TV HD w polskiej TK Multimedia

ss1973

New member
pakiet Cyfrowy Komfort za 50 PLN? czyżby zrezygnowali z obowiązkowej opłaty za analog?
jeśli tak to cena 50 zł wydaje się całkiem rozsądna; mnie po zsumowaniu Basic kosztuje w drugim roku promocji 76,29 zł!!! - to chyba rekord świata za taki badziew;
ADB zdaje się nie produkuje już STB bez modemów, widno mają dużo starych zwrotów i muszą je wypchać;
programy HD daje się oglądać, ale SD to jakościowa ciągle tragedia;
z ilością programów HD MM odstaje coraz bardziej od konkurencji, no i ten nędzny drogi pakiet HD zachodzący na inne pakiety jest bez sensu

Te 50 PLN to razem z analogiem.Ale tak na dobrą sprawę to taką ofertę dostałem dopiero tydzień po złożeniu rezygnacji z analoga,odezwał sie BOK i padła taka propozycja.
 

bourbon

New member
Bez reklam
Ja to od dzisiaj miałem mieć wyższy pakiet internetowy. I niestety, ale Multimedia bardzo lubi robić ludzi w bambuko i z okazji majowego, świątecznego weekendu nie wywiązała się z umowy.
 

Blaszak

New member
Koledzy czy u Was również nie działa Guide? Jak go uruchamiam to wyskakuje tylko ta krótka informacja co leci aktualnie na danym kanale, żadnego EPG :-?
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Napisałem maila do MM z pytaniem o jakieś nowe kanały HD i taką otrzymałem odpowiedź :

"Witamy,

Dziękujemy za kontakt z naszą Firmą.

W odpowiedzi na Pana maila z dnia 2010-05-08 informujemy, że na chwile obecną nie jest przewidywane rozszerzenie naszej oferty cyfrowej o nowe kanały HD.

O powyższym zostanie Pan poinformowany wraz z informacjami przesyłanymi z naszymi fakturami albo za pośrednictwem innych kanałów marketingowych.

Pana uwagi dotyczące stworzenia pakietu bez zdublowanych programów zostało przekazane do działo odpowiedzialnego za wygląd oraz skład ofert programowej.

Dziękujemy za wskazówki dotyczące korzystania z naszych usług.

W razie dodatkowych pytań prosimy o ponowny kontakt - służymy pomocą.

Zapraszamy również do kontaktu z Telefonicznym Biurem Obsługi Klienta pod numerem 244 244 244.




Z poważaniem

Dział Call Center
Multimedia Polska SA
Elżbieta Jankowska "
 

spider1978

New member
Bez reklam
haha wcale mnie to nie dziwi:) czyli w tym roku pewnie nic nowego nie bedzie :p zreszta ja do listopada poczekam i jak nic sie nie zmieni to ladnie im podziekuje za to dtv shit i kupa:) 19 zeta za 5 programow HD w tym discovery sie dubluje bo mam juz w pakiecie komfort i nsport w pakiecie sport. Po cichu liczylem chociaz na BBC HD albo Nat Geo Wild HD ale teraz widze zostalem uswiadomiony jakie sa realia:)
 

masloww

New member
Bez reklam
MM jest przygotowywana pod sprzedaż komuś innemu, więc żadnych większych zmian powodujących zwiększenie kosztów nie będzie;
do transakcji może dojść najwcześniej w zimie, najpierw skup własnych akcji; po transakcji co najmniej rok potrzeba będzie na uporządkowanie firmy i zmianę oferty;
tak więc można liczyć że za dwa lata może coś się zmieni;

ja już prawie dwa lata mam DTV i mam już dość czekania na zmiany; zresztą w żadne zmiany już nie wierzę; dość już niespełnionych obietnic się naczytałem a tyle co MM obiecywała to nawet politycy przed wyborami nie obiecują; z końcem sierpnia żegnam MM
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Ja w sumie licze po cichu na TVP HD - moze wlacza na MS2010, nawet jakby wrzucili do pakietu HD to bym wzial sobie na miesiac, pozniej okres letni, malo ogladam TV to zrezygnowalbym z tego.
Jak skoncza sie MS2010 to do jesieni TV u mnie stoi daleko, daleko w tyle, i z takiego pounktu wychodza tez operatorzy, klienci mysla o wakacjach a nie o nowych kanalach :) (przynajmniej ja tak mysle, a jestem klientem).
 

masloww

New member
Bez reklam
Ale jak już opuścisz MM to chyba z nami forumowiczami pozostaniesz?:D
z forum się nie pożegnam, z MM tez nie do końca, pożegnam się tylko z DTV a pozostanę z analogiem Rodzinnym; innej alternatywy na dostawcę tv nie mam;
żebym przedłużył umowę na DTV to obraz musiałby się znacznie poprawić; tylko aby to się stało to albo musiałby się zdarzyć cud samo-naprawienia – co jest realne albo co jest mniej realne to MM musiałaby się wziąć do roboty :smile:
no chiba że dadzą mi Cyfrowy Komfort za 50 PLN (w sumie z analogiem), ale u mnie na osiedlu nie słyszałem o takim przypadku
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Snakeee
Wakacje wakacjami, ale o klientów to by nasza kochana MM mogła zadbać....

masloww
Nie chcę Ciebie denerwować, ale jakbym odliczył dodatkowe pakiety to za analog i Cyfrowy Komfort coś koło 50zł bym płacił, nawet chyba ciut mniej...(dzięki ci o konkurencjo za istnienie). Bo tak analog u mnie 25zł, Komfort Cyfrowy 24zł czy jakoś tak, musiałbym sprawdzić.
 
Ostatnia edycja:

spider1978

New member
Bez reklam
I jak się tutaj nie wkurzać jedni placą 25 a inni 60 za analog:( jak dla mnie to grabierz w biały dzień:p jednym dają takie ceny a inni muszą te straty pokrywać:) zresztą od początku istnienia mm nigdy nie bylo sprawiedliwości bo w jednym rejonie placiło sie tyle a w drugim tyle. Ja już coraz bardziej jestem przekonany o tym że jak tylko skończy sie umowa na dtv to rezygnuje z mm i wracam do czasów z miska na dachu:p bo tele i neta i tak mam z netii
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Snakeee
Wakacje wakacjami, ale o klientów to by nasza kochana MM mogła zadbać....

marciniozo tyle postow na tym forum napisales i jeszcze w cuda wierzysz?;)

Wczoraj dzwonek do drzwi, otwieram, widze jakas laska, dzien dobry bla bla:
Miła Pani: Chcialabym Pana poinformowac ze niedlugo zostanie wylaczony sygnal TV analogowej i bedzie tylko cyfrowa (juz sie zaczynam smiac ale udaje ze nic nie wiem), w zwiazku z tym wymieniamy okablowanie w calym bloku (ze co? LOL), chciałabym Pana na taka wymiane umowic. Czy jestem Pan chetny do podlaczenia sygnalu cyfrowego?
No to teraz ja mowie: Prosze Pania, sygnal analogowy bedzie jeszcze przynajmniej kilka lat to raz, dwa o jakim okablowaniu Pani mowi, nie mam zadnego wspolnego okablowania jakie jest w tym bloku (no oprocz instalacji elektrycznej do ktorej jestem podlaczony), jesli ma Pani na mysli podlaczenie talerza i ten odcinek kabla jaki idzie z konwertera, ktory jest na czaszy do mieszkania nazywa Pani wymiana okablowania to ja sie pytam jakiego operatora Pani reprezentuje?
Mila Pani: po chwili ciszy.......TV N
Ja: Tak myslalem. Zdaje sobie sprawe ze nieswiadomych ludzi (zapewne starszych) pieknie Pani na te slowa nabiera, ale to jest zwykle oszustwo. Milo mi sie z Pania rozmawialo. Do widzenia.

:D:D:D:D
Tak sie zdobywa klientow w naszym kraju, brak słów.
 
Ostatnia edycja:

masloww

New member
Bez reklam
pojawiły się promocje na pakiety tematyczne – 50 % + 2 miesiące gratis
http://www.multimedia.pl/object.php/act/sho/oid/97715dfc7d75de2847545de118ae8176
i na paczkę C+ za 19,90 zł
http://www.multimedia.pl/object.php/act/sho/oid/632efaaea7a7a536b18e7daed9148f28
promocje ciekawe ale znów ładować się w umowę na rok ?


jest też nowa oferta na internet
http://www.multimedia.pl/internet_szczegoly
tutaj niestety się nie popisali, ceny nieciekawe a wyższych prędkości ciągle brak


są też nowe oferty paczek dla nowych
http://www.multimedia.pl/object.php/act/sho/oid/c1948fe811e379fcf019237c1386c92e
74 zł za Cyfrowy Komfort z internetem 6 Mb;
o abonamencie za analog w tej umowie nie ma ani słowa – robienie nowych w bambuko ciąg dalszy
 

spider1978

New member
Bez reklam
niech sobie robia te promocje a canal+ to dziekuje akurat koncza sie rozgrywki ligowe :p wiec powtorki ogladac przez kilka miesiecy na programach sportowych to dziekuje :p
 

xolzok

New member
Bez reklam
Dzwoniłem do MM w sprawie nowej promocji na C+. Okazuje się, że jeżeli mam już DTV Komfort to by skorzystać z promocji na C+ muszę zmienić zwykły dekoder na PVR i płacić 44zł za PVR+DTV Komfort.
Czyli znów okazuje się, że nic ciekawego, mogę równie dobrze zostać przy zwykłym dekoderze w promocji z Komfortem za 20 zł i dokupić C+ za 29 zł.
 

spider1978

New member
Bez reklam
czyli promocja dotyczy tych co maja dekodery z PVR? chodzi mi o te rabaty na pakiety tematyczne czy jak bo teraz juz sam nie wiem. Bede musial sie chyba dokladnie zapoznac z zasadami promocji
 

xolzok

New member
Bez reklam
U mnie chodziło o promocje C+. Pakiety tematyczne to osobna sprawa.
Ja mając DTV muszę zamienić dekoder na PVR bez promocji czyli atywacja 99 zł i miesięcznie 44 zł (24zł DTV Komfort + 20zł PVR). Dopiero wtedy mam C+ za 19,90 zł
 
Do góry