TV HD w polskiej TK Multimedia

1052440164.png

:?::?::?:

Dzwonie na partyline dowiedziec sie o co chodzi z tym transferem a tam mila informacja, tak prosze Pana, w godzinach 23-13 zwiekszylismy transfer do 20Mbps :-o
nie wiesz czy tak już będzie zawsze?? czy tylko jednorazowa akcja??
 

Frauka

New member
Bez reklam
To fajnie :) U mnie też była jakaś awaria ostatnio. Zamiast 12 miałam 1mb i to w porywach :p
Teraz rzeczywiście patrzę a tu 20 :D

Jak na stałe to bardzo się cieszę. Teraz jeszcze zobaczymy jak to będzie z tymi polsatami i czy dodadzą jako ogólnodostępne czy porobią pakiety chitrusy jedne :p

Powerr ja jestem z Kętrzyna ( po sąsiedzku :p ) i z mojego shella w ovh idzie mi 20mb :) Speedtest.net pokazuje ok w zależności do jakiego serwera się łączę. Poczekajmy aż to się wszystko "wyrobi" :)

pozdrawiam
 

Alundro

New member
Ja jestem z Łodzi i miałem 1 mbit standard od 23-13 2 mbit a teraz mam prędkość ściągania 520 kb/s czyli tak jakbym miał 4 mbit/s. Sądząc że też tak macie to może to nie jest awaria a poprostu zrobili tak jak kiedyś UPC że kto miał 1 mbit za dopłatą 5 zł zwiększyli na 2 czy 4 nie pamiętam.
 

xolzok

New member
Bez reklam
Ja mam mieć dzisiaj 20Mbps i na razie nic. Dzwoniłem i powiedzieli, że od 1-go mają dużo zmian pakietów i do końca dnia będzie zrobione.
 

xolzok

New member
Bez reklam
No to mnie może zwiększą 23-13 do 50Mbps :D


Żartuję oczywiście... modem tyle nie pociągnie ;-)

i zwiększyli szybkość, ale nie wiem czy to nie w ramach 23-13 bo upload nadal mam do 512kbps.

 
Ostatnia edycja:

Alundro

New member
A może dzisiaj jakiś dzień dobroci dla klientów zrobili. Dają szybki internet ,wszystkie pakiety za 1 zł i na dodatek kosmiczną jakość TV ? Sprawdź lepiej bo może już nadają w Full HD ;-)
 

Snakeee

New member
Bez reklam
To nie jest chwilowe, zwiekszenie miedzy 23-13 jest na stale. Nie wiem czy bedzie obowiazywac we wszystkich miastach, wiadomo mozliwosci techniczne.
 

Snakeee

New member
Bez reklam
No to mnie może zwiększą 23-13 do 50Mbps :D


Żartuję oczywiście... modem tyle nie pociągnie ;-)

i zwiększyli szybkość, ale nie wiem czy to nie w ramach 23-13 bo upload nadal mam do 512kbps.


Nie zwiekszyli, masz nadal 6MB+, jak Ci zmienia na 20MB+ bedziesz mial upload 1Mbps.
Majac pakiet 20MB+ nie bedziesz mial zadnego przyspieszenia miedzy 23-13. Znajomy ma taki pakiet, on jest z Gdyni.
 
Do góry