TV HD w polskiej TK Multimedia

Frauka

New member
Bez reklam
Wiesz, ja już nie pamiętam dokładnie co tam w formularzu było. Wypowiedzenie złożyłam w połowie grudnia i miałam TV do końca stycznia. To było jeszcze na starym regulaminie z 1 miesięcznym okresem wypowiedzenia. W okienku odnośnie przyczyny rezygnacji napisałam, że moją decyzję wymusiły ich zmiany programowe i już. Nikt mnie potem nie ścigał i juz mam tylko sam net.
 

mil999

New member
Właśnie wróciłem z biura obsługi i ta firma chyba zawsze będzie mnie zadziwiać. Umowa na telewizję kończy mi się za 3 miesiące ale nie mogę teraz zrezygnować bo jest to pakiet z internetem, który kończy się miesiąc później. Czyli za jeden miesiąc za telewizję będę musiał zapłacić pełną kwotę. Bardzo sprytnie skonstruowana umowa. Baba nawet nie chciała słyszeć że teraz chcę zostawić wypowiedzenie bo muszę w maju bo ona nie może się z takiego rozliczyć. Bzdura jakaś ale szkoda czasu na sprzeczki.
 

Frauka

New member
Bez reklam
Właśnie wróciłem z biura obsługi i ta firma chyba zawsze będzie mnie zadziwiać. Umowa na telewizję kończy mi się za 3 miesiące ale nie mogę teraz zrezygnować bo jest to pakiet z internetem, który kończy się miesiąc później. Czyli za jeden miesiąc za telewizję będę musiał zapłacić pełną kwotę. Bardzo sprytnie skonstruowana umowa. Baba nawet nie chciała słyszeć że teraz chcę zostawić wypowiedzenie bo muszę w maju bo ona nie może się z takiego rozliczyć. Bzdura jakaś ale szkoda czasu na sprzeczki.

Dlatego nigdy nie biorę pakietów. Czasem oszczędność bywa pozorna. Wcale nie jestem zdziwiona tym jak Cię potraktowali. W MM to norma.
 

tolesi

New member
Właśnie wróciłem z biura obsługi i ta firma chyba zawsze będzie mnie zadziwiać. Umowa na telewizję kończy mi się za 3 miesiące ale nie mogę teraz zrezygnować bo jest to pakiet z internetem, który kończy się miesiąc później. Czyli za jeden miesiąc za telewizję będę musiał zapłacić pełną kwotę. Bardzo sprytnie skonstruowana umowa. Baba nawet nie chciała słyszeć że teraz chcę zostawić wypowiedzenie bo muszę w maju bo ona nie może się z takiego rozliczyć. Bzdura jakaś ale szkoda czasu na sprzeczki.

czasem opłaca się zerwać jakąś promocję tuż przed końcem (wtedy płacimy tylko częściową karę za zerwanie promocji ) niż płacić pełną kwotę za usługę która kończy się m-c później niż rozwiązywane przez nas umowy .
ja rozwiązując dtv i internet zapłaciłem jakieś 6 zł kary za wcześniejsze zerwanie analoga i miałem wszystko razem rozwiązane .
W większości miast jest w Urzedzie np miasta , rzecznik praw konsumenta , pomagaja bezpłatnie z rozwiązywaniem umów itp sprawami warto skorzystać.
link do wyszukiwarki rzeczników w miastach
UOKiK - Konsumenci - Instytucje Konsumenckie - Rzecznicy konsumentów
 

wielkigul

New member
Co do wypowiedzenia to zawsze można je wysłać poleconym (najlepiej ze zwrotnym potwierdzeniem odbioru) na adres lokalnego biura obsługi. Wtedy unika się sytuacji, że jakiś niekompetentny pracownik nie będzie chciał czegoś przyjąć.
 

Alundro

New member
Witam. Zauważyliście może przez święta spadek prędkości internetu ? Np próbowałem pobrać demo z gamershell i mam 1 mb/s ściągania przy 20 mb/s czyli powinno być jakieś 2.2 mb/s.
 

laaval

New member
a moze to problem z serwerem skad sciagasz? nie zawsze mozliwe jest przeciez osiagniecie maksymalnej predkosci sciagania. serwery tez maja swoje ograniczenia
 

Frauka

New member
Bez reklam
Czasem pada jakiś światłowód, wtedy ruch jest kierowany przez inne węzły no i są takie wianki. Nie wszystko jest zależne od providera.

Poza tym każda strona może otwierać się inaczej. Różna jest odległość do serwera, inne przeszkody na drodze :)
 

fuksq3

New member
a ja miałem od wielu ISP internet i teraz mam z MM i nie żałuje. Niskie pingi, brak PL, transfer jak na moją miejscowość jak najwyższa i cenowo bije na lokalnym rynku wszystkich.
Z tym że masz na testach prawidłową prędkość to sprawdź swoją przeglądarkę albo system a nie od razu że internet źle działa :) W najgorszym przypadku może tak być że serwery DNS, MM są przeciążone u Ciebie, ale to rzadko się zdarza.
Co do DTV to faktycznie pozostaje wiele do życzenia jak będziemy porównywać z operatorami mobilnymi, natomiast jak z kablówkami to nie wypada najgorzej :)
Pozdrawiam
 

laaval

New member
ja na internet w mm nie narzekam. W sumie nic złego się nie dzieje. Wszystko chodzi tak jak powinno, a jak nie chodziło, to telefon na infolinie i wszystko było w porządku. ostatnio wymienili mi modem na nowszy i wszystko hula tak powinno. A przy tym płacę naprawdę niewiele, więc nie ma powodów do narzekań :)
 

grzegorz1981

New member
ja na internet w mm nie narzekam. W sumie nic złego się nie dzieje. Wszystko chodzi tak jak powinno, a jak nie chodziło, to telefon na infolinie i wszystko było w porządku. ostatnio wymienili mi modem na nowszy i wszystko hula tak powinno. A przy tym płacę naprawdę niewiele, więc nie ma powodów do narzekań :)
Ile płacisz i za jaką prędkość? Są jakieś dodatkowe opłaty tak jak np. w TPSA utrzymanie linii?
 

fuksq3

New member
przy HFC nie ma żadnych dodatkowych opłat jak przy xDSL za utrzymanie linii. Co do cen to nie ma co patrzeć bo to zależy od regionu. Czym większe miasto (większa konkurencja) tym taniej.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Zadzwoniła do mnie bardzo miła pani z MM z super promocją. Z uwagi na to, że jestem super abonentem, mam TV analogową, cyfrową i internet MM ma dla mnie świetną promocję, która jutro się kończy. A mianowicie Canal plus za 29zł - umowa na 12 miesięcy (pierwsze dwa po złotówce). Na pytanie czy jest z opcją HD pani chwilę pomyślała i po namyśle potwierdziła, że jest za dodatkową opłatą 6zł....No wszystko super, tylko, że ja co dopiero zrezygnowałem z Canal plus...
Na to pani mi mówi, że ma drugą świetną propozycję a mianowicie nowy dekoder z nagrywarką co to można nagrywać, cofać, przewijać programy itp. za jedyną opłatą 99zł za aktywację i już!
Na moje pytanie czy to już wszystkie opłaty z tym związane pani powiada, że w sumie tak, tylko jeszcze dochodzi 24 zł co miesiąc za ten nowy dekoder....
Pomimo tego, że pani była bardzo miła, podziękowałem jej za te promocje....
 

Frauka

New member
Bez reklam
Te promocje mają świetne :mrgreen:
Dlatego im podziękowałam i wzięłam Nkę. Od 5 maja dojdzie 10 kanałów polsatu w tym polsat HD i bede miala wszystko co chcę, łącznie z dekoderem z pvr za 48 zł aktywacji i bez żadnych opłat miesięcznych.
I niech mnie pocałują :p
 
Do góry