TV HD w polskiej TK Multimedia

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
U mnie był odkodowany kanał Discovery HD, nawet dobrze trochę popatrzyłem zacięć nie było.... może wykupię w pakiecie?!

Teraz Discovery HD już zakodowany, a na tych kanałach co miały być odkodowane na święta tylko głos....

Brawo MM !!!!
Wesołych Świąt....

Edit
Pojawiają się i znikają co niektóre kanały.... na FILMBOX HD brak synchronizacji obrazu i dźwięku...
 
Ostatnia edycja:

k0val

New member
u mnie 3 kanały testowe hd działają + te 15 na święta w tym film box hd wszystko chodzi aż miło nie ma zacięć jednym słowem cud miód malina :eek:k:
właśnie na boxie oglądam film i elegancko
 

Aspe

New member
u mnie jak na razie zaskakująco dobrze, wszystkie kanały co miały być są odkodowane, testowe hd nie tną sie, filmbox hd też nie
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
No to widzę, że u mnie przysypali.... Są odkodowane bajki i filmbox.

Kanałów z tego pakietu HD nie ma.... Pomijam Polsat Sport HD, który mam wykupiony.

Pozdrawiam
 

masazysta3

New member
Swietnie wszystko smiga

wszystkie kanaly HD (CANAL+HD CANAL+ SPORT POLSAT SPORT HG )+testowe HD i te odkodowane na swieta super -synchro lux internet faktycznie daje 2 razy szybcirj aby tak dalej
 

Agrescik

New member
HD programy

... a u mnie pojawily sie na swieta jedynie kanaly Hd Filmbox HD i MTV HD i to dzis . bo wczoraj ich nie bylo. NIe wiem czemu na niektorych kanalach mam jedynie dzwiek pociety. o obrazie mozna zapomniec.


Oby multimedia poszla po rozum do glowy i dawala te kanaly hd w podstawowym pakiecie. bo i tak tanio nie biora :)
 

cygan

Member
U mnie w HD git = filmbox,mtv,discovery. FilmboxHD -faktycznie przesunięcie dźwieku, trzeba to zgłosić (po componencie ok, nie wiem czy po hdmi też)
 

miciu10

Member
Dzisiaj rano na dziecięcym kanale JimJam Multimedia przeszła samą siebie. Obraz był opóźniony do dźwięku o ponad 30sek !!!. I to ma kogokolwiek zachęcić do zakupu?

Ale dzieciaki i tak oglądały :)
 

cygan

Member
Niestety to przesunięcie jest denerwujące, szczególnie przy dynamicznych scenach. A już powoli przekonywałem się by płacić 15zł za FilmBoxHD, bo obraz miodzio! 15zł to mniej niz połowa tego co wydasz idąc z kimś do kina. Mi nie przeszkadza,że kilkuletnie filmy,bo b.dużo nie widziałem. Nie jestem z tych pseudo kinomanów, co w divx wszystko jak idzie ogladają na bieżąco. Koneser jak ja ;) jeszcze nie widział LOTR'a. Dlaczego? Na kino jakoś czasu brakło i czekałem na wersję w HD,bo taki film chcę chłonąć "pełną gębą"...Teraz dopiero bedzie uczta jak zapuszczę w HD :eek:k:
Multimedio, popraw się!
 

bourbon

New member
Bez reklam
Witam, mam pytanie za 100 pkt.
Jak przy cyfrowej tv można nagrywać programy na video ?
Główny przewód skrętkowy idzie to skrzynki DTV, z DTV wychodzi antena analogowa do telewizora.
Czy da się jakoś nagrywać programy z anteny analogowej na video?

Cyfre od MM mam dopiero od wczoraj. Trochę za dużo jest tych kabli, bo teraz mam dwa modemy, i dwa rozgałęźniki.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Ano po prostu podłącz przewód Euro z tunera DTV do magnetowidu czy tez nagrywarki DVD ustaw właściwe wejście AV w rekorderze i nagrywaj!!!

Tylko musisz pamiętać aby ustawić sygnał w tunerze DTV jako RGB, jak ustawisz 720p lub 1080 to nagrasz tylko głos!!!!

Powodzenia
 

bourbon

New member
Bez reklam
Tylko, że TV jest połączony z tunerem za pomocą kabla euro, a w video jest tylko jedno wyjście euro.
A jeśli podłączone tuner cyfrowy z video za pomocą kabla euro, to nie będzie jak wyprowadzić kabla do TV z tego video.
Pokręcone to jest :roll:
 

bourbon

New member
Bez reklam
I jeszcze pytanie. Jaka jest u was siła sygnału ?
U mnie mam takie parametry - nie wiem jak to się mieści w normach ?
75c1590bf8518831med.jpg


A na video to chyba mam pomysł - wystarczy rozgałęźnik antenowy przy TV.
 
Ostatnia edycja:
N

neox

Guest
k0val napisał:
u mnie siła sygnału waha się od 77 do 78 u ciebie jest coś nie tak.S/N jest 40.9.

Jesli nie ma stopklatek na wiekszosci kanalow to sygnal jest OK lub wyraznej pikselozy to sygnal jst OK.
Sila moze sie roznic, zalezy od lokalizacji, u mnie jest 45-50. Nigdy nie mialem stopklatek, pikselozy wynikajacej ze slabego sygnalu.
 

masloww

New member
Bez reklam
bourbon
dzwoń do BOK-u, tam sprawdzą ustawienia twoje od ręki i z pewnością umówią na spotkanie z fachowcem


Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku życzę wszystkim;
użytkownikom DTV w MM życzę również przeniesienia pakietu komfort na cyfrę, powrotu Eurosportu i włączenie do oferty wszystkich dostepnych w Polsce programów HD w super cenie
 
Do góry