TV HD w polskiej TK Multimedia

bourbon

New member
Bez reklam
Nie wiem czemu do tej pory brak w dtv kanału tvp sport, przecież jest tam dużo transmisji sportowych, których nie pokazuje jedynka czy dwójka.
Tyle dobrego, że chociaż jest w analogu...
 

Fruciak

New member
info z lokalnego biura w Gorzowie Wielkopolskim:

C+ Weekend oraz Orange Sport od Grudnia w Multimediach. Kanał Orange Sport dołączy do pakietu Komfort a C+ Weekend do paczki Canal+.

Po zadaniu pytania czy będą jeszcze jakieś nowości do końca roku uzyskałem odpowiedz że coś ma się pojawić ale jeszcze dokładnie nic nie wiedzą w BOK.

zobaczymy ;)

Ciekawe jak prawdopodobne są Twoje informacje odnośnie włączeń, bo jak dla mnie tak jak ostatnio to szkoda Cie słuchać.
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Co z tego ze sa, w wielu miastach juz je maja. Nie ma czegos takiego jak wymiana dekodera na czyjes zyczenie. Rozmawialem na ten temat z technikiem i jesli ma np. uszkodzony dekoder u kogos to nie wymienia na nowy tylko taki jaki maja aktualnie na stanie. Duzo czasu uplynie zanim te stare wyjda z obiegu.
To ze od grudnia (nie znam daty dokladnej) ma byc kilka nowych kanalow to wiem, nie znajac nazw tych kanalow nie ma sie co jarac poki co :)
 

Callmemaro

New member
ja wczoraj dostałem przy nowej umowie niestety dekoder do dtv z odzysku a do netu jeszcze starszą motorolę :) ufff .... ważne że działa .... monter mówił że nowe dekodery dopiero od kwietnia?
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Od kwietnia beda inne dekodery firmy Pace.
Teraz pojawił sie nowy model od ADB (caly czarny i mniejszy od tych dotychczasowych).
Wszystko pieknie ale poki co nie ma czegos takiego jak wymiana dekodera bo klient tak sobie zyczy. Przeczytalem regulamin i nigdzie nie znalazlem punktu, pod ktory moglbym sie podczepic zeby wymienili dekoder na najnowszy model lub ten, ktory wskaze klient. Pozostaje miec nadzieje ze wprowadza jakas akcje wymiany dekoderow jesli ktos bedzie chcial za rozsadna cene.
 

pattro

New member
Bez reklam
Co z tego ze sa, w wielu miastach juz je maja. Nie ma czegos takiego jak wymiana dekodera na czyjes zyczenie. Rozmawialem na ten temat z technikiem i jesli ma np. uszkodzony dekoder u kogos to nie wymienia na nowy tylko taki jaki maja aktualnie na stanie. Duzo czasu uplynie zanim te stare wyjda z obiegu.
To ze od grudnia (nie znam daty dokladnej) ma byc kilka nowych kanalow to wiem, nie znajac nazw tych kanalow nie ma sie co jarac poki co :)

no dokładnie, ale zawsze można za wadę uznać brak ściszania z poziomu pilota :D

a z tymi kanałami to tylko te dwa mi wymienili w BOK. Nie wiem czy zauważyliście ale wraz z najnowszym rachunkiem i magazynem MM (nie wiem jak to się zwie :p) na ostatniej stronie owego magazynu widnieje promocja ze można dokupić pakiet Canal + HD za ileś tam i na dole są wymienione wszystkie obecne Canal + które mamy oraz Canal + Weekend (SD). Może nareszcie BOK jest dobrze poinformowany :D
 

spider1978

New member
Bez reklam
pattro ja licze bardziej na jakieś kanały HD bo i tak w sumie MM jest na szarym końcu pod tym względem

k. 568 test 568 EPG dostępne wnioskuje że to DISCO TV
k. 313 test 313 EPG dostępne wskazuje na Orange Sport
 
Ostatnia edycja:

topsy

New member
Co z tego ze sa, w wielu miastach juz je maja. Nie ma czegos takiego jak wymiana dekodera na czyjes zyczenie. Rozmawialem na ten temat z technikiem i jesli ma np. uszkodzony dekoder u kogos to nie wymienia na nowy tylko taki jaki maja aktualnie na stanie. Duzo czasu uplynie zanim te stare wyjda z obiegu.
To ze od grudnia (nie znam daty dokladnej) ma byc kilka nowych kanalow to wiem, nie znajac nazw tych kanalow nie ma sie co jarac poki co :)

Tydzień temu rozmawiałem na info MM na temat wymiany starego dekodera na nowszy z nagrywarką lub ten mniejszy. Dostałem ofertę wymiany za 99zł. Może, dlatego że od miesiąca mam nową umowę
Ma przyjść technik, zabrać stary dekoder i zainstalować nowy.
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

no i to chyba na tyle nowości:p spodziewałem się czegoś bardziej interesującego :)

jeżeli wierzyć zapowiedzią BOK w Gorzowie to nie koniec. :) chociaż Orange Sport to bardzo dobry ruch :D

ale niech się wypowie ktoś kto więcej wie niż tylko moje info z mojego lokalnego BOK :)
 
Ostatnia edycja:

Snakeee

New member
Bez reklam
no dokładnie, ale zawsze można za wadę uznać brak ściszania z poziomu pilota :D

Kupujesz samochód model XE120, po roku producent tego samochodu wydaje nowszy model XE130, dodaje w nim kilka ulepszeń względem modelu XE120 - idziesz do producenta lub salonu i chcesz wymiany samochodu na nowszy model?
Nie popadajmy w paranoje, idąc takim tokiem myślenia jutro idę do salonu Orange i chce wymiany telefonu, HTC wydał nowy model i obsługuje flash a mój model nie!

Będzie śmiesznie jak ktoś się uprze, wywalczy wymianę dekodera a tu niespodzianka - jeszcze bardziej mleczny obraz :D Kolejna walka o powrót do starego modelu? :eek:k:

Przyszło nam żyć w czasach gdzie każde urządzenie musi posiadać milion dodatkowych pierdół, telefony niedługo będą robić obiad a dekodery masaż, później wszystkie te urządzenia działają tak zamulone mnogością tych aplikacji, że głowa mała. Na forum lada moment będziemy opisywać jaki dekoder działa lepiej, okaże się że ten ma lepszy obraz ale coś innego źle działa, inny mleczny obraz ale działa sterowanie fonią a jeszcze inny wszystko pięknie działa ale jest głośny i się grzeje. Wspomnicie moje słowa :cool:
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Pojawiły się kanały testowe, ja własnie mam świeżą informacje od technika, oprócz wspomnianych kanałów Orange Sport, Disco TV, bądą jeszcze Polsat HD i Polsat Sport News - niestety nie wiem czy dojdą już teraz czy będą trochę później.
 

spider1978

New member
Bez reklam
Snakeee a o C+ cos słychać?:D

Śmieszne jest to że na stronie MM w newsach podali tylko DISCO TV jako nowość, więc cała reszta wynika z tego że będzie w innym czasie chyba że szykują niespodzianke
 
Ostatnia edycja:

pattro

New member
Bez reklam
Re

kanały testowe nie muszą być w każdej miejscowości, kiedy dodawali TVP HD, AXN HD itp itp nie było u mnie kanałów testowych. Dziś będę w BOK to pogadam ze znajomym kierownikiem na temat dekodera oraz nowych kanałów.

A co do info na stronie MM o TV.Disco to nie problem bo jutro lub za kilka dni może być news ze to i to w ofercie MM, chodzi o rozgłos na portalach takich jak media2.pl itp itp.
 
Do góry