TV HD w polskiej TK Multimedia

masloww

New member
Bez reklam
xolzok napisał:
Właśnie oglądam TVP2 i co kilka minut mam "Problem techniczny: brak sygnału". Po kilku sekundach obraz wraca.
jak pisał Snakeee, muszą wszędzie gdzie dociera DTV popsuć obraz aby było potem lepiej; czekamy na kolejne sygnały z kraju;
tylko tak się zastanawiam że jak poświęcą pasmo po kanałach C+ na lepszą jakość to nie będzie miejsca na „największa ilość kanałów HD”, znów będą musieli ściaśniać
 
witam dzwoniłem dziś do BOK [iława] w sprawie rezygnacji z usług tzn. z DTV. analogu i telefonu a zostaje tylko przy internecie no i usłyszałem miły głos od pani że nie ma problemu z rezygnacji [proszę napisać pismo z miesięcznym wypowiedzeniem] oczywiście bez poniesienia żadnych kar ;jaka ulga' mam prośbe -czy ktoś mógłby umieścić wzór takiego wypowiedzenia byłbym zobowiązany ....pozdro
 

k0val

New member
dziadzius4 napisał:
witam dzwoniłem dziś do BOK [iława] w sprawie rezygnacji z usług tzn. z DTV. analogu i telefonu a zostaje tylko przy internecie no i usłyszałem miły głos od pani że nie ma problemu z rezygnacji [proszę napisać pismo z miesięcznym wypowiedzeniem] oczywiście bez poniesienia żadnych kar ;jaka ulga' mam prośbe -czy ktoś mógłby umieścić wzór takiego wypowiedzenia byłbym zobowiązany ....pozdro

ha a ile będziesz płacił za internet :)?
 

masloww

New member
Bez reklam
xolzok napisał:
DTV ciągle się pitoli. Próbowałem dodzwonić się do pomocy technicznej ale bezskutecznie :(
jak muszą to niech robią ale żeby jakieś komunikaty na stronie podali o miejscu, terminie i czasie prac; ale nie, niech ludzie płacą za telefony; żydki pierdzielone
 

bourbon

New member
Bez reklam
Na obecną chwilę brak u mnie (basic) sygnału na: jedynce, dwójce, polsacie, tvn, tvn24, polsat sport hd. Reszta działa, jednak na kanałach sd jakość jest zerowa, a na kanałach hd pasek jakości ledwo dochodzi do pomarańczowej barwy.
 

xolzok

New member
Bez reklam
masloww napisał:
jak muszą to niech robią ale żeby jakieś komunikaty na stronie podali o miejscu, terminie i czasie prac; ale nie, niech ludzie płacą za telefony; żydki pierdzielone

No dokładnie. Komunikacja tej firmy ze swoimi abonentami jest żenująca.
 

kamilo319

New member
dziadzius4 napisał:
witam dzwoniłem dziś do BOK [iława] w sprawie rezygnacji z usług tzn. z DTV. analogu i telefonu a zostaje tylko przy internecie no i usłyszałem miły głos od pani że nie ma problemu z rezygnacji [proszę napisać pismo z miesięcznym wypowiedzeniem] oczywiście bez poniesienia żadnych kar ;jaka ulga' mam prośbe -czy ktoś mógłby umieścić wzór takiego wypowiedzenia byłbym zobowiązany ....pozdro

Jeśli kolega nie miał umów promocyjnych to będzie ok, ale jeśli miał jakąś łączoną, to lipa i przyjdzie niezła suma na fakturze...
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
U mnie odpukać wszystko działa ( ale co to za działanie ). Poziom paska sygnału praktycznie max, a co do jakości ech lepiej się nie wypowiadać...

Właśnie sprawdzam nowe kanały z pakietu Komfort, który mi dzisiaj włączono - szczególnie oczywiście interesuje mnie TVN HD...
 

wojtas567

New member
Witam
kamilo319 napisał:
Wojtas567 a jaka masz umowe-promocyjną (łączoną).
Ruch na forum się zrobił.
Ja mam umowę na TV analog i cyfrowy na 12miesięcy umowe podpisywałem w maju czyli pół roku jeszcze zostało. A na internet mam promocję z VOD na 24 miesiące też w maju podpisaną na kwotę 49 zł miesięcznie w tym za 30 zł filmy. Ale to jest chyba najbardziej męcząca i upierdliwa promocja dla użytkownika bo co trzeci film się przycina i potem reklamacja wiszenie półgodziny na słuchawce bo nikt nie wie czy zostanie on zaliczony do faktury czy nie nie wspominając, że jak sam nie zapiszę ile filmów kupiłem to w BOKu się nie dowiem.
Mam ten sam problem co większość bo po przeanalizowaniu dokładnie umowy i regulaminów :) to niestety ale powinienem od stycznia płacić 138 zł ale tak w BOKu telefonicznym jak i "stacjonarnym" w Olsztynie otrzymałem taką samą informację, że do końca umowy czyli ok póltora roku jeszcze będę płacił 49 zł za internet.
Zapomniałem dopisać, umowę rozwiązałem wiec w styczniu zobaczymy co będzie.
Pozdrawiam
WojtasW
 

semezy

New member
A w Szczecinie nic nie działa, no przepraszam w analogu jest TVN24 i Tele5, no i internet działa, w DTV nie ma nic.
Ale mam to w nosie, właśnie aktywował mi się tuner N-ki i oglądam swojego ulobionego Indiane Jones'a na N-Film HD :).
Swoją drogą błyskawica o 16 wyszedłem ze sklepu z dekoderem a o 18:30 wszystko śmiga, a nawet anteny nie miałem, ani okablowania., także jeszcze jakąś godzinkę trzeba na montaż liczyć.
Żegnaj MM.
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

semezy napisał:
A w Szczecinie nic nie działa, no przepraszam w analogu jest TVN24 i Tele5, no i internet działa, w DTV nie ma nic.
Ale mam to w nosie, właśnie aktywował mi się tuner N-ki i oglądam swojego ulobionego Indiane Jones'a na N-Film HD :).
Swoją drogą błyskawica o 16 wyszedłem ze sklepu z dekoderem a o 18:30 wszystko śmiga, a nawet anteny nie miałem, ani okablowania., także jeszcze jakąś godzinkę trzeba na montaż liczyć.
Żegnaj MM.

witam w klubie N-kowiczów :) i jak lepsze od MM ;] ?
 

sobik07

New member
kamilo319 napisał:
Dziwne ja mam podobna sytuację, i mi dział prawny powiedział, że wskakuje na 138zł za neta. Także dziwne. Jutro skocze do BOK-u i może coś sie da wymyśleć.

Ja mialem umowe na neta i analog lacznie (cos w stylu "Internet + TV na 24 miesiace"). Rozwiazalem bez problemu umowe na tv, zostalem tylko przy internecie i by nie placic zadnej kary itd. musialem podwyzszyc przepustowosc internetu. Ale jak oferuja 6 mb za 59 zl w umowie na rok to jak tu nie skorzystac :) Wszystko od 1.01.2010, a ta umowa laczna byla wazna do konca marca 2011... Takze bez klopotow mozna sie pozbyc analogu nawet w takich lacznych umowach, trzeba tylko isc do BOK-u, najlepiej na miejscu sie zawsze wszystkiego dowiesz.
 

cygan

Member
Ja niestety wczoraj nie zdążyłem... i pewnie dopiero od lutego rozwiązanie. Niestety ani fax ani mail nie jest honorowany, choć wczesniej dzwoniłem, ze uczynię to osobiscie w BOK bo chcialem zaznaczyc chec rezygnacji juz w poniedzialek - fizycznie nie moglem byc w ten dzien. Jutro sie okaże czy z gęby szmatę robią, bo potwierdzili mi, ze nie bedzie problemow. W najgorszym wypadku trudno, 50-60zł w plecy za styczen. Moze i na dobre wyjdzie, bo maja w grudniu "ostro" negocjowac z Polsatem, takie mam informacje. Bo bez P.Sportu i Extra, zadna kablówa nie przetrwa.
 

Snakeee

New member
Bez reklam
masloww napisał:
jak pisał Snakeee, muszą wszędzie gdzie dociera DTV popsuć obraz aby było potem lepiej; czekamy na kolejne sygnały z kraju;
tylko tak się zastanawiam że jak poświęcą pasmo po kanałach C+ na lepszą jakość to nie będzie miejsca na „największa ilość kanałów HD”, znów będą musieli ściaśniać
Generalnie te zmiany obecne to cos innego niz pasmo po C+ analogu.
Zmieniali cos na sieci, jak zmienia wszedzie to wtedy dopiero beda w stanie poprawic sygbal DTV...... pozyjemy, zobaczymy.
Slyszalem ze Polsaty Sport maja zostac, i kto ma racje?:niewiem:

Odnosnie tego paska z sila sygnalu to nie jest zadna miarodajna aplikacja, byl u mnie kiedys technik i mial swoj miernik, odczyt zupelnie inny niz w tej diagnostyce.
 
Ostatnia edycja:

masloww

New member
Bez reklam
Snakeee napisał:
Generalnie te zmiany obecne to cos innego niz pasmo po C+ analogu.
Zmieniali cos na sieci, jak zmienia wszedzie to wtedy dopiero beda w stanie poprawic sygbal DTV...... pozyjemy, zobaczymy.
a popytaj się swojego znajomego technika na kiedy planują zakończyć te zmiany; my się tu znów podniecamy tak jak nowymi kanałami HD a może się okazać że te zmiany za dwa lata się skończą
 

semezy

New member
pattro napisał:
witam w klubie N-kowiczów :) i jak lepsze od MM ;] ?
Inna epoka, kanały SD wreszcie wyglądają normalnie, a nie jak przez mgłe, jakość HD też bajka, ale tu różnicy pomiędzy N a MM nie ma, może poza tym że jest synchronizacja głosu z obrazem co często i gęsto MM się nie udawało, ilość programów nie porównywalna w MM miałem 40 w tym ruskie, francuskie i inne badziewie. A tu n-Filmy, HBO i inne takie, a abonament 40% niższy, dekoder szybszy no i z HDD, po prostu inna jakość.
 
Do góry