TV HD w polskiej TK Multimedia

bourbon

New member
Bez reklam
Czy możecie u siebie spojrzeć na NGC HD, czy również występuje u was na tym kanale coś jakby ciągle spowolniony obraz ?
 

mil999

New member
Wiecie może czy w Multimedii można jeszcze kupić telewizję analogową? Teściowej kończy się umowa i chciałaby przedłużyć to co ma, bez tego ich dennego DTV. Na stronie nie widzę oferty analogowej.
 

Fruciak

New member
Gorzów Wlkp (dzielnica Górczyn)

Dziś DTV samo mi się wyłączyło pobrało nowy sof i co widzę ... dwa nowe kanały w DTV ^^

kanał 313: TVP Sport - kanał testowy ---> brak dźwięku i EPG
kanał 410: AXN - kanał testowy ---> brak obrazu i EPG

tym samym z pozycji 700 i 701 znikły dwa testy o których pisałem wcześniej, mianowicie T i T1

no zobaczymy jak to dalej będzie :D
został jeszcze T2 ;]

Reasumując to co mówisz to jeżeli już MM wprowadzała by kanały to numery tych serwisów były by identyczne jak w przypadku IPTV, a według oferty IPTV te kanały są na zupełnie innych numerach.
320 TVP Sport
423 AXN

Ale skoro masz foty to czekamy.
 

bourbon

New member
Bez reklam
Czy kończy się może komuś w najbliższym czasie umowa na internet? Ja mam taką sytuacje i nowe ceny, które mi proponują są po prostu żałosne: 6 Mb/s za 76zł (gdzie teraz mam za 59zł), albo wykupując pakiet HBO za 20 zł cena 6 Mb/s będzie ok 58 zł. Przecież inni operatorzy za podobne ceny oferują 10 albo i nawet 20 Mb/s :hmm:
 

dandee

New member
Gorzów Wlkp (dzielnica Górczyn)

Dziś DTV samo mi się wyłączyło pobrało nowy sof i co widzę ... dwa nowe kanały w DTV ^^

kanał 313: TVP Sport - kanał testowy ---> brak dźwięku i EPG
kanał 410: AXN - kanał testowy ---> brak obrazu i EPG

tym samym z pozycji 700 i 701 znikły dwa testy o których pisałem wcześniej, mianowicie T i T1

no zobaczymy jak to dalej będzie :D
został jeszcze T2 ;]

Gorzów , Wyszyńskiego : nie mam jeszcze komforu w DTV , od 3 miesięcy słyszę że już zaraz....
 

Frauka

New member
Bez reklam
Czy kończy się może komuś w najbliższym czasie umowa na internet? Ja mam taką sytuacje i nowe ceny, które mi proponują są po prostu żałosne: 6 Mb/s za 76zł (gdzie teraz mam za 59zł), albo wykupując pakiet HBO za 20 zł cena 6 Mb/s będzie ok 58 zł. Przecież inni operatorzy za podobne ceny oferują 10 albo i nawet 20 Mb/s :hmm:

Kopnęłam ich telewizję , chyba czas kopnąć internet. Kończy mi się w czerwcu. Myślałam, że jest tendencja zniżkowa a tu widzę postanowili jeszcze lepiej skroić nas z kasy.
 

oszołom

New member
A ja się właśnie rozstałem z MM, i po dzisiejszej wizycie obiecałem sobie że nigdy nie wrócę do MM mogę płacić nawet tyle samo ale nie im.
Przez ponad 10 lat nigdy nie mieli nic konkretnego do zaoferowana, żeby utrzymać klienta.
Kończy mi się właśnie umowa na TV i internet. Zgodnie z umową, przyniosłem wymówienie miesiąc przed końcem umowy. A tutaj się okazuje, że MM zmieniło okres karencji na 3 miesiące. Podobno info. przyszło wraz z fakturą w Styczniu.
Dzisiaj byłem w MM i rozmawiałem z Kierowniczką, Pani Nas (żona i ja) Pani bardzo nie uprzejmie Nas poinformowała że jak się nie podoba to na rynku jest duży wybór innych dostawców TV i internetu (to się nazywa lojalność wobec pracodawcy). I tak naprawdę to nie po raz pierwszy zostałem z niczym przez MM, muszę tylko przez najbliższe 3 miesiące bulić 90pln. za około 50 nędznych kanałów filmowych. Przeżyję.... ale już nigdy MM nie zawitają w moim domu. WON!.
 

bourbon

New member
Bez reklam
Nie bardzo rozumiem...skoro umowa kończy się danego dnia, a klient nie będzie podpisywał nowej, to po co tu jakiś okres wypowiedzenia składany przez abonenta? Chyba logicznym jest, że koniec umowy jest jednocześnie zakończeniem świadczonej usługi?
 

masloww

New member
Bez reklam
umowa na czas określony kończy się i bez rezygnacji z usług automatycznie przechodzi na umowę bezterminową – wszyscy operatorzy tak mają; a taką umowę można rozwiązać z zachowaniem okresu wypowiedzenia; zmiana regulaminu, która weszła w życie 1 marca wydłużyła ten okres z jednego do trzech miesięcy;

czekam z utęsknieniem aż w końcu wystartuje na dobre DVB-T; ciekawe czy ta Pani z BOK-u też będzie tak „uprzejma” jak klienci zaczną masowo dziękować za tą ich cudowną tanią telewizję
 

Frauka

New member
Bez reklam
masloww obawiam się, że zawsze znajdą się chętni bo mm sprytnie wchodzi tam, gdzie nie ma konkurencji.

Oszołom, jak masz możliwość bierz satelitę. Zobaczysz różnicę :)
Ja bym i za internet im podziękowała ale w alternatywie mam tylko neo, gdzie musiałabym dodatkowo płacić 29zł za utrzymanie łącza bo nie mam telefonu.
 
Ostatnia edycja:

laaval

New member
Czy kończy się może komuś w najbliższym czasie umowa na internet? Ja mam taką sytuacje i nowe ceny, które mi proponują są po prostu żałosne: 6 Mb/s za 76zł (gdzie teraz mam za 59zł), albo wykupując pakiet HBO za 20 zł cena 6 Mb/s będzie ok 58 zł. Przecież inni operatorzy za podobne ceny oferują 10 albo i nawet 20 Mb/s :hmm:
napisz rezygnacje. to najlepszy sposob. ja dzieki takiemu zagraniu mam 20 Mb/s za 49 zl, a za drugie tyle analog i komfort+
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

nie mam czasu zgrywać fotek :)wpadam na chwile na internet i znikam ;)
foto zgram przy pierwszej wolniejszej chwili ^^
 
Do góry