temu ale MM była zbyt silna (układy układziki) nawet mieli już swoją siedzibę itd rozkładali się z całym majdanem, aż nagle ślad po nich zaginął hehe
 

przemo73

New member
Bez reklam
Nie uwierzycie. Dzwoniłem do BOK MM i zapytałem o nSport. Pani powiedziała, że nic nie wie o tym aby ten kanał został wyłączony. Cyrk jednym słowem!
 

thommy18

New member
W Szczecinie został na 100% wyłączony i w analogowej i w cyfrowej opcji. Kilka postów wyżej czytałem o tym, że są lokalizacje gdzie NSport pozostał w opcji analogowej, ale w cyfrowej go nie ma. U mnie brak CBS Europa, ponoć to miał być na kanale 419. Nadal za to mam FOX i FOX HD, których to miało nie być od 1.01. Odbieram Eurosport 2 w miejsce NSport na cyfrowej. W analogu nowe kanały to Polsat Film, Polsat sport news. Brak TV6 i ATM Rozrywka na analogowej. Teraz zobaczcie sami jaki jest bałagan w kanałach. Nowa lista w moim przypadku nie pokrywa się ze stanem faktycznym. Naprawdę robi się nieciekawie. Tym bardziej, że bardzo często oglądałem NSport. Również lista kanałów analogowych aktualnie bardzo słaba i mam wrażenie, że cały czas ubywa tam kanałów.
 

williamsf1

New member
A wg.przecieków Enea Ekstraliga Żużlowa nie będzie pokazywana już na tvp sport a na Nsport (nowa nazwa Nsport+ - fuzja z cyfrą) niektóre mecze na TVN Turbo więc brak tego kanału dla mnie i pewnie nie tylko dla mnie to dramat.
 
Ostatnia edycja:

xolzok

New member
Bez reklam
A wg.przecieków Enea Ekstraliga Żużlowa nie będzie pokazywana już na tvp sport a na Nsport (nowa nazwa Nsport+ - fuzja z cyfrą) niektóre mecze na TVN Turbo więc brak tego kanału dla mnie i pewnie nie tylko dla mnie to dramat.

Jako kibic żużla jestem zawiedziony.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

przemo73

New member
Bez reklam
Podobnie ja. Nie wyobrażam sobie niedzieli bez speedwaya.
Może napiszmy list do MM o przywrócenie nSport.


Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 

spider1978

New member
Bez reklam
Niech ktoś napisze petycje w obronie nsport a my podpiszemy się pod tym hehe
A propo skoro mają zamiar wprowadzić nową ofertę to czemu nie uzupelnią oferty rówież o programy dostępne w usłudze IPTV? jest przecież kilka ciekawych pozycji jak viasat explorer czy teletoon+.

ps. i czemu Ale Kino+ HD dodali do IPTV a do DTV już nie?
 
Ostatnia edycja:
Do góry