TV HD w polskiej TK Multimedia

masloww

New member
Bez reklam
z punktu widzenia właścicieli nie robienie nic jest dobrą strategią, koszty maleją, zyski rosną;„W I poł. 2010 roku spółka miała 37,28 mln zł skonsolidowanego zysku netto wobec 26,11 mln zł zysku rok wcześniej, przy przychodach odpowiednio 278,65 mln zł wobec 255,75 mln zł.”
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Multimedia-Polska-mialo-15-83-mln-zl-zysku-netto-w-II-kw-2010-r-2202115.html
po co mają się starać o zaspakajanie potrzeb klientów, jak ci płacą i tak bez nowych programów i szybszego netu
 

tysma

New member
Znowu z tym czasem, kto pierwszy ten lepszy.
Uważam, że takie konkursy sa beznadziejne, żeby wygrać tv w wielkim konkursie amazing to trzeba przez 5 dni wczesniej zgarnąć wszystkie inne nagrody mp4 badz cd płyty, odpowiadając jak najszybciej. I potem można wygrac tv, bo najwiecej dobrych odpowiedzi w najkrótszym czasie sie miało.
Czyli jest tak, że ten kto zwycięza tv zgarnia najczęściej inne nagrody, a inni użytkownicy zostają z niczym. Choć ja nie narzekam, jezeli chodzi o nagrody:) to uważam że tak formuła nagradza za bardzo jednego użytkownika.
 

Powerr

New member
Znowu z tym czasem, kto pierwszy ten lepszy.
Uważam, że takie konkursy sa beznadziejne, żeby wygrać tv w wielkim konkursie amazing to trzeba przez 5 dni wczesniej zgarnąć wszystkie inne nagrody mp4 badz cd płyty, odpowiadając jak najszybciej. I potem można wygrac tv, bo najwiecej dobrych odpowiedzi w najkrótszym czasie sie miało.
Czyli jest tak, że ten kto zwycięza tv zgarnia najczęściej inne nagrody, a inni użytkownicy zostają z niczym. Choć ja nie narzekam, jezeli chodzi o nagrody:) to uważam że tak formuła nagradza za bardzo jednego użytkownika.

No nie jest tak do końca :) W Wielkim Konkursie aMazing udało mi się wygrać telewizor - więc wiem o czym piszę. W tygodniu w którym wygrałem tego "mega wypasionego Samsunga (22 cali)" wygrałem tylko dwie płyty i odpowiedziałem ogólnie na 90% zadanych pytań. Oczywiście odpowiedziałem też poprawnie i dość szybko na pytanie finału tygodnia. :)

A teraz trochę gorzkiej prawdy o tym konkursie. Zachęcony wygranym telewizorkim, zacząłem się bardziej przykładać do gry - licząc zapewne na cud i wygranie drugiego telewizora. W pierwszym tygodniu sierpnia odpowiedziałem poprawnie na 100% pytań i to w dość szybkim czasie. Wreszcie przyszła upragniona sobota i finał tygodnia. Odpaliłem swój dekoder i o zgrozo! Nie mam połączenia z netem- szkoda, pomyślałem. Ale uznałem to za przypadek, pomimo tego, że mój drugi modem od internetu logował się bez zarzutu. Jakieś 15 minut po finale tygodnia wszystko wróciło do normy. Spotkałem się jeszcze dwukrotnie z taką sytuacją, gdzie zostałem
"odłączony" na finał - i to dosłownie. Modem od dekodera DTV wylogowywał się przed konkursem ( bez możliwości ponownego zalogowania ) i zaczynał się logować tuż po konkursie.

Biorąc powyższe pod uwagę, ktoś z mniejszą ilością punktów miał możliwość wygrania telewizorka- co mnie cieszy, gdyż nie jestem samolubem :)
 
Ostatnia edycja:

tysma

New member
Aha no to rzeczywiscie mój bład, bo myslem ze trzeba zajć 1-2miejsce od pon-sob żeby wygrac ten tv.
Ja w jednym tygodniu zgarnąłem mp4 i 3 płyty cd (3x 2miejsce), czyli poniedziałek-czwartek bardzo szybko odpowiadałem i dobrze. W piątek źle odpowiedziałem i w sobote dobrze, nie liczyłem na telewizor, ale to uświadomiło mi, że żeby wygrać tv to trzeba od poniedziałku do soboty zająć 1-2 miejsce (czyli wygrac mp4-czwórki i cd), żeby wygrać. Ale po Twojej sytuacji widać, że sie myliłem.
 

masloww

New member
Bez reklam
MM przejmuje Internet Solutions
Multimedia Polska: mamy pozycję, aby myśleć o przejęciu Aster
ludzie z Tarnowa załamani
http://www.agora.tarnow.pl/viewtopic.php?t=914
http://www.tarnow.net.pl/index.php?pokaz=wiadomosc&id=10409


poczytałem że ten Internet Solutions ma ofercie Jamboxa
jak klienci przesiądą się na „cyfrową jakość” w MM to doznają szoku

a MM kusi nowych klientów nowymi promocjami
http://www.multimedia.pl/object.php/act/sho/oid/2e9a82da51459ca03b2da0546748d70f
mi nie chcieli dać takiej oferty nawet za 60 zł
 
Ostatnia edycja:

Ericsson

New member
Witam. Posiadam od dzisiaj wsumie telewizje cyfrową kablową (DTV). Nie bardzo mi pasuje ten dekoder no ale jak jest to niech juz bedzie. Wazne ze place o pare zl mniej . A teraz pytanie : Czy znacie moze kod : e-pin ?? chodzi glownie o kanaly xxx . Poniewaz kod pin znam ale wyskakuje ze musi to byc : E-pin.
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

Witam. Posiadam od dzisiaj wsumie telewizje cyfrową kablową (DTV). Nie bardzo mi pasuje ten dekoder no ale jak jest to niech juz bedzie. Wazne ze place o pare zl mniej . A teraz pytanie : Czy znacie moze kod : e-pin ?? chodzi glownie o kanaly xxx . Poniewaz kod pin znam ale wyskakuje ze musi to byc : E-pin.

to się wpakowałeś hehe :D :eek:k:
 

Ericsson

New member
Pasuje dzieki.

@pattro
Dlaczego uwazasz ze sie wpakowalem ?? Chociaz mialem ten dekoder jakies 2 lata temu i po dwoch miesiacach oddalem bo nie szlo ogladac tv. Dzisiaj tez juz widzę ze są przywiechy ;/ Wziołem ten dekoder tylko ze wzgledu na internet 6 MB ( od 23-13 - 8 MB) . Jeszcze niby mialem miec 1 film darmo co miesiac a jak patrze to nie ma takiej opcji ;/
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Opcji co do filmu nie ma, ale jak zakupisz to nie będą ponoć do rachunku doliczać. ( podobno bo ja z VOD nie korzystam)
Pozdrawiam
 

zenon20

New member
Ja co miesiąc miałem jeden film za friko ale z informacji która wyświetliła się na ekranie tv wychodzi na to że wrzesień to już ostatni miesiąc z darmowymi filmami.
 

tysma

New member
Jeszcze niby mialem miec 1 film darmo co miesiac a jak patrze to nie ma takiej opcji ;/

Zobacz czy w umowie masz taki zapis jak tak, to każdy film pierwszy który wykupisz będzie na rachunku jako 0zł. To nie działa tak, że masz w Vodzie wyświetloną informacje, że masz darmowy film czy coś takiego. Po prostu wchodzisz w VOD i każdy pierwszy film w miesiącu będzie za darmo. Ale uwaga jak wykupiłeś już w danym miesiącu film, który normalnie kosztuje 0zł (np z tego darmowego pakietu bajek) to ten film liczy się jako ten darmowy który jest raz do wykrorzystania w miesiącu. Po prostu rabat na darmowy film w miesiacu jest równy cenie pierwszego wypożyczonego filmu, jak pierwszy film w miesiącu który wypożyczysz będzie kosztował 12zł to dostajesz rabat 12zł i na rachunku przychodzi Ci VOD-0zł, jak film kosztuje 0zł to dostajesz rabat 0zł i to się liczy jako już wykorzystanie darmowego filmu.

Zobacz na umowie jak masz dokładnie, ja np dostałem DTV na 14miesiecy, a jeden gratisowy film darmowy w miesiącu mam przez 12miesięcy. Gdybym tego nie sprawdził w umowie to w ostatnich dwóch miechach bym zabulił za filmy, a tak na prawde w 3 ostatnich miechacach o czym poniżej:)
Jeszcze warto przejść się do biura, ja byłem zapytać się dokładnie w którym miesiacu mam złożyć wypowiedzenie umowy, żeby nie płacić za DTV normalnej stawki i od razu się spytałem z tym VOD, kobieta sprawdziła w komputerze i się okazało, że mam 12 miesięcy tak jak jest w umowie darmowy film, ale liczony od lipca, a umowe na DTV (14m-cy) miałem liczoną od sierpnia (podłączenie 27 lipiec), czyli 3 miesiące przed zakończeniem umowy na cyfrówkę już tracę możliwość wypożyczenia darmowego filmu.

Ja co miesiąc miałem jeden film za friko ale z informacji która wyświetliła się na ekranie tv wychodzi na to że wrzesień to już ostatni miesiąc z darmowymi filmami.
Wydaje mi się, ze to chodzi o Pakiety-Darmowa rozrywka, gdzie były bajki bez przemocy na czas wakacji za 0zł. A jeżeli o darmowy film z vod to na pewno ta informacja nie dotyczy wszystkich tylko ciebie, bo umowa na darmowy film jest podpisywana indywidualnie z abonentem i czas trwania tej promocji zależy od tego kiedy się to umowę podpisało i na ile. Tobie może akurat się skończy we wrześniu, ale wątpię, żeby o tym Cie informowali i myślę, że to chodzi o te bajki za darmo co były na czas wakacji.


Sprawdzcie w umowie, u mnie ten aneks do umowy nazywa się "Oglądaj filmy z Vod - ed.3"
I tam macie na jaki czas macie darmowy jeden film. Nie ma czego się bać, mi na ostatnich rachunku za vod policzyło 0zł. Tylko mowię, trzeba pamiętać, że wypożyczenie filmu za 0zł jest również równoznaczne z wykorzystaniem darmowego filmu. Dlatego lepiej wypozyczyć jakiś film za 12zł w HD, a potem można oglądać już te za 0zł bajki czy inny darmowy badziew.


Mi na vod brakuje starych dobrych klasyków np Batman 1 :), by mogły kosztować z 1zł:):D to bym się nawet skusił
 
Ostatnia edycja:

Ericsson

New member
U mnie tez aneks umowy nazywa sie : "Oglądaj filmy z VOD-ed.3"
i pisze cos takiego :
1. W ramach promocji uczestnik otrzymuje :
- rabat w oplacie za udostepnienie jednego filmu z filmoteki Multimedia w ramach uslugi VoD, za ktory pobierana jest oplata przez operatora, wysokosc rabatu odpowiadac bedzie pelnej oplacie za udostepnienie wybranego przez Uczestnika filmu 1)


przypis: 1) Rabat dotyczy pierwszego w danym Okresie Rozliczeniowym udostepnionego filmu w ramach uslugi VOD, za ktory pobierana jest oplata.

2. Rabat okreslony w ust. 1 przyznawany jest uczestnikowi w kazdym kolejnym miesiacu kalendarzowym korzystania z Uslugi Dodatkowej Telewizji Cyfrowej DTV w ramach uslugi VoD i przyslugiwac bedzie przez okres kolejnych 12 pelnych miesiecy kalendarzowych liczac od dnia aktywacji Uslugi dodatkowej telewizji cyfrowej DTV . itd itd.. :D

CZyli z tego wynika ze jednak chyba mam ten 1 film darmo na miesiac obojetnie jaki. :)
A ja Telewizje DTV mam podpisana na 13 miesiecy.
 
Ostatnia edycja:

zenon20

New member
Mam DTV od 2007 roku(w czerwcu przeszłem z basicu na komfort) promocja na darmowy film dotyczyła osób które podpisały umowę na DTV przed pażdziernikem 2009 kiedy to była podwyżka za dostęp do DTV z 5zł do 10zł mam tą ulotkę do dziś wczoraj na ekranie tv pojawiło się info z premierami że wrzesień to ostatni miesiąc z darmowym filmem teraz to chyba ta promocja na darmowy film dotyczy tylko nowych abonentów.
 

tolesi

New member
Ale uwaga jak wykupiłeś już w danym miesiącu film, który normalnie kosztuje 0zł (np z tego darmowego pakietu bajek) to ten film liczy się jako ten darmowy który jest raz do wykrorzystania w miesiącu.
Też miałem ten problem czy film za 0zł jest liczony jako pierwszy , dzwoniłem na infolinie otóż NIE , jako pierwszy liczony jest film który ma cenę .
 

zenon20

New member
Ja wypożyczałem pierw filmy za 0zł a potem płatny i zawsze był zrabatowany na fakturze tu chodzi o pierwszy płatny film w miesiącu czyli można sobie wypożyczyć tyle darmowych filmów ile się chce a potem wypożyczyć pierwszy płatny a on i tak zostanie wyzerowany przynajmniej ja tak robiłem.
 
Do góry