TV HD w polskiej TK Multimedia

masloww

New member
Bez reklam
też dzisiaj próbowałem ponegocjować cenę za internet; niestety starzy klienci, którzy nie mają konkurencji w bloku mogą się w dupe pocałować;
u mnie brak nowych kanałów a stare zdechły, przycinka na maxa
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

aa ja tera z innej beczki jak wyciągnąc neta z tego modemu od DTV zeby miec neta w dekoderze N :D ? bo niby pozmienialem kable ze ten bialy z gniazdka dtv podmienilem na bialy z internetem i nic nie działa jakiś inny sposób ?:confused:
 

xolzok

New member
Bez reklam
pattro napisał:
aa ja tera z innej beczki jak wyciągnąc neta z tego modemu od DTV zeby miec neta w dekoderze N :D ? bo niby pozmienialem kable ze ten bialy z gniazdka dtv podmienilem na bialy z internetem i nic nie działa jakiś inny sposób ?:confused:
Sieć w DTV chodzi na innej częstotliwości niż internet. U mnie monter chwilę się męczył z DTV bo właśnie zapomniał zmienić i DTV nie chodziło jak trza. Na modemie od DTV chyba nie ma dojścia do internetu.
 
Ostatnia edycja:

tolesi

New member
xolzok napisał:
Sieć w DTV chodzi na innej częstotliwości niż internet. U mnie monter chwilę się męczył z DTV bo właśnie zapomniał zmienić i DTV nie chodziło jak trza. Na modemie od DTV chyba nie ma dojścia do internetu.

na innej częstot ? z gniazda (myszki) wychodzi kabel na nim jest rozdzielacz trójnik bez ograniczników częstotliwości , rozdziela sygnał na 2 modemy od netu i DTV .
Podłaczenie modemu od DTV do kompa nic nie da bo adres modemu jest pzrypisany chyba w innej sieci (nie do netu) .
sieć jest chyba tak skonstrułowana ,że nawet próba podłaczenia modemu od netu w innym mieście niż był zamontowany nie daje dostępu do sieci.
 

xolzok

New member
Bez reklam
stunt napisał:
a ja dostałe w MM 6mbps za 39 PLN
A miałeś wcześniej umowę czy jako nowy? Jeżeli miałeś to jaką?

Mnie zaproponowali 2 Mb Profit na 12 miesięcy (6 po 49, 6 po 69). Na 6 Mb są tylko te co były.
Podziękowałem, poczekam jeszcze na coś nowego.
 
Ostatnia edycja:

krzyjak

New member
Multimedia - super firma - ale tylko dopóki nie podpiszesz umowy.

Najbardziej lubię ich telefony w stylu: czy lubi Pan ogladać filmy? co lubi Pan oglądać ? itp.

--------

Nowych kanałów we Wrocku jak nie było tak nie ma. :(
 

Paulus12

New member
A do mnie nie dzwonią, zrezygnuje na maxa z pakietów z cyfrowego, obraz gorszy niz w analogu, tylko HD jest ładny, ale za to synchronizacja dzwięku z obrazem nawala. No i związku z tym mam pytanie, czy jezeli zgłoszę ten fakt i nie będą w stanie poprawic tej "usterki" to rozumiem ze "towar" ma istotne wady i zwiazku z tym mozna odstąpić od umowy bez kary?
 

piciu666

New member
Tak, można wtedy odstąpić od umowy bez kary. Musisz ich bombardować telefonami zgłaszając problem, wystosować pismo do Twojego lokalnego biura. Brak synchronizacji dźwięku z obrazem to ich bolączka. Ja właśnie w podobny sposób uwolniłem się od cyfrowej Multimedii.
pozdrawiam
 

stunt

New member
6mbps za 39 PLN

Przedłużenie umowy. Zadzwoniłem do lokalnego przedstawiciela handlowego MM, kobieta zaproponowała mi: analog za 25 PLN, DTV za 19 PLN i 6mbps za 39 PLN
 

Paulus12

New member
Dzięki, naprawdę ale nie da się oglądać jak brak synchro, nie wiem czy jutro działają, ale w poniedziałek na pewno zacznę ich nękać. ;)
 

xolzok

New member
Bez reklam
stunt napisał:
Przedłużenie umowy. Zadzwoniłem do lokalnego przedstawiciela handlowego MM, kobieta zaproponowała mi: analog za 25 PLN, DTV za 19 PLN i 6mbps za 39 PLN
Nie nooo... teraz to ja się wkurzyłem. Nie ma na świecie takiej promocji za przedłużenie umowy. :eek: Pewnie macie u siebie konkurencję z TV i netem.

Ja mam do listopada więc poczekam.
 
Ostatnia edycja:

Paulus12

New member
U mnie bardzo bardzo wyraznie, i prawie zawsze, jest na filmboxie HD. Mniej wyraznie - prawie wcale, ale to nie przeszkadza bo zazwyczaj czyta lektor i naprawdę przesunięcie głosu względem osób wypowiadających jest minimalne ze moze byc to moje tylko subiektywne wrazenie w momencie gdy staram to zobaczyć - na discovery HD i National Geografic HD.
A Polsat HD akurat dobrze, przed chwila sprawdziłem :)
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie xolzok - konkurencja się rozwija z netem i TV.....No to MM musiała zjechać z cen!!!:D:D:D
Ku naszemu zadowoleniu!!
Przy okazji czy te "nowe" kanały działają u Was? Czy tylko ciemność widać!?
 
Do góry