TV HD w polskiej TK Multimedia

Fruciak

New member
kanały testowe nie muszą być w każdej miejscowości, kiedy dodawali TVP HD, AXN HD itp itp nie było u mnie kanałów testowych. Dziś będę w BOK to pogadam ze znajomym kierownikiem na temat dekodera oraz nowych kanałów.

A co do info na stronie MM o TV.Disco to nie problem bo jutro lub za kilka dni może być news ze to i to w ofercie MM, chodzi o rozgłos na portalach takich jak media2.pl itp itp.

Pewnie że nie muszą, to po co piszesz że u Ciebie są ?!?!

"Cytat:
Napisał spider1978
pattro ja licze bardziej na jakieś kanały HD bo i tak w sumie MM jest na szarym końcu pod tym względem

k. 568 test 568 EPG dostępne wnioskuje że to DISCO TV
k. 313 test 313 EPG dostępne wskazuje na Orange Sport


potwierdzam, u mnie na liście także są owe testy :) "
 

Msmichal

New member
Witam. Chce podpisać z Multimedia umowę na internet i za 12 Mb proponują mi 62zł, można zejść jeszcze z tej ceny, czy to jest max co mogą mi zaoferować? Może będą jakieś świąteczne promocję?
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

U mnie owe testy są ;)

tylko napisałem ze jak ktoś nie ma to niech się nie denerwuj, z dniem włączenia kanały będą dostępne. U mnie nie było testów TVP HD, AXN HD itp itp i się pojawiły.
 

spider1978

New member
Bez reklam
pattro i dowiedzialeś się czegoś nowego?:) ja mam nadzieje, że C+ Weekend to pewna informacja bo ostatnio Serie A jest tam nadawana moja ulubiona liga:p
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

pattro i dowiedzialeś się czegoś nowego?:) ja mam nadzieje, że C+ Weekend to pewna informacja bo ostatnio Serie A jest tam nadawana moja ulubiona liga:p

byłem w BOK z pytaniami (jutro umowę przedłużę). Gadałem ze znajomym kierownikiem to zapewnia mnie że C+Weekend jest pewne, takie info dostali od góry oraz w nowych materiałach Canal + widniej już C+ Weekend ;)

na jutro pewne jest: TV Disco i na 99% Orange Sport.
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Orange Sport i TV Disco juz dzialaja.
Tych kanalow muzycznych jest juz za duzo. TV Disco to jakis klon Polo TV, tych dwoch kanalow nie dodaje nawet do wlasnej listy, szkoda czasu przy przelaczaniu :)
W takim razie pozostale dwa kanaly o ktorych pisalem beda pozniej (stawiam ze przed swietami lub 1.1.2012)
 

spider1978

New member
Bez reklam
TV Disco nie jest takie złe:) dużo muzy eurodance i dance musiałes chyba trafić akurat na jakąś audycje z polskim disco dance hehe. Szkoda bo Polsat HD by sie przydał skończyła by się męczarnia z lipa SD:p
 

pattro

New member
Bez reklam
Jak na Multimedia przystało, oczywiście nowe kanały w fatalnej jakości...zawartość programowa zresztą nie lepsza.

hmm nie mów za wszystkich ze zawartość programowa jest fatalna, bo dla niektórych jest dobra a dla innych fatalna:)

dla mnie Orange Sport to bardzo dobry kanał, a że kanały fatalnej jakości to fakt chociaż OS jako tako wygląda. Ale już się przyzwyczaiłem że dobra jakość tylko na satelicie. :)
 

ogluszek

New member
Mogli by dac coś z HD przed świętami.Do końca roku w ramach promocji bez dodatkowych opłat żeby nie kupowac kota w worku. Na to że nie trzeba dodatkowo zabulic to nie ma co liczyc.A jak by tak wszystko odkodowali na święta;-) Ale się rozmarzyłem.
 

pattro

New member
Bez reklam
pakiety te same ma się rozumieć na drugim?:) poczekam na nowy dekoder starego nie chce:p chcą się widać pozbyć zalegającego sprzętu :D

Tak te same ;), jak będzie już dostępny dekoder PACE PVR to on będzie głównym dekoderem, i niestety będzie tak że nie można będzie mieć dwóch PACE PVR tylko jeden z tych starszych ADB i PACE PVR (główny dekoder).
 
Do góry