TV HD w polskiej TK Multimedia

Msmichal

New member
Witam. Czy ktoś z Lublina, Chełma, ogólnie z województwa lubelskiego ma jakieś informację na temat lokalnej promocji na internet. Za odpowiedz z góry dziękuje :)
 

bourbon

New member
Bez reklam
Polsat to jest chyba analogowy bo w naziemnej telewizji cyfrowej polast jest calkowicie cyfrowy nawet wiadomosci na polsacie sa w 16/9 a MM wiadomosci sa 4:3 tak jak z analogu. Moze jest Polsat HD w planach i nie zmieniaja nic w lepszym kierunku .

Dlatego ja polsatowskie "wydarzenia" oglądam na PolsatNews w 16/9. W analogu Polsat nie jest nawet w stereo, tylko mono...
 

Bartek_PLRZ

New member
Mam ciekawy problem z dekoderem. Otóż, gdy oglądałam jakiś program, powiedzmy na 34 kanale, to po jakimś czasie wraca mi na 1, po prostu sam się przełącza. Tak jest z każdym innym kanałem, powraca cały czas do 1. O co chodzi? :)
 

kubus76k

New member
Mam ciekawy problem z dekoderem. Otóż, gdy oglądałam jakiś program, powiedzmy na 34 kanale, to po jakimś czasie wraca mi na 1, po prostu sam się przełącza. Tak jest z każdym innym kanałem, powraca cały czas do 1. O co chodzi? :)

Hejka,
Miałem kiedyś taką dziwną sytuacje, zrestartuj go przez 230V to mi pomogło :)
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Na moje wcześniejsze zapytanie na podany adres mailowy odnośnie programu orange sport

"Zgodnie z informacją na podanej przez kolegę rosiaktotti stronie wysłałem wiadomość na adres podkabluj@orangesport.pl z prośbą o w/w program. "


otrzymałem taką odpowiedź :
"W Sieci kablowej Multimedia Polska Orange Sport od grudnia! (w pakiecie cyfrowym)"
 

spider1978

New member
Bez reklam
może najwyższy czas dodać coś nowego jakby nie patrzeć od maja kiedy to otrzymaliśmy 10 nowości minęło ładnych kilka miesięcy (polo tv i czwórki nie liczę:p:). Czy doczekam się kiedyś C+ HD hehe
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Dzwoniac na partyline jest informacja o awarii, z pomocy technicznej dowiedzialem sie, ze przeciety jest swiatlowod, kilka miast lezy :(
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

info z lokalnego biura w Gorzowie Wielkopolskim:

C+ Weekend oraz Orange Sport od Grudnia w Multimediach. Kanał Orange Sport dołączy do pakietu Komfort a C+ Weekend do paczki Canal+.

Po zadaniu pytania czy będą jeszcze jakieś nowości do końca roku uzyskałem odpowiedz że coś ma się pojawić ale jeszcze dokładnie nic nie wiedzą w BOK.

zobaczymy ;)
 
Do góry