TV HD w polskiej TK Multimedia

xolzok

New member
Bez reklam
Bo to kanał premium i nie każdy może być jego szczęśliwym posiadaczem.
Jedynie najwierniejsi abonenci mogą na niego liczyć ;)
 

semezy

New member
bourbon napisał:
Ja kanału Amazing nie mam ni w cyfrze ni w analogu.

No proszę a już myślałem że gorzej niż w Szczecinie to nigdzie nie jest.

Ale nie masz czego żałować nyndza z bryndzą (nie ubliżając bryndzy), reklamy VOD, trochę muzy, i jakieś badziewie kulinarne i wszystko takiej jakości że nie da się na to patrzeć.
 

pozi ppp

New member
semezy napisał:
No proszę a już myślałem że gorzej niż w Szczecinie to nigdzie nie jest.

Ale nie masz czego żałować nyndza z bryndzą (nie ubliżając bryndzy), reklamy VOD, trochę muzy, i jakieś badziewie kulinarne i wszystko takiej jakości że nie da się na to patrzeć.
gorzej niz w MM TO NIGDZIE NIE JEST.
 

dark99

New member
Cyfrowy komfort

marciniozo napisał:
Mi też chodzi o TVN HD, co do tego czy mogę czy nie, ano nie mogę....

Na tym forum było już o tym wielokrotnie! MM nie prowadzi jednej spójnej polityki programowej. Co miasto to jest inaczej...
Ba nawet w jednym mieście są bardzo różne oferty dla abonentów. Ja mam neta 6MB, kolega co mieszka na tym samym osiedlu, kilka ulic dalej już takiego neta mieć nie może czemu nie - bo nie i już.

Co do pakietu komfort, byłem w BOK i tam mi powiedziano, ze nie mogę kupić nowego pakietu, dlaczego? Panie nie wiedzą, czekają na instrukcje z centrali...

Co prawda mam pakiet Basic, ale co z tego ja chcę kupić nowe kanały a mi nie dają. Ja rozumiem jakbym w promocji zaoszczędził kilkaset złotych i firma była by stratna, ale ta Ich promocja polega na obniżeniu ceny o kilka czytaj KILKA złotych! ja mogę im pokryć tą ich stratę.... Oni nie chcą...
Nie znam innych firm, które nie chcą zarabiać sprzedając swoją ofertę.... jednak Multimedia jest nieodgadniona....

JA mam podobny problem . Pakiet Cyfrowy Basić połączony z telefonem ianalogiem. Próbowałem zmienić ga na cyfrowy Komfort i oczywiście płacić więcej- nie da rady. Chciałem oddzielnie wykupić TVN HD, podobnie jak Polsat Sport HD- nie da rady. Prowadziłem w tej sprawie korespondencję z BOK- nic nie wskórałem. Napisałem więc eamil do Zarządu Multimedi skarżąc się na BOK i opisująccałą sytuację. Po kilku dniach zadzwoniła do mnie pani z mojego lokalnego BOK i zaprosiła na rozmowę. Ucieszyłem się, ale radość nie trawła długo. Po przybyciu złożyła mi propozycję, po usłyszeniu której zdębiałem. Owszem , mogę wziąć Cyfrowy KOmfort, ale tracę wszystkie przywileje związane z internetem i telefonem- będą liczone tak , jak poza promocją, choć nadal będę związany umową na dwa lata. Po szczegółowych wyliczeniach okazało się, że miesięcznie zapłacę 45 zł więcej. Sptytałem się pani o to co będzie , jak za kilka dni pojawi się kolejny , nowszy i atrakcyjniejszy pakiet ? Czy będę mógł zniego korzystać? Usłyszałem w odpowiedzi, że raczej nie, bo znów będę związany promocyjną umową. Po takiej odpowiedzi opadły mi ręce i czekam z utęsknieniem na zakończenie współpracy. Pani powiedziała także, że ma ją 600 tyś zadowlonych klientów i nie będą zmieniać regulaminu dla kilku HD-maniaków. Na co odpowiedziałem , że myślałem , iż każdy klient jest ważny -a ona po raz kolejny odarła mnie ze złudzeń.
 

Snakeee

New member
Bez reklam
No tak jak pisalem, Ci co maja promocje laczone z innymi uslugami traca rabaty.
Moj znajomy nic takiego nie mial, mial DTV na zwyklej promocji, zadnego laczenia, mogl wziasc Cyfrowy Komfort bez problemu.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Ale ja np. nie mam żadnej łączonej promocji, dostałem po prostu pakiet Basic w tzw. "promocji" ( to, że ktoś sobie coś w MM wymyślił i nazwał promocją nie oznacza, że to faktycznie jest promocja ).

Nie chcę się spierać, ale po prostu wiem, że tak jak pisze kolega dark99 MM swoich abonentów ( już tych pozyskanych) ma gdzieś.
O jakiej zmianie regulaminu mów ta pani?!?!?!
Kompletnie jej nie rozumiem, regulamin trzeba tak formułować aby firma mogla zarabiać. Pojawiają się nowe usługi ( programy ) a my ich kupić nie możemy. To ja mam chodzić i się o coś wielokrotnie prosić???

Jak już wcześniej pisałem ja w tej tzw. promocji dostałem pakiet kilka złotych taniej..., a i tak płacę prawie 160zł, widocznie MM nie zależy na moich pieniądzach. I nie tylko moich, wielu znajomych dało się ostanio skusić ich reklamie ( chociaż ich ostrzegałem ) i już narzekają...
Bez TV można żyć i bez nowych programów też. Ja spokojnie poczekam aż mi się umowa skończy i po prostu podziękuję Tej firmie.....
Mam już tego serdecznie dosyć. Coś wykombinuję aby zamontować antenę satelitarną i wezmę sobie telewizję N. Za ponad 100zł z pewnością będę miał dobry pakiet....
A firmie Multimedia podziękuję i tyle.
Pozdrawiam wszystkich abonentów MM.
Przy okazji.
Ktoś mógł kupić pakiet Komfort w mieście X. W innym mieście już nie...
Tak dla przykładu u mnie na jednym osiedlu są różne regulaminy dla różnych osób, tak właśnie jest w MM...

Edit
Żeby było śmieszniej, dzwoni do mnie pani z MM i mi opowiada jaki to ja jestem dobry klient bo mam taki pakiet i taki i jeszcze taki... i ona w swoim dobrodziejstwie zauważyła, że brakuje mi jeszcze do szczęścia HBO... Ja na to, że za HBO to dziękuję, ale interesują mnie nowe kanały - skoro jestem takim dobrym klientem.... I tutaj koniec rozmowy;)
 
Ostatnia edycja:

maruco

New member
a właśnie chyba bardziej opłaca sie mieć pakecik, ja mam puki co MM, ale niedługo mi sie kończy (w końcu spółdzielnia wpóściła kogos innego na osiedle) i wezme chyaba vectre, ktoś moze korzysta z ich uslug,
pytam, bo nie widze osobnego watka dla vectry :/
 

Aspe

New member
ja zmieniłem MM na Vectre. Jeśli sie jeszcze nie orientowałeś w cenach to cennik możesz zobaczyć na ich stronce bo jest on ogólnopolski
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Mala ciekawostka.

Widzowie nie raz narzekali na słabszą jakość obrazu na kanale BBC HD z 28,2E, która na początku istnienia stacji była oszałamiająca, a aktualnie jest często tylko trochę lepsza od SD. Ponoć bitrate kanału obniżono aż o 40 proc. Danielle Nagler, nowa dyrektor BBC HD mówi, że: "nie ma dowodu na to iż mniejszy bitrate wpłynął na jakość obrazu".
Jedna z teorii mówi, iż obniżono bitrate BBC na platformie Freesat, aby jakość obrazu była porównywalna, gdy kanał HD pojawi się w ofercie Freeview. Fakty są takie, że widzowie narzekają na słabą jakość obrazu, a dyrektor BBC przyznaje, że zmniejszono bitrate, jednak nie widzi w tym przyczyny pogorszenia jakości obrazu.
Widac w innych rejonach swiata nadawcy tez maja widzow za "idiotow":D
 

jaceksobczak

New member
Czy Wasza nagrywarka ma możliwość programowania nagrywania filmów z oryginalną fonią i z napisami ?
I czy macie możliwość wgrywania zewnętrznych filmów i zdjęć np.przez USB które jest w nagrywarce ?
 

xolzok

New member
Bez reklam
jaceksobczak napisał:
Czy Wasza nagrywarka ma możliwość programowania nagrywania filmów z oryginalną fonią i z napisami ?
I czy macie możliwość wgrywania zewnętrznych filmów i zdjęć np.przez USB które jest w nagrywarce ?

Od kiedy to w MM są nagrywarki? :eek:
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

xolzok napisał:
Od kiedy to w MM są nagrywarki? :eek:

to ty nie wiedziales ze w MM sa dekodery z nagrywarkami :p ?

ja mam np dekoder Full HD, Dysk do nagrywania 1 Terabaj ( proponowali mi 3 terbajty ale mi niepotrzebne :D ) dekoder odbiera YouTube ma także gry w Full HD !! oraz jest VOD, EPG 3D oraz przewijanie i pauzowanie programów na żywo mozna odbierać takze DVB-T :D jest ponad 100 kanałów i 17 HD ( w tym Polsat HD Tvn HD Nsport HD EuroSport HD itp ) MM to najlepsza tv w polsce !! :D

:fool: ale mi odbija :D za długo byłem w MM i mydlili mi oczy :D w MM NIE MA I NIE BEDZIE DEKODEROW Z NAGRYWARKA !
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
A właśnie, że będą i to lepsze niż napisałeś bo z dekoderami dźwięku Dolby Tru HD i DTS HD Master audio! Obraz w rozdzielczości 4K :D:D:D
Będą je już niedługo wprowadzać, słyszałem, że w roku 2113!

Oczywiście w wybranych miastach, jak to w MM....
 

pozi ppp

New member
marciniozo napisał:
A właśnie, że będą i to lepsze niż napisałeś bo z dekoderami dźwięku Dolby Tru HD i DTS HD Master audio! Obraz w rozdzielczości 4K :D:D:D
Będą je już niedługo wprowadzać, słyszałem, że w roku 2113!

Oczywiście w wybranych miastach, jak to w MM....

dobre.mysle sobie ze MM jest jak teściowa-stara,wredna i do dupy.
 
Do góry