TV HD w polskiej TK Multimedia

sochcio

New member
Dzisiaj bylem w BOK Multimedia wyjasnic kolejny bledny rachunek i przy okazji zapytalem o polsaty i Pani mnie poinformowala ze w pakiecie komfort (DTV) od 1 stycznia bedzie Polsat Sport, TV Biznes Polsat2 i Polsat News.
 

Frauka

New member
Bez reklam
ma byc w pakiecie Sport razem z Polsatem Extra


nic za darmo :)

Już napisałam pisemko i jutro zanoszę do BOK i za miesiąc żegnaj MM a witaj N :) Dzisiaj tam były takie tłumy, że tylko głowa mi weszła do pomieszczenia hehe. Chyba wszyscy rozwiązują umowy :p
 
Ostatnia edycja:

topsy

New member
Dzisiaj na innym forum zastałem informację,że moje ISP zostało zbanowane !?
Nie używam prywatnego proxy,ani nie ukrywam swojego IP ani nie korzystam ze stron z torrentami.
Czyżby w kraju Obamy,nasza MM była na czarnej liście :)
Pełna moc co noc ,w zamian za ban od reszty świata :)
 

Frauka

New member
Bez reklam
Dzisiaj na innym forum zastałem informację,że moje ISP zostało zbanowane !?
Nie używam prywatnego proxy,ani nie ukrywam swojego IP ani nie korzystam ze stron z torrentami.
Czyżby w kraju Obamy,nasza MM była na czarnej liście :)
Pełna moc co noc ,w zamian za ban od reszty świata :)

Może na tym innym forum, ktoś z netem w MM coś nabroił i administrator zbanował :p

Kurcze a ja nadal przeżywam rozwiązanie umowy z MM. Od trzech dni zastanawiam się czy to zrobić. No jeszcze gdybym była jakąś wielką maniaczką telewizyjną ale ja oglądam raptem TVN24, TVNHD, Discovery, NG i to wszystko. W dodatku Nka ma tylko NatGeo Wild a ja lubię oglądać Zaklinacza Psów na NGC. I co mam robić? :p Tak popatrzyłam na kanały HD w Nce i stwierdziłam, że mieć po to żeby mieć a nie oglądać to jest bez sensu. A potem co śnieg czy deszcz biegać z miotełką czy szmatką i czyścić czaszę :p

I tak mam do obejrzenia tyle mkv z filmami, tylko czasu brak ;)

Chyba Wam tu będę marudzić dalej :)
 
Ostatnia edycja:

tolesi

New member
Może na tym innym forum, ktoś z netem w MM coś nabroił i administrator zbanował :p

Kurcze a ja nadal przeżywam rozwiązanie umowy z MM. Od trzech dni zastanawiam się czy to zrobić. No jeszcze gdybym była jakąś wielką maniaczką telewizyjną ale ja oglądam raptem TVN24, TVNHD, Discovery, NG i to wszystko. W dodatku Nka ma tylko NatGeo Wild a ja lubię oglądać Zaklinacza Psów na NGC. I co mam robić? :p Tak popatrzyłam na kanały HD w Nce i stwierdziłam, że mieć po to żeby mieć a nie oglądać to jest bez sensu. A potem co śnieg czy deszcz biegać z miotełką czy szmatką i czyścić czaszę :p
Od listopada jestem z TV na Nce a nie MM , fakt brak NG HD, ale na Animal Planet HD tez i na Nat Geo HD też jest sporo fajnych doku, np ostatnio Żyjący z wilkami ,do tego dojdą BBC Knowl no imasz też Discovery w tym HD ,
Co do miotełki to nie tak strasznie. Mogę tobie podesłać fotkę jak ośnieżona jest antena , a jakie mam parametry siła/ jakość 80/100.
 

lukspeed

New member
Witam
Panowie wiecie może do kiedy właczyli ten transfer nocny, kończy mi sie umowa na net (do konca grudnia) i gdy byłem w bok-u pytałem do kiedy ten transfer nocy będzie to wystawiła oczy strzaliła uśmieszek i powiedział:że narazie cos włączyli ale do kiedy to będzie to nic nie wiedzą.Oferta w moim przypadku przy 2 usługach tel i net wychodzi za sam net:2mb 49zł,za 6mb-54zł (rzeszów).I teraz dylemat jak zostanie te 20mb w nocy to bym został przy 2mb ale jak myślą nad wyłaczeniem poczatkiem roku to bedzie mało 2mb:) najgorsze jest to że na osiedlu niema innego operatora:sad:
 

tolesi

New member
A choć jest różnica w jakości odbioru między MM a Nką ?
Jest i to duża. Proponuję przejście się do jakiegoś punktu APS N-ki napewno maja tam podłaczony LCD pod deko więc można zobaczyć na własne oczy.
Jak złożysz wypowiedzenie to napewno się odezwą z centrali MM z nowymi propozycjami , mi trochę zjechali z cenami i wciskali HBO w rewelacyjnej cenie 19,90 zł +6zł za HBO HD "specjalnie dla mnie ":) .Ale dałem się naciągnąc tylko na neta, bo miałem wybór w tej samej cenie albo wifi albo MM .
A jeśli chcesz lepsze warunki od MM to musisz "wypisać się" od nich na conajmniej 3 mce a potem możesz przyjść jako nowy abonent i dostajesz o wiele lepsze propozycje cenowe niż stary przedłużający umowę.
 

Frauka

New member
Bez reklam
lukspeed ja Cię nie chcę wpuszczać w maliny ale wg mnie te 20mb to okresowo tylko, zeby klienci z 2,6 mb zobaczyli jak to fajnie mieć więcej a potem więcej płacić ;)
 

albercikk

New member
Mam pytanko, miałem jakiś rok temu przez chwilę telewizję z TK Multimedia i jakość obrazu była wyraźnie gorsza od Aster (w rezultacie szybko wróciłem do Aster), zmieniło się coś w pod tym względem ?
Ojciec chce zmienić Aster na TK Multimedia ze względu na niższe ceny, odradzam mu ten krok, mając w pamięci gorszą jakość obrazu, lecz czy słusznie, pytam was bo być może jakość obrazu uległa poprawie.

Pozdrawiam
 

bourbon

New member
Bez reklam
Mam pytanko, miałem jakiś rok temu przez chwilę telewizję z TK Multimedia i jakość obrazu była wyraźnie gorsza od Aster (w rezultacie szybko wróciłem do Aster), zmieniło się coś w pod tym względem ?

Niby jest trochę lepiej niż rok temu, ale to zależy od kanału i programu. Od dłuższego czasu przestały już pojawiać się stop klatki. A co do jakości, np. jak leci sobie na TVP1 "Jaka to melodia" to dtv oglądana na LCD wygląda koszmarnie, z drugiej strony jak leci np. na tvp jakis program w 16:9 (teraz juz bez żadnych czarnych pasów) to wygląda całkiem ok.
Jakby tak z ręką na sercu napisać, to jedyne co "zachwyca" to jakość kanałów HD, których niestety jest mało.

Szkoda, że nie ma żadnych njusów o wprowadzeniu TVP HD do MM...
 
Ostatnia edycja:

parysz2

New member
A choć jest różnica w jakości odbioru między MM a Nką ?

Jak już pisałem telewizor LCD mam jeszcze w serwisie, ale nie wytrzymałem i porzyczyłem na próbę od sąsiada takowy i wnioski są takie: obraz ostry żyleta , nie ma mgły jak na MM, przewodnik (tu EPG) lepszy niż na MM. No sam fakt że kilkanaście kanałów HD , w tym już od 10 stycznia TVP1 HD to już coś , nagrywanie kanału podczas oglądania innego też piękna sprawa . Nie podoba mi się tworzenie listy swoich kanałów, tu tylko można utworzyć parę list ulubionych, ale to nie jest to, co na dekoderze MM. Narazie tyle, jak chcesz coś więcej , pytaj.
 

masloww

New member
Bez reklam
Szkoda, że nie ma żadnych njusów o wprowadzeniu TVP HD do MM...
miejsca w kablu brak; nawet na Polsat HD go nie starczyło, a Polsat Sport HD będą wciskać do marca;
pewnie przez ten durny VOD, który zajmuje sporo pasma a z którego część użytkowników nawet nie wykorzystuje tego jednego darmowego filmu
 
Do góry