TV HD w polskiej TK Multimedia

Msmichal

New member
bourbon napisał:
Mogłaby być taka opcja, że te kanały, których nie mamy wykupionych, w ogóle nie istnieją - bo teraz to straszne skakanie będzie przez czarne plansze niedostępnych dodatkowych kanałów.
Skakanie? Przecież można ustawić tak programy, aby pasowaly kolejności Tobie, czyli tworzysz własną listę kanałów poprzez Menu->Ustawienia->Lista kanałów urzytkownika. Wtedy ustawiasz sobie programy które masz włączone:cool:
 

Wieslav

New member
Jaka jest różnica między telewizją cyfrową przez telefon (IPTV) za telewizją cyfroą normalną (DTV). Czy aby kożystać z telewizji cyfrowej przez telefon (IPTV) trzeba mieć pełny pakiet analogowy czy to jest zamiast?
za wszelkie informację będę wdzięczny.
 
N

neox

Guest
Wieslav napisał:
Jaka jest różnica między telewizją cyfrową przez telefon (IPTV) za telewizją cyfroą normalną (DTV). Czy aby kożystać z telewizji cyfrowej przez telefon (IPTV) trzeba mieć pełny pakiet analogowy czy to jest zamiast?
za wszelkie informację będę wdzięczny.
IPTV jest tylko w rejonie Mielca/Brzeska/Debicy - tam gdzie nie ma sieci HFC.
Tam nie ma nawet zwyklej kablowki analogowej. Roznica duza, dekodery nie sa HD, maja tylko wyjscie scart, sygnal to zwykle SD, oczywiscie brak kanalow HD. Dla mniej wymagajacych usluga w sam raz;)

Dzis w nocy zmiana softu w dekoderach, niestety na jakis czas wracamy do starego softu:roll:
 

masloww

New member
Bez reklam
neox napisał:
Dzis w nocy zmiana softu w dekoderach, niestety na jakis czas wracamy do starego softu:roll:
hurra !!! wracamy do lepszego obrazu; no i może tuner przestanie sie wieszać, ostatnimi dniami codziennie muszę kabel wyciągać z wtyczki aby załaczyć dtv;
bardzo nie hurra: mamy nowy rok i nie ma szans na oczekiwane zmiany (nowe promocje 12-sto miesięczne na dtv na stronie MM) - znaczy się co najmniej jeszcze rok bedziemy musieli się pilotami pitolić (że o Eurosporcie nie wspomnę)
 

xolzok

New member
Bez reklam
Mnie niedługo po aktualizacji też z trzy razy się zdarzyło, że po przełączeniu na kolejny kanał dekoder całkowicie się zawiesił. Ostatnio nie mam już z tym do czynienia.
Ciekaw jestem czy zmiana softu wpłynie na jakość obrazu. Może rzeczywiście wrócimy do poprzedniej, dobrej jakości (z haczeniem ;) ).
 
N

neox

Guest
Glownym powodem zmiany jest wlasnie to o czym piszecie. ADB musi troszke poprawek zrobic;)
Aha widzialem ten nowy dekoder z wbudowanym modemem, w sumie niczym sie nie rozni z zewnatrz. Glowna zmiana to brak modemu stojacego gdzies obok, wyjscie antenowe z sygnalem analogowym zostalo przeniesione na prawa strone tylnej scianki. Wejscie rj45 pozostalo ale teraz nie bedzie wykorzystywane.
 

k0val

New member
Hallmann_AG napisał:
do czego sluzy wejscie USB na tyle dekodera?
coś mi się wydaje że na razie nie ma dla niego zastosowania prawdopodobnie było ono stworzone z myślą o tym żeby była alternatywa podpięcia modemu do dekodera
 

bourbon

New member
Bez reklam
Comedy Central też chyba nie jest dostępne w cyfrowych pakietach.

Pal licho te szmirowate AXN'y gdzie same seriale - dlaczego w basicu (właściwie w żadnym pakiecie) nie ma takich kanałów jak: TVP info(także pasm regionalnych, znaczy np. Wrocław we Wrocławiu, a nie Warszawa na cały kraj), TVP Kultura, TVP Polonia, Kino Polska, Ale Kino ?:(
 

piciu666

New member
Panowie nie ma co polemizować dlaczego nie ma tego czy tamtego... Prawda jest taka, że Multimedia nie daje sobie rady z czymś takim jak TV cyfrowa nie wspominając o dostępie do netu. W mojej miejscowości Multimedia przejeła TVKnet i miało by tak pieknie i różowo. Z netem nic nie zrobili jak zrywa tak zrywa - za czasów TVKnet w godzinach dopołudniowych prawie wogóle nie było netu (obecnie nie wiem jak jest bo przesiadłem sie na neostrade ale z relacji znajomych wynika, że szału nie ma tylko, że teraz nazywa się to GODZINAMI SERWISOWYMI). Z telewizją cyfrową jest podobnie - dałem się skusić i cieszyłem się dobrą jakością może przez pierwszy miesiąc, następnie zawieszanie się tunera stało się wręcz codziennością oraz brak synchronizacji obrazu z dźwiękiem na kanałach HD. Pomoc na infolini poprostu beznadziejna pytania typu ile lampek pali sie na modemie śniły mi sie po nocach. Po wielu monitach zjawił się technik który nie zrobił nic... Obecnie czekam na odpowiedź na moją pisemną reklamacje dziś mija 16 dzień roboczy i cisza....ale pożyjemy zobaczymy. Nie wiem jak chodzą inne platfromy cyfrowe (N-ka, C+..itp) ale ja osobiście multimedie odradzam. 80% ludzi pracujących tam nie maja pojęcia o tym co robią a technicy odwiedzający mieszkania to ludzie siłą wyrwani z siłowni....
 
Do góry