TV HD w polskiej TK Multimedia

casanova07

New member
no to z czego radocha, jak MM może go odpali najwcześniej w styczniu 2012 i to pewnie przy b. dobrych wiatrach.

Ja tam wolę, żeby w końcu odpalili Canal+ GOL
 

zenon20

New member
Wątpię żeby go wprowadzili nawet gdyby chcieli nie dadzą rady upchać kolejnego kanału HD do kabla nawet jeszcze nie wszędzie wprowadzili Polsat Sport HD bo nie ma miejsca brali się jako pierwsi za DTV a nawet nie mają do tego dobrze przystosowanej sieci jak np UPC czy Vectra ciągle coś wrzucają.
 

Alundro

New member
Witam. Wczoraj otrzymałem rachunek z MM i mam do Was pytanie. Miałem cały czas internet 1 mb/s za 49 zł ale telefonicznie zamieniłem sobie z dn.1.03 na opcję 6 mb/s za 75 zł. Otworzyłem rachunek a tu widzę obydwa abonamenty -49zł+75zł. Czy też tak mieliście? Czy to dotyczy tylko 1 miesiąca ?
 

fuksq3

New member
Otworzyłem rachunek a tu widzę obydwa abonamenty -49zł+75zł. Czy też tak mieliście? Czy to dotyczy tylko 1 miesiąca ?

A sprawdziłeś za jaki okres rozliczeniowy? Za pewne miałeś Internet Profit 1Mbps. Za ten internet płaciłeś jak za połączenia telefoniczne czyli z dołu. Teraz masz Internet+ czyli bez limitów i system wystawiający fakturę nie musi czekać na koniec miesiąca aby wystawić Ci fakturę, dlatego nałożyły Ci się dwa okresy rozliczeniowe. Internet profit za m-c II.2011 oraz nowy internet za m-c III.2011. Następny rachunek będzie tylko z jednym abonamentem za internet, który dostaniesz w kwietniu za m-c IV.2011 :p

Nie zawsze z byle "G" trzeba dzwonić na pseudolinie czy do BOK, wystarczy czytać ze zrozumieniem :)
 

laaval

New member
kolejny soft, ktory jak dla mnie nic nie wnosi. jak sie ten szajs wiesza, tak sie bedzie wieszal i pomagac bedzie wyciagniecie wtyczki z pradu
 

spider1978

New member
Bez reklam
mam pytanie z innej beczki jak wyglada jakosciowo telewizjona w TP w porownaniu z nasza cudowna DTV? nigdy w zyciu nie mialem stycznosci z oferta telewizyjna telekomunikacji dlatego troszke mnie to zaciekawilo
 
Do góry