TV HD w polskiej TK Multimedia

masloww

New member
Bez reklam
w Animal Planet ma lecieć seria "Planeta Ziemia" BBC, w HD będzie ładnie wyglądać;
NG Wild HD też powinni włączyć, jest lepszy od Animal Planet w którym psy i koty pokazują, choć w NG Wild też weterynarzy ostatnio widziałem; na łatwiznę zaczynają te programy iść jak Discovery, który za małą kase garaż pokazują i amerykańskich dupków, którzy już od roku motor składają
 

pattro

New member
Bez reklam
re

strasznie wolno chodzi internet ;/ czym to jest spowodowane ? tez tak macie ?

od wczoraj az do teraz internet u mnie ( gorzów wlkp ) strasznie ale to strasznie wolno chodzi ;/ np nasza klasa ładuje się z 2/3 minuty to forum z 2 minuty ;/ pobiera pliki z 0,3 w powiewach do 0,04 KB/s :( np 100 mb wyskoczyło ze będzie pobierać 2 dni i 17 godziny :( prędkośc neta to 1 mb :( o co chodzi ? co ze jest net 20 mb to ja jako 1mb mam cierpiec ? albo ze nowe kanaly gdzieś we wrocławiu czy gdzieś tam w DTV są ? proszę o odp bo normalnie nie da się pracować :(
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Te "nowe" ( stare w innych lokalizacjach ) programy co się u mnie pojawiły ( 4 Fun TV, Kino Polska, BBC, TVS....) "trzymają poziom" jak to w MM !!!

Denerwująca pikseloza non stop....:D
No tak człowiek sam siebie oszukuje, że może jednak coś się zmieniło, że idzie ku lepszemu ech....:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
 

makaweli1

New member
witam,czytam ten wątek o multimedii od rana he he,i nie znalazłem odpowiedzi na mój problem,mianowicie gdy chcę podłaczyc dekoder kablem hdmi z telewizorem,obraz jest ale dzwięku nie ma,telewizor to samsung le40656,pomoże ktoś ?
 

masloww

New member
Bez reklam
marciniozo napisał:
Te "nowe" ( stare w innych lokalizacjach ) programy co się u mnie pojawiły ( 4 Fun TV, Kino Polska, BBC, TVS....) "trzymają poziom" jak to w MM !!!
Denerwująca pikseloza non stop....:D
o jakości tych nowych-starych programów też kiedyś pisałem, że mają nagorszą jakość, która nie pozwala oglądać programu;
pytanie do użytkowników którzy mają nowe kanały z cyfrowego Komfortu, jak z jakością programów SD, czy aby też nie są wpakowane na siłę z widoczną kompresją?
 

940bf

New member
Odnośnie jakości, złożyłem wymówienie w MM w Warszawie, ze względu na podwyżkę, które zostało przyjęte lecz mogę zrezygnować. Moje pytanie, lepiej "MM" czy "N", proszę o opinie, nie brać pod uwagę różnic programowych.
Mój telewizor Panasonic p42s10es.
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

940bf napisał:
Odnośnie jakości, złożyłem wymówienie w MM w Warszawie, ze względu na podwyżkę, które zostało przyjęte lecz mogę zrezygnować. Moje pytanie, lepiej "MM" czy "N", proszę o opinie, nie brać pod uwagę różnic programowych.
Mój telewizor Panasonic p42s10es.


pare stron wstecz :) tam zrobiłem dokładne porównanie N z MM :)
 

pepe1

New member
Czy ktos wie jak mozna wykupic Canal+ pomijajac MM. Nie chodzi mi o wykupienie pakietu cyfry+. MM ma chyba najdrozszy pakiet Canal+ na rynku a przede wszystkim nie dostarcza Canal+sport2. Ostatnio zauwazylem ze ciekawsze mecze leca na tym kanale. Porownalem oferty innych operatorow i wszyscy maja ten kanal a cena nizsza nawet o 10zl miesiecznie. Zrezygnowac z MM nie moge bo mam kilka tv podlaczone. Ale moze zostawie analog a cyfrowe wezme gdzie indziej. Jak ktos ma jakies pomysly prosze o podpowiedz.
 

masloww

New member
Bez reklam
nie wiedziałem o tej możliwości wykupu samej paczki C+;
jeszcze jakby Polsat zrobił swój multipakiet na karte to bankrutujcie kablówki
 

pepe1

New member
Dzwonilem dzisiaj do BOK-u w sprawie Canal+sport2 i przelaczyli mnie podobno do kompetentnej osoby, ale oczywiscie nie maja rzadnych info czy ten kanal bedzie. Jutro jade do biura moze cos sie dowiem, ale watpie w to. Dla mnie canal+ bez tego kanalu i w takiej cenie to jest zdzierstwo. Nie wiem jeszcze moze sie zdecyduje na te canal+ z cyfry+. Ale niestety antena, nowy dekoder i kable.
 

pozi ppp

New member
pepe1 napisał:
Dzwonilem dzisiaj do BOK-u w sprawie Canal+sport2 i przelaczyli mnie podobno do kompetentnej osoby, ale oczywiscie nie maja rzadnych info czy ten kanal bedzie. Jutro jade do biura moze cos sie dowiem, ale watpie w to. Dla mnie canal+ bez tego kanalu i w takiej cenie to jest zdzierstwo. Nie wiem jeszcze moze sie zdecyduje na te canal+ z cyfry+. Ale niestety antena, nowy dekoder i kable.

daj znać jakie informacje uzyskasz-pewnie te bzdury co zawsze beda gadać.
 

masloww

New member
Bez reklam
pozi ppp napisał:
popieram canal plus sport 2 musi być-łaski nie robią.
tia, już lecą włączać C+S2;
tak jakby wcześniej nikt się burzył że nie ma tego programu;
w dupie mają nasze maile, telefony; robią co im się podoba-opłaca i tyle; tak jak z wycofaniem Eurosportu z oferty
 

pepe1

New member
Bylem w biurze MM. Na canal+sport2 chyba na razie nie ma co liczyc. Maja do mnie dzwonic w tej sprawie czy sa w ogole jakies szanse na ten program w najblizszej przyszlosci. Cyfra+ oferuje pelny pakiet za 45zl ale niestety dodatkowa antena, dekoder i kable. Na razie w promocji MM przedluzylem pakiet canal+ i o 10% obnizyli mi analog. Moze jakby wiecej osob ich atakowalo zaczeli by cos robic. Caly czas czekam na jakas konkurencje w okolicy. Pytalem tez o dekodery. Nie maja planow zeby wprowadzic jakies lepsze modele. Moj ostatnio cos wariuje. Musze prawie codziennie go resetowac popoludniu. Chyba ze maja jakis problem w MM. Musze tam jutro zadzwonic i sie dowiedziec.
 

masloww

New member
Bez reklam
więcej osób już próbowało nie raz atakować ich o C+S2 jak i o ES, zmawialiśmy się tu na forum na takie akcje mailowo-telefoniczne i nic, bez powodzenia;
jedyny sposób to rezygnacje, ale jeśli inni abonenci tak jak Ty będą przedłużać umowy to po co mają się starać i dodatkową kasę wywalać
 
Do góry