TV HD w polskiej TK Multimedia

stunt

New member
Dekoder DVB-C

Witam,
Mam TV z dekoderem DVB-C czy istnieje możliwość podłączenia DTV Multimedia do TV bez dekodera zewnętrznego, używając tylko dekoder w telewizorze.
Czy ktoś z was już eksperymentował takie rozwiązanie.
Mój TV po podłączeniu kablówki nie znajduje żadnego cyfrowego kanału.
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

Snakeee napisał:
Witam wszystkich.
W piatek zalozyli mi DTV. Patrze dzisiaj a na liscie chyba z 9 nowych pozycji, nie ma jeszcze nazw tych kanalow tylko np. Npr4, Npr3, Npr2 itd. Jest juz cos puszczone na tych kanalach, bo slychac kodowanie (trzaski, piski), na jednym z nich natomiast odbieram normalnie TVN7 i normalnie nie wierze, leci wlasnie Ostatni Skaut i dekoder wykrywa Dolby Digital 2.0 ! :) Ciekawe co to beda za programy.

A co do Discovery Science to normalnie odbieram ten kanal w analogu.

pierwsze słyszę :hmm: umnie dalej to samo czyli : brak nowych kanałów słaba jakość i mulenie dekodera żadna nowość :p
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Nie tylko do Szczecina.....
Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie, w ulotce dołączonej do rachunku była informacja o nowym full pakiecie kanałów HD..:D:D:D:D....
 

Agrescik

New member
zajefajna firma...

marciniozo napisał:
Nie tylko do Szczecina.....
Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie, w ulotce dołączonej do rachunku była informacja o nowym full pakiecie kanałów HD..:D:D:D:D....

Po przeczytaniu info o podniesieniu cen ide do lokalnego boku MM. Pienkna pinda informuje mnie ze nie moge rozwiazac umowy bez kary umownej :)
Next day dzwonie na info (po odebraniu rachunku z ulotka w ktorej jak byk jest napisane ze przepraszaja ze dlugo nie podnosili cen... ale kryzys, plamy na sloncu... itd.. itp.. musza) i pani informuje mnie ze moge rozwiazac umowe :) Informuje ze nowy pakiet HD bedzie od stycznia czy costam... oczywiscie programy: Discowery HD, MTV HD, Luxe HD, NGC HD i jeszcze jakis .. nie pamietam ... chyba cos muzycznego.

Po prostu wypas.:)
W pt pozegnam sie z DTV. Wczorja sobie porownalem kanaly analogowe z cyfrowymi. poza jasniejszym obrazem nic nie ma lepszego. Na DTV przy kanalach cyfrowych na tv 42 cale widac pikseloze. co oni chcieli uzyskac sprzedajac taka usluge?
Co innego sygnal HD. Ale takiej jakosci w tej platformie to daleko czekac..
VOD - nowosc :)
Wszystkie nowosci na divxie widzialem conajmniej rok wczesniej .

I na dodatek ciagle sie mulacy dekoder. syf. syf. syf.
Niech udoskonala technologie to moze za klika lat do nich wroce.

Żenua.
 
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Agrescik napisał :

".... :) Informuje ze nowy pakiet HD będzie od stycznia czy coś tam... oczywiscie programy: Discowery HD, MTV HD, Luxe HD, NGC HD i jeszcze jakis .. nie pamietam ... chyba cos muzycznego...."

No to super info.... Jak to ma być ten nowy super pakiet HD.... a miało byc tak pięknie:(:(:(:(
 

Agrescik

New member
no wlasnie...

marciniozo napisał:
Agrescik napisał :

".... :) Informuje ze nowy pakiet HD będzie od stycznia czy coś tam... oczywiscie programy: Discowery HD, MTV HD, Luxe HD, NGC HD i jeszcze jakis .. nie pamietam ... chyba cos muzycznego...."

No to super info.... Jak to ma być ten nowy super pakiet HD.... a miało byc tak pięknie:(:(:(:(

Jak pienkna pani na infoshicie powiedziala ze cos bedzie to sie ucieszylem. jednak jak wymienila kanaly. to podziekowalem.
w piatek mam wolne pakuje sprzet i ide rozwiazac umowe.

Niech szukaja na swoj szajs innych frajerow. Zostane na analogu a pomysle o jakiejs platformie cyfrowej.
 
Ostatnia edycja:

pozi ppp

New member
no chyba żartujecie z tą nowa ofertą programową hd.miała być największa ilośc programów hd w polsce. a tu co taka kicha!!!!!!!!!! po tej firmie można wszystkiego sie spodziewać. to jest dramat co sie wyprawia
 

masloww

New member
Bez reklam
za SAT-KURIER-em
"Już 9 września, po dołączeniu Animal Planet HD, oferta HD telewizji nowej generacji n będzie obejmowała aż 14 kanałów w wysokiej rozdzielczości!"
czyżby nowe hasło reklamowe o największej ilości kanałów HD w Polsce już przed ich pojawieniem się stało się nieaktualne;
a swoją drogą to jak już oni nisko upadli, że muszą się chwalić tym co dopiero mają w planach; w dodatku nie wiadomo kiedy i nie wiadomo co wprowadzą;
n-ka mocno atakuje, ES2 HD, Discovery HD, Animal Planet HD, Nat Geo Wild HD i to wszystko dodają bez dodatkowych opłat; że też patelni nie mogę zawiesić;
konkurencjo przybądź!!!!!

p.s.
z tym Discovery HD coś mi się pomyliło, był już dużo wcześniej
 
Ostatnia edycja:

xolzok

New member
Bez reklam
W dekoderze na liście kanałów pojawiło mi się 12 nowych pozycji zaczynających się na NP i Nr. Jak na razie brak sygnału.
 

Domer

New member
Discovery Wam zabrali na analogu? Ja mam wszystkie, bez zmian.

W DTV nic nowego nie mam. Tzn. jest discovery hd, ale zakodowany to nie zwracalem uwagi czy wczesniej byl czy moze nowy sie pojawil.
 
Do góry