TV HD w polskiej TK Multimedia

tolesi

New member
pojawiły się promocje na pakiety tematyczne QUOTE]

I co z tych promocji np pakiet cyfrowy komfort 10 zł na 12 m-cy , fragment promocji "...osoba fizyczna, która zamieszkuje na Obszarze Promocji, ale nie jest Abonentem Operatora , czyli starzy abonenci dalej będą bulić 24 zł
 

negri

New member
Dzisiaj stałem się posiadaczem tej usługi w multimedia i oczywiście nie chodzi obraz po HDMI. Mój tv to panasonic 42pv70. Po component chodzi idealnie. Po hdmi ale po przełączeniu na dvi też idealnie, tylko że bez dźwięku. Nie wiem co mam z tym zrobić. Jak przełącze na HDMI to dźwięk wskakuje na 0,5sekundy co 15 sekund i czasami obraz na 0,5 sekundy wskoczy, ale żadko. Czy ktoś wie jak sobie z tym poradzić? National w HD wygląda oszałamiająco i nie ma żadnego porównania do SD. Reszta programów z dekodera ma lepszą jakość niż te nadawane analogowo po kablu. Różnica głównie w nasyceniu kolorów.
A może zadzwoń na infolinie i dowiedz się w pomocy technicznej - pewnie coś jest źle poustawiane.
 

tolesi

New member
Przecież są promocje stopowe dla abonentów dtv, trzeba tylko na infolinie zadzwonić
tak ale w tej chwili płacę za DTV basic z dostępem 12zł (8+4), mogę zmienić na DTV komfort (bez płacenia kary za zerwanie promo ) ale wtedy będe miał 10zł +10zł (za dostęp)6 miesięcy , a następne 6mcy 24zł +10zł za dostęp . a nowi mają 12 miesięcy 10zł +10 zł za dostęp
 

negri

New member
tak ale w tej chwili płacę za DTV basic z dostępem 12zł (8+4), mogę zmienić na DTV komfort (bez płacenia kary za zerwanie promo ) ale wtedy będe miał 10zł +10zł (za dostęp)6 miesięcy , a następne 6mcy 24zł +10zł za dostęp . a nowi mają 12 miesięcy 10zł +10 zł za dostęp
Ale to masz promocje na basic ?? bo przecież przy przedłużaniu umowy można zwiększyć pakiet
 

tolesi

New member
Ale to masz promocje na basic ?? bo przecież przy przedłużaniu umowy można zwiększyć pakiet

tak mam promo na basic, a z biura obsługi dostałem taką odpo :
"Zapewniamy Pana, że dokładamy starań aby nasza oferta promocyjna skierowana do stałych abonentów była również atrakcyjna.
Obecnie korzysta Pan z oferty promocyjnej, w związku z tym nie mamy możliwości zaoferowania Panu innych warunków promocyjnych.
W przypadku rezygnacji z usług zostałyby naliczone następujące kary:
1. Telewizja Kablowa - 12,13 zł
2. Telewizja Cyfrowa - 60,36 zł
Internet świadczony jest na warunkach standardowych, w związku z czym taka kara nie jest przewidziana. "
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Trzeba by tego linka do MM podesłać....przecież to ta sieć kablowa miała ponoć mieć największą ilość kanałów HD...
 

sklonowany

New member
Niezle nieżle. Ja właśnie słyszałem o dzisiejszej konferencji i prezentacji tnk :) Zastanawiam się czy nie zamówić sobie tego dodatkowo na działkę :p Generalnie taka ilość kanałów HD mnie przekonuje i to jest niewątpliwie najlepsza oferta z propozycji na kartę na rynku :D
 

mil999

New member
Nie wiem czy ktoś już o to pytał ale czy korzystając z kablówki w multimedii można jakoś wykorzystać złącze CI w telewizorze, żeby pozbyć się tego ich śmiesznego dekodera?
 

mil999

New member
Żałosne, żeby chociaż był jakiś wybór a tak dają takie pudło, powolne, brzydkie i żre prąd cały czas, do tego ten pilot o wyrafinowanym designie z uroczym napisem. Cudo. Jeżeli dodamy do tego mega pakiet HD skladający się w porywach z 4 programów to można się załamać.
Wiem że w N też nie można używać złącza CI. Wiecie może jak jest z Polsatem Cyfrowym?
 

spider1978

New member
Bez reklam
a ja poczekam co netia wykombinuje jesli chodzi o tv w tym roku maja ruszyc tyle ze jedni trabia ze beda z cyfra wspolpracowac a byl dzisiaj u mnie przedstawiciel i gadal ze z cyfrowym polsatem to ja juz sam nie wiem hehe ale jesli oferta bedzie w miare konkretna to podziekuje mm
 
Do góry