TV HD w polskiej TK Multimedia

gonzo3

New member
Po 18 miesięcach obcowania z TV cyfrową w wykonaniu firmy Multimedia zdecydowałem się na zerwanie umowy i przejście do konkurencji czyli UPC. Jeżeli tylko ktoś ma taką możliwość (na szczęście na moim szczecińskim osiedlu takowa jest) to nie ma co się zastanawiać. Jakość obrazu jest bardzo dobra, kanały SD są ostre bez mleka, pikselozy i poprawnie skalowane. Mam najnowszy dekoder, który daje UPC - Pace (bez nagrywarki) działa bardzo szybko.
Nie będę się wypowiadał na temat oferty programowej bo to indywidualna sprawa, ale dla mnie jest lepsza.

Podsumowując to teraz TV ogląda się z przyjemnością.
pozdrawiam
były użytkownik pseudo cyfrowej telewizji Multimedia.
 

Frauka

New member
Bez reklam
Ja dziś odwiozłam dekoder i też jestem wolna :)
Szkoda ze z netem nie mam alternatywy. Ot urok małego miasta gdzie nie ma konkurencji :(
 

gonzo3

New member
Frauka, muszę Cię pocieszyć, że to nie zależy do końca od wielkości miasta. Ja mieszkam na dużym osiedlu gdzie pierwsze było UPC, później pojawił się lokalny dostawca, a na końcu Multimedia. Mój kolega mieszka w starszej dzielnicy miasta i tam skazany jest na Multimedię, gdzie po drugiej stronie ulicy jest UPC. W UPC stwierdzili, że w chwili obecnej nie opłaca im się przeciągać kabla pod ulicą.

jeszcze raz pozdrawiam i życzę miłego odbioru :lol:
 

jigaman

New member
sam sie dokladnie na tym samym zastanawiam i doszedlem do wniosku ze rezygnuje z powodu zmiany regulaminu cyfrówki (zgodnie z par.20 w regulaminie), a co do zerwania i podpisania to sam nie wiem, dowiem sie na miejscu :)

umowa rozwiazana bez kosztów (ale nie mozna wymowic tylko cyfry - trzeba analoga tez), odnowic wspolprace mozna 3m-ce po rozwiazaniu umowy.
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

1 lutego ( czyli dziś ) z nieoficjalnych informacji dowiedziałem się ze z DTV znika kanał ESPN Amercia !!

Czekamy na oficjalne stanowisko MM w tej sprawie !
 
Ostatnia edycja:

spider1978

New member
Bez reklam
pattro o tym to juz trabili poczatkowo mialy byc oba espn zamienione polsat play i cafe. pisalo malym maczkiem przy ktoryms rachunku jako informacja. Mnie bardziej ciekawi co zrobia z national geographic bo od dzisiaj wersja SD i HD bedzie miala taka sama ramowke.
 

Frauka

New member
Bez reklam
pattro taką informację miałam na rachunku za grudzień.

Pisali również małym druczkiem ze z racji usunięcia kanałów ESPN America i Classic można wypowiedzień umowę bez ponoszenia żadnych kar. Tak też zresztą zrobiłam. Wczoraj jak oddawałam dekoder jeszcze raz spytałam się kobiety czy na pewno nie dostanę jakiejś niespodzianki na rachunku ale powiedziała że w tym przypadku kar nie ma :) Także śpię spokojnie.
 

zenon20

New member
Już miałem nadzieję że te ESPN-y jednak zostaną mogliby przynajmniej w to miejsce coś z analogu wrzucić np TVP Sport.
 

laaval

New member
warto im zlozyc rezygnacje:) ja tak zrobilem, bo konczyla mi sie umowa. Pani w BOK-u mnie jeszcze probowala przeciagnac na swoja strone, ale powiedzialem stanowcze nie. mialem internet 2mb/s (wkopalem sie w promocje, z ktorej nie moglem przez 2 lata zrezygnowac), komfort + i pelen analog i bulilem za to 128 zl. zadzwonil ktos do mnie z mm i teraz mam to samo + net 20mb/s za 98zl (49 net, 49 tv - analog i komfort+). moglem pojsc do upc, ale jak mi koles powiedzial, ze musza wymieniac kable (niedawno robilem remont) i musze zabulic za przylaczenie kolejnych gniazdek (po 50 zl od gniazdka), ktore juz mam z mm, to sobie dalem spokoj. generalnie do mm zastrzezen nie mam (no moze poza oferta programowa, chociaz i tak nie ogladam za duzo tv) - wszystko chodzi jak chodzi, zwlaszcza internet jest bardzo stabilny i z mojego zlacza wyciaga praktycznie maxa :)
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Choroba, faktycznie pół listy to nowości!
A tak poważnie, kanały, które są już bardzo długo oznaczają jako nowość...:niewiem:
 

jigaman

New member
warto im zlozyc rezygnacje:) <ciach> ... mialem internet 2mb/s (wkopalem sie w promocje, z ktorej nie moglem przez 2 lata zrezygnowac), komfort + i pelen analog i bulilem za to 128 zl. zadzwonil ktos do mnie z mm i teraz mam to samo + net 20mb/s za 98zl (49 net, 49 tv - analog i komfort+). <ciach>

No to widze duzo osób zostało wrobionych w "super promocje", ja podpisalem aneks na te "super 2mb" + DTV (w sumie zeby zobaczyc jak ta cyfra chodzi* bo nie bylo mi to niezbędne), a po tygodniu wprowadzili 6 mb za tą samą cene co mialem 2mb ;) oczywiscie zmiana była juz nieodwracalna.
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że strasznie zlewają stałych abonentów - przecież powinno im zależeć, żeby byli "przynajmniej" zadowoleni z tego co mają. Tymczasem jak im sie uda złapać jelenia to doją go ile wlezie... A wystarczy wyjsc z niezłą ofertą i nikt złego słowa nie powie...
Jednak, jak to w super firmach a'la TP SA (bo pewnie sporo kierownictwa pochodzi z tej szanowanej firmy), trzeba złożyć rezygnacje, zeby otrzymać jakąś ciekawą propozycję...
Szkoda tylko ze nie mam możliwości zainstalowania w moim bloku TV na karte .... ;)
Pocieszeniem jest tylko to, że góra 4 lata doczekamy sie naziemnej DVB i MM bedzie mogło niektórych userów cmoknąc w dzyndzelek :)

* - ten tuner to istna masakra, non stop zwiechy, kanały przełączają sie 2-3 sek - to był główny powód mojej rezygnacji DTV w MM
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Jest tylko jedno małe pytanie - ile kanałów będzie dostępnych w naziemnej telewizji cyfrowej za free? ( o HD nie wspominając....)
 

tysma

New member
;)
Pocieszeniem jest tylko to, że góra 4 lata doczekamy sie naziemnej DVB i MM bedzie mogło niektórych userów cmoknąc w dzyndzelek :)
Takie są plany, ale znając jak wprowadza w Polsce jakiekolwiek innowacje to DVB wejdzie w 2020 albo i później:)
Pamiętam jak 3 lata temu mówiono o telefonii 3G, że będzie w Polsce równie powszechna jak druga generacja.
 

Mushasi_

New member
Dzisiaj nie oficjalnie dowiedziałem się, że ma być na dniach zaktualizowane oprogramowanie naszych nieszczęsnych dekoderów.Ciekawe co to zmieni i oby na plus.
 

bourbon

New member
Bez reklam
Raczej na jakiś przełom bym nie liczył, np. długo wyczekiwane rozgłaszanie z pilota...

A wiadomo kiedy do Wrocławia dojdzie Polsat Sport HD ?
 

Mushasi_

New member
Ja podłączyłem dekoder do kina domowego i dźwięk reguluję z pilota dekodera.
Jeśli chodzi o Wrocław to nie mam pojęcia, daleko mam do tego miasta.
U mnie jest już Polsat Sport HD i nie mam już napisu TEST.
 
Do góry