TV HD w polskiej TK Multimedia

masloww

New member
Bez reklam
i co z tego, jak MM bitrate zostawi taki sam jak w formacie 4:3 i nie będzie szło tego oglądać w SD;
TVP Polonia, TVP Sport, TVP Info lecą w 16:9 a ich w ogóle nima w DTV
 

Snakeee

New member
Bez reklam
i co z tego, jak MM bitrate zostawi taki sam jak w formacie 4:3 i nie będzie szło tego oglądać w SD;
TVP Polonia, TVP Sport, TVP Info lecą w 16:9 a ich w ogóle nima w DTV

Zaden z tych kanalow mnie nie interesuje. Mogliby sobie odpuscic dodawanie do DTV jakichkolwiek kanalow SD i druga sprawa zaczac wywalac z analogu syf w postaci kanalow jak Mango, ITV itp.

Info o Eurosporcie jest po to zeby 15.05 nie bylo lamentu na forum, ło matko mam jakies pasy na Eurosporcie.
 

piotdz

New member
Pvr

Cześć,
Mam to cudo kilka dni. PVR chodzi lepiej niż mój stary dekoder (wersja bez wbudowanego modemu).
Guide i przełączanie programów działa tak jak powinno.
Dysk chodzi cały czas jednak ja osobiście go nie słyszę z kanapy (3 metry).
Nagrywa OK, programy HD faktycznie są w HD, testowałem na TVNHD i nagranie nie różniło się od oryginału. Timeshift działa bezproblemowo i intuicyjnie. Piloty jest taki sam jak w starym DTV.

Po tygodniu eksploatacji mogę polecić ;) zobaczymy jak będzie dalej.

pozdrawiam,
Piotr
 

spider1978

New member
Bez reklam
Złoto dla aMazing – interaktywnej telewizji Multimedia Polska za wiele nie trzeba widać żeby dostać jakąś nagrodę :p no te nowe programy vod rewelacja muszę chyba wziąść wolne z pracy i poświęcić czas na ich oglądanie:D
 

Alundro

New member
Na stronie MM pojawiło się info o wprowadzeniu światłowodu w Jaśle. Zachwalają co tam ma nie być "Standard PON oznacza iż światłowód doprowadzony jest bezpośrednio do mieszkania klientów i gwarantuje znakomitą jakość świadczonych usług. Internet - przepływność do 1 Gbit/s. Telewizja - niemal nieograniczonej liczby kanałów w standardzie HD. " a na koniec że zaproponują 20 mb/s to tyle można dostać w normalnej sieci a nie przez światłowód. Nie wiem dlaczego przynajmniej nie 100 mb. Znając MM to i tak będzie im dostarczać takiej jakości TV jak każdemu. U mnie w Łodzi chyba za 1000 lat wprowadzą światłowód.
 

masloww

New member
Bez reklam
obiecywać to oni potrafią, gorzej z dotrzymywaniem obietnic; całkiem jak w polityce, wszak prezes Rogowski też jest politykiem – prezesem „Samorządnego Kalisza” czy jakoś tak

http://www.multimedia.pl/archiwum_1/oid/fc80af372e9f84b21fd68c0784334edf
Zarówno jakość sygnału, jak i przepływności w sieciach PON są nieporównywalne do jakiejkolwiek innej technologii dostępnej na rynku. Planujemy wdrażanie tej technologii na dużą skalę”

w tym roku MM planuje wydać gigantyczną kasę na skup własnych akcji – ponad 300 mln zł; starczyło by na światełko w każdym domu prawie wszędzie; kasa ta będzie pochodzić z kredytów i obligacji więc nie ma co liczyć na inwestycję w infrastrukturę w najbliższych latach bo kasa będzie potrzebna na spłatę długów; widać nie ma chętnych na kupno MM a właścicielom potrzebna gotówka już teraz;

MM dzięki inwestycjom w DOCSIS 3.0 miała już pod koniec 2009 r. oferować internet 100 Mb/s w niektórych miastach; do tej pory oferta jest tylko na papierze, tak jak oferta mniejszych prędkości 12 i 20 Mb/s które mogą działać i bez DOCSIS 3.0;

no i moja ulubiona obiecanka
 

Attachments

  • MM_2.jpg
    MM_2.jpg
    20,1 KB · Wyś: 168

Alundro

New member
jedyną naszą szansą na polepszenie się jakości jest wyłączenie w 2013 sygnału analogowego. Kiedy każdy użytkownik MM będzie musiał zawrzeć umowę na TV cyfrową i wtedy każdy zobaczy mgłę to może chociaż trochę dostaną po dupie.
 

spider1978

New member
Bez reklam
ja tam zaczalem olewac DTV coraz mniej odpalam chyba, ze od czasu do czasu na Animal HD, a tak uzywam analogu:p. Jakos stracilem cierpliwosc, ze cos sie poprawi albo pojawi nowego ;) moze znowu jakis vod:) nie wiem czy zmadrzeli czy jak ze narazie nie ma tego badziewia vod emocje i relaks za to u mnie pojawil sie jakis test z kolejnym amazing:D
 
Do góry