TV HD w polskiej TK Multimedia

zelek11

New member
Zachowanie MM mnie dosłownie "rozwala". Tydzień temu chciałem wziąć film z VOD (jeden film gratis miesięcznie). Biorę film, a tu wyskakuje błąd. Nie przejąłem się tym zbytnio, bo i tak jest gratis. Zadzwoniłem jednak do pomocy technicznej i poinformowałem o zaistniałym błędzie. Najpierw kazali mi odłączyć i powtórnie podłączyć dekoder (standard ;)), co oczywiście nic nie dało. Miły pan z MM stwierdził, że modem od dekodera nie jest poprawnie skonfigurowany i przyśle do mnie technika w celu naprawy. Poprosił o numer kontaktowy na który miał skontaktować się ze mną technik w celu ustalenia terminu, więc podałem mu numer komórkowy. Dzisiaj mija tydzień, a technik jak nie dzwonił, tak nie dzwoni. Dziś otrzymałem za to telefon (automat) reklamujący...jeden film gratis miesięcznie w VOD! Normalnie nie wiem czy śmiać się czy płakać. Dziwi mnie, że ta firma ma aż tylu klientów. :confused:
 

dark99

New member
Multimedia sygnał

Mam pytanie. Jaki macie poziom sygnału w tunerze cyfrowym. Ja mam zaledwie 19 i ciekaw jestem, czy można jakoś wywalczyć wzmocnie sygnału? Kolega m ma "N" i na takim samym tunerze sygnał dochodzi do 80. Pozdrawiam
 

miciu10

Member
Internet padł :(

Niestety w Gdyni brak dostępu do sieci. Telefon na infolinię skończył się informacją, że ... jest awaria.
Sprawa musi być dość poważna skoro nawet ich strona nie działa.
Edit: Nie było dostępu przez około 2 godziny.
Mam pytanie. Jaki macie poziom sygnału w tunerze cyfrowym. Ja mam zaledwie 19 i ciekaw jestem, czy można jakoś wywalczyć wzmocnie sygnału? Kolega m ma "N" i na takim samym tunerze sygnał dochodzi do 80. Pozdrawiam
Te dwa tunery mierzą i odbierają zupełnie inne sygnały (inna modulacja, inna częstotliwość), więc porównywanie wskaźników na tych tunerach nie ma żadnego sensu. Ktoś zresztą na tym forum pisał, że nawet technicy MM nie wiedzą, co ich tuner pokazuje.
 
Ostatnia edycja:

bourbon

New member
Bez reklam
Czy ten jeden darmowy w miesiącu film to jest dla wszystkich czy tylko dla posiadaczy cyfrowego komfortu ? Ktoś ma PEWNE informacje w tej kwestii ?

--
Mam pytanie. Jaki macie poziom sygnału w tunerze cyfrowym. Ja mam zaledwie 19 i ciekaw jestem, czy można jakoś wywalczyć wzmocnie sygnału?
U mnie jest podobnie. Obecnie mam poziom równy 16 :eek:
 

wskalski

New member
jakoś(ć) w Rzeszowie

przełączyłem się z analogu na cyfrówkę po 2 miesiącach (jakoś nie miałem czasu na oglądanie...) a tu na co drugim kanale jakość jak z telefonu komórkowego...... wyłączyłem...... sprawdzę za następne dwa miesiące......:)
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Ja wlasnie sobie ogladam Polsat Sport HD - rewelacja. To samo na NG HD (fajny dokument byl o wszechswiecie :) ) i Discovery HD, nie mam na co narzekac, no moze na to, ze nie moge miec tylko kanalow HD i tylko za nie placic. Czekam na Animal Planet HD:cool: Nie wiem moze mi sie wydaje ale na kanalach HD jakby jeszcze lepszy obraz jest.
Poki co zrobilem sobie liste swoich kanalow, mam na niej tylko kanaly HD, Polsat i TVN-y:)

TVN HD tez daje rade. A wlasnie bym zapomnial, moj znajomy, ktory ma Basic w promocji dzwonil w sprawie Cyfrowgo Komfortu - dostal info ze przygotowuja promocje dla takich abonentow.
 
Ostatnia edycja:

supczinskib

New member
VOD - Promocja

bourbon napisał:
Czy ten jeden darmowy w miesiącu film to jest dla wszystkich czy tylko dla posiadaczy cyfrowego komfortu ? Ktoś ma PEWNE informacje w tej kwestii ?

Ja mam pewne informacje. Jeden film w miesiacu jest gratis bez wzgledu jaki posiadasz pakiet cyfrowy. Jednak trzeba isc do Biura Obslugi Klienta i podpisac umowe. Nic to nie kosztuje, promocja trwa rok. Nie nalezy wypozyczac filmu w ostatni dzien miesiaca, poniewaz moze sie zdazyc tak, ze dwa filmy wejda w jeden miesiac rozliczeniowy i drugi film bedzie platny. Bez tej umowy promocja na darmowy film nie dziala.

Ponizej zeskanowana umowa:

VOD.jpg
 
Ostatnia edycja:

Maciekqbn

New member
Podpisywać jakieś umowy w BOK ???
Dziękuję. Nie będę stał 3 godziny w kolejce, by zaoszczędzić kilka PLN miesięcznie. Co to za promocja. Koń by się uśmiał. A pies ich trącał.
 

tolesi

New member
Dzwoniłem na infolinię w sprawie darmowego VOD i dostałem informację , że taka promocja została przypisana do mojego konta. Nie podpisywałem żadnego aneksu ani nowej umowy.
 

cinek68

New member
Skończyła mi się promocja na C+ (i umowa) więc poszedłem do BOK w Gdyni. Zaoferowali mi przez pierwsze 6 miesięcy za 29zł a kolejne 6 39zł. Czyli razem z HD i opłatą za dostęp 6 miesięcy 45zł kolejne 6 55zł. Podziękowałem im za tą ofertę gdyż jest to dość sporo. Może gdyby był C+ Sport 2 bym się skusił...
 

pozi ppp

New member
cinek68 napisał:
Skończyła mi się promocja na C+ (i umowa) więc poszedłem do BOK w Gdyni. Zaoferowali mi przez pierwsze 6 miesięcy za 29zł a kolejne 6 39zł. Czyli razem z HD i opłatą za dostęp 6 miesięcy 45zł kolejne 6 55zł. Podziękowałem im za tą ofertę gdyż jest to dość sporo. Może gdyby był C+ Sport 2 bym się skusił...

jak sie bierze sam canal plus w dtv to tez płaci sie 10 zł za dostep, czy tylko 29 zł za pakiet canal plus?
 

pozi ppp

New member
a w tej opłacie za dostęp sa jakies programy ?chciałbym wziąć sam canal plus ale ten dostep 10 zika za nic wiec troche drogo do tego brak canal plus sport 2. chyba lepiej wziac multipakiet z cyfry tylko pytanie czy na antenie n bedzie mi odbierac czy trzeba dokupowac nowy dekoder z antena.
 

cinek68

New member
Antena będzie ok. Dekoder trzeba inny oczywiście. A daliby Ci pakiet miniBasic bodajże. Polsat, TVP 1, TVP 2, TVN, TVN24 itp. zobacz sobie na stronie ;P
 

mil999

New member
Multimedia nie potrafi nawet przysłać rachunku. Średnio przychodzi mi co drugi a i tak już po terminie zapłaty. W środku jest rachunek i upomnienie za niezapłacony poprzedni, którego nie dostałem. Raz byłem w BOKu zapytać o co chodzi to pani mi podała tylko kwotę jaką muszę zapłacić. Nie będę przecież się za każdym razem dopytywał i prosił o rachunek. Paranoja.
 

pozi ppp

New member
Rozmawiałem dziś z BOK w szczecinie. na nowy pakiet komfort nie ma co liczyć do końca roku i na poczatku przyszłego tez nie.widac szczecin za małe miasto i nie opłaca sie poszerzać i tak tragicznie słabiutkiej oferty programowej. dobrze ze z koncem roku wygasa mi umowa, zrobie sobie prezent pod choinke nowa platforma n i zakończe wspólprace z dziadostwem MM,takiej nedzy jak w MM dawno nie widziałem.oby masowo ludzie rezygnowali z ich usług moze wtedy sie zastanowia nad poprawa wizerunku a nie tylko kasa.......misiu kasa a oferta uboga jak stara szkapa.
 

semezy

New member
To pewnie wcale nie będzie Komfortu w Szczecinie, nie ma nowych-starych programów z przed pół roku, znaczy się nie inwestują u nas w mieście. Ciekawostka, pokazał się wczoraj nowy spis programów DTV na 88 programów 14 ma ** czyli dostępny w wybranych lokalizacjach (a powinno być 24 z gwiazdkami bo część programów z Komfortu nie ma gwaizdek a powinno), czyli prawie 30% programów jest niedostępna w części Polski, z tego wynika że w Multimedia telewizja cyfrowa jest zlepkiem przejętych kablówek bez jednolitego sprzętu, okablowania i co się z tym wiąże jednakowych możliwości.

Jak tak dalej pójdzie to cały spis programów wygwiazdkują bo nigdzie nie będzie jednolitej oferty.

Ale soft u nas zmienili na nowy, tylko nie wiem po co.

Pozdrowionka dla wszystkich równych i równiejszych abonentów DTV od Multimedia Polska.
 
Do góry