TV HD w polskiej TK Multimedia

pepe1

New member
Ja niestety moglem albo zrezygnowac albo starac sie na obnizenie ceny. A jak chce sie miec canal+ i brak perespektyw na innego operatora to nic nie mozna wiecej zrobic tylko ich nekac mailami i telefonami. Dzwonilem do UPC, bo maja siec niedaleko mnie ale niestety nie przewiduja podlaczen w mojej okolicy. Wiedzialem niestety ze MM zeruje na tym ze wiekszosc abonentow nie ma wyboru i musi brac co daja. Jedynie to ze obnizyli mi abonament, takze oni tez troche kasy na tym traca. A rezygnowac mozna jak jest cos odpowiedniego do wyboru.
 

masloww

New member
Bez reklam
z tego co piszesz to wnioskuję że masz możliwość zamontowania patelni;
gdybym ja miał taką możliwość to nawet sekundy bym się nie zastanawiał
 

steve_w

Member
a to widzieliście??

http://www.dvbnews.pl/news/3100/animal_planet_hd_w_kablu

u mnie osobiście kończy się umowa z końcem roku na DTV +1 megowy net i chyba zdecyduj się na n-kę oraz Vectrę 8 megową, tylko czekam na nowy Turbo HDTV recorder , a może jakieś ciekawe pakiety będą na święta- MM zapowiadała 100 megowy net do końca roku, Vectra też w niedługim czasie ma wyjść z taką ofertą. zobaczymy- oby konkurencja świąteczna zaczęła się jak najszybciej
 
Ostatnia edycja:

steve_w

Member
racja kilka dni temu było, ale to dlatego że człowiek cierpi na "głód" kanałów w HD i przez to weszła mgła na oczy która przysłoniła Twojego wcześniejszego posta Masloww. Stąd mój wybór - N-ka
 

bourbon

New member
Bez reklam
Ee tam Animal HD, pewnie tak jak na Discovery HD, ciągle puszczane są powtórki...
Lepiej jakby MM wprowadziła do pakietu HD jakiś ciekawy kanał filmowy.

Ps. Jakie macie transfery na YouTube ? U mnie łącze często dostaje sporego spowolnienia na filmikach.
 
Ostatnia edycja:

masloww

New member
Bez reklam
są już w MM: HBO HD, C+F HD, Filmbox HD, tyle tylko że w paczkach kosztujących niemało; szkoda że nie można pojedynczych kanałów kupować;
innych kanałów filmowych HD nie ma na rynku polskim; n-filmy HD jak na razie są tylko dostępne w n-ce;
a jest jeszcze MGM ale tam starocie skalowane lecą;
ja ciągle czekam na TVP HD; filmy, seriale polskie, podróże Cejrowskiego i sport, czyli to co lubię;
w zimie będzie Olimpiada a w MM ani TVP HD ani ES HD!!!!!


n-ka mocno ruszyła rynkiem ilością kanałów HD; praktycznie płaci się za kanały HD, reszta gratis;
z moich znajomych ci co mają platformę Polsatu to migrują masowo; ci co mają kablówki też zaczynają przechodzić na patelnie; ci co mają Cyfrę jeszcze się trzymają
 
Ostatnia edycja:

masloww

New member
Bez reklam
roszady właścicieli MM:
główny właściciel Emerging Ventures Limited w ST Peter Port, który posiadał 54% udziałów pozbył się akcji; ponad połowę sprzedał za długi żydkom z Rady Nadzorczej, dokładniej ich spółce w Nikozji na Cyprze; pozostałe akcje przejął inny fundusz EVL też z siedzibą w Nikozji;

widać było, że właścicielowi nie zależy na przyszłości spółki i chce się jej pozbyć; sami to odczuliśmy na własnej skórze; może ci nowi właściciele bardziej perspektywicznie będą patrzyli na rozwój MM; pierwszym ruchem powinna być zmiana prezesa; Rogowski ze swoją przyboczną od PR powinni w końcu odejść;
istnieje też inna gorsza dla nas możliwość, że żydki przejęli MM aby opchnąć ją komuś innemu drożej, wtedy się nic nie zmieni
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
No może faktycznie coś się zmieni ( ale Wiesz czyją matką jest nadzieja...:p )

Przy okazji niedawno była dyskusja o prędkości netu z MM. No tutaj narzekać nie mogę. Wszystko działa OK" i wcale nie potrzeba mieć 10MB, żeby osiągnąć taką prędkość :
 

Attachments

  • prędkość.jpg
    prędkość.jpg
    44,5 KB · Wyś: 61

parysz2

New member
Helo , dziś w Inowrocławiu nad ranem zaktualizował się soft , teraz mam 10 , ale oprócz nieco zmienionego menu nic nowego się nie dzieje. Pasek głośności jak wyskakiwał gdy chciał , tak wyskakuje i nie reguluje głośnością na HDMI.
 

pattro

New member
Bez reklam
marciniozo napisał:
No może faktycznie coś się zmieni ( ale Wiesz czyją matką jest nadzieja...:p )

Przy okazji niedawno była dyskusja o prędkości netu z MM. No tutaj narzekać nie mogę. Wszystko działa OK" i wcale nie potrzeba mieć 10MB, żeby osiągnąć taką prędkość :

jaka masz predkosc neta :D ?
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
6MB, od 23.00 do 13.00 - 8MB. Pomiar robiony właśnie przy 8MB.
Oczywiście 1.1MB/s nie jest stale prędkość się waha, dochodzi do 1,2MB max, ale jest też oczywiście mniej....

Jak już pisałem na neta w MM narzekać nie mogę ( i niestety tylko na net...)
 
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
No hotfile przy koncie free user szału nie ma, ale nie jest tak źle jak u Ciebie, wacha się pomiędzy 100 do 200 KB/s, chociaż niekiedy idzie szybciej, znacznie szybciej, nie wiem od czego to zależy. Z RS natomiast jest 300-400 KB/s ( także przy free user ). Z kont bez ograniczeń np. Od siebie - przy prędkości 6MB ( bez przyspieszenia do 8) jest 600-700 KB/s...... tam widać nie ograniczają.
 

bourbon

New member
Bez reklam
Niedawno na próbę opłaciłem sobie na jeden dzień premium konto na hotfile i prędkość była tak samo tragiczna. Na Rapid z kontem premium mam max mojego łącza, ale już free user z Rapid mam od 0 do 25 KB/s :confused:
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Czyli coś lipa z tym hotfile..., z RS też coś masz kiepski speed?!?!?
Ale ja się za bardzo na tym nie znam, czemu te prędkości takie dziwne?
 

Maciekqbn

New member
Oprogramowanie 37 - do bani

Witam wszystkich.
To mój pierwszy post na tym forum - czytam od dawna ale dopiero dzisiaj zdecydowałem się zarejestrować.
Mam cyfrową TV z Multimedii. W Gdyni dzisiaj nad arnem zaktualizował się soft w dekoderach do wersji 37 (uprzednio była wersja 35).
Według mnie ten soft jest skopany i mam nadzieję, że jak najszybciej zostanie poprawiony. Oto co sie dzieje:

- W sofcie 35 mogłem wejsc do menu instalacyjnego, po podaniu PIN mogłem ustawić parametry obrazu (16:9 lub 4:3, rodzaj sygnału wyjsciowego, tryb pracy hdmi oraz sposób skalowania obrazu). W sofcie 37 NIE DA SIĘ wejsc do menu instalacyjnego!!! Wyskakuje plansza wyboru profilu, przy czym zniknał profil admin (uprzednio w sofcie 35 na pozycji 1). Jedyne co można zrobic to wycofać się - opcje instalacyjne są niedostępne.
Muszę przyznać, że wybitnie mnie to wcoorwiło. Podczas ostatnich testów zostawiłem opcję skalowania na 'rozciągnięcie' (normalnie uzywam 'bez zmian'). Po update nie mogę wrócić do moich optymalnych ustawień! Po każdej zmianie kanału muszę na pilocie wciskac przycisk 'OPCJE' i zmieniac skalowanie. Wybitnie uciązliwe.

- Po zmianie softu dekoder działa jakby 10 razy wolnie j (zmiana kanałów). Po zmianie najpierw kilka sekund nic, poxniej wskakuje kanał na TV a dopiero po tym zmienia się numer kanału na wyświetlaczu dekodera. Na sofcie 35 chodziło to dużo sprawniej i szybciej.

- W trybie hdmi pojawił się pasek regulacji głosnosci. Pasek się przesuwa ale oczywiście żadnej zmiany poziomu audio.

Czy ktos z firmy Multimedia to czyta????
Mam nadzieję, że tak i jak najszybciej zostana błędy poprawione albo wgrane stare oprogramowanie.

Pozdrawiam,
Maciek
 

supczinskib

New member
Troja

Na TVN HD wlasnie leci "Troja" w HD. Nie ma co, jakosc swietna, juz wczesniej ogladalem ten film, ale w HD to inny wymiar. W tym samym czasie na TVN leci w SD, mozna sobie porownac.
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Maciekqbn napisał:
Witam wszystkich.

W sofcie 37 NIE DA SIĘ wejsc do menu instalacyjnego!!! Wyskakuje plansza wyboru profilu, przy czym zniknał profil admin (uprzednio w sofcie 35 na pozycji 1). Jedyne co można zrobic to wycofać się - opcje instalacyjne są niedostępne.
Muszę przyznać, że wybitnie mnie to wcoorwiło. Podczas ostatnich testów zostawiłem opcję skalowania na 'rozciągnięcie' (normalnie uzywam 'bez zmian'). Po update nie mogę wrócić do moich optymalnych ustawień! Po każdej zmianie kanału muszę na pilocie wciskac przycisk 'OPCJE' i zmieniac skalowanie. Wybitnie uciązliwe.

Czy ktos z firmy Multimedia to czyta????
Mam nadzieję, że tak i jak najszybciej zostana błędy poprawione albo wgrane stare oprogramowanie.

Pozdrawiam,
Maciek

Jesli ktos to z MM czyta to ja jestem swiety Mikolaj :D
Zrestartuj STB i Twoj wymarzony profil ADMINA powroci ;) Tez tak mialem nawet na starym sofcie.
 
Do góry