TV HD w polskiej TK Multimedia

jagu

New member
Witam.
Jestem nowym użytkownikiem cyfrowej tv od Multimedii.
Wczoraj monter podłączył telewizor kablem SCART. Nie miałem HD więc kupiłem HDMI.

Po założeniu HDMI utracone zostały następujące funkcje:

- możliwość regulacji głośności za pomocą pilota dekodera
- automatyczna zmiana z cyfrowej tv na analogową i na odwrót po wyłączeniu/włączeniu tunera

Czy którąś z tych funkcji mogę "odzyskać" zmieniając HDMI na kabel kompozytowy lub HDMI jako DVI + kabel AUDIO? Szczególnie zależy mi na regulacji głośności.

Pozdrawiam
 

k0val

New member
nie dasz rady ,żadna z tych opcji nic nie da

jedyną radą jest czekać na odpowiednią aktualizacje softu w dekoderze, ja już czekam sporo czasu i wydaje mi się że się nie doczekam:roll:
 

bourbon

New member
Bez reklam
Fachowcy to już byli w poniedziałek, przy zakładaniu tego cuda.
Generalnie nie mam żadnych zacięć obrazu, złej synchronizacji z głosem o jakiej tutaj niektórzy piszą, obraz jest dobrej jakości (co prawda mam stary telewizor i nie wszystko widać...) więc nie przeszkadza mi to.
 
Ostatnia edycja:

cygan

Member
bourbon napisał:
Tylko, że TV jest połączony z tunerem za pomocą kabla euro, a w video jest tylko jedno wyjście euro.
A jeśli podłączone tuner cyfrowy z video za pomocą kabla euro, to nie będzie jak wyprowadzić kabla do TV z tego video.

Pokręcone to jest :roll:
Możesz, ale niestety tylko przez wyjście antenowe z video na tv. Nie ta jakość co euro, ale zależy, czasem niewiele gorzej niż przez euro.

 

steve_w

Member
Pytanie, czy macie jeszcze pakiet promocyjny w HD (Luxe, Discovery, MTV?) oraz pakiet gdzie jest TV1000, Romantica, Sci-Fi itp... oraz pakiet FilmBox???
Jak na razie to w Olsztynie jeszcze jest. Niech już tak zostanie tylko bz dodatkowych opłat :D
 

bourbon

New member
Bez reklam
Pytanie, czy macie jeszcze pakiet promocyjny w HD (Luxe, Discovery, MTV?) oraz pakiet gdzie jest TV1000, Romantica, Sci-Fi itp... oraz pakiet FilmBox???
Jak na razie to w Olsztynie jeszcze jest. Niech już tak zostanie tylko bz dodatkowych opłat :grin:

Zapewne ta promocja trwa tyle co opcja z dwa razy szybszym internetem w nocy(w godzinach 23-11), czyli do końca karnawału.
 

ptr3009

New member
Ja też te kanały mam, ale promocja na te filmboxy miała być od świąt do 1 stycznia, a dziś już mamy 3 :cool:. Nie to, żebym sie jakoś z tego powodu smucił, ale troche to dziwne.;)
 

masloww

New member
Bez reklam
z tych programów promocyjnych chętnie bym sobie zatrzymał Filmbox HD, TV1000 i Discovery HD, żeby je oglądać musiałbym wykupić trzy pakiety za 45zł;
sprytnie to sobie MM wymyśliło i ten ich spryt (czyt. zdzierstwo) powoduje, że na mnie dodatkowo nie zarobią nic; gdyby ich polityka była inna mogliby zarobić parę złoty
 

masloww

New member
Bez reklam
na mnie odkuliby się jakby paczkę Eurosporu wprowadzili, ale widno te ......... nie chcą zarobić

Ostrzeżenie za użycie wulgaryzmu - Moderator
 

Agrescik

New member
Fajnie jest ze te programy sa...

... Mam jedynie BASIC wykupiony w polaczeniu z analogiem pakiet komfort to daje jakas sumke. Niemala. Chcialem wziac N-ke z nagrywarka. Cena bylaby porownywalna. Ale niestety nie podobalo mi sie brak polshitu i polshitowskich programow podobnych :) A tak chociaz te dwie platformy sa jakos polaczone.
Szkoda tylkko ze MM nie chce wyprzedzic swoich konkurentow oferujac naprawde jakas dobra oferte. No wiem. Trzeba sie nachapac. Taka polityka firmy i kryzys idzie. Oby nie przedobrzyli :) Jak po roku sie nic nie zmieni to jednak od nich odejde :/

Pozdrawiam forumowiczow.
 

bourbon

New member
Bez reklam
Sprawdzałem przed chwilą i już nie ma promocyjnych kanałów. Luxe też się został.
Zastanawia mnie tylko fakt, po co aż 9 programów z bajkami ?:hmm: a żadnego normalnego kanału filmowego. Mam opcje Basic.

Mogłaby być taka opcja, że te kanały, których nie mamy wykupionych, w ogóle nie istnieją - bo teraz to straszne skakanie będzie przez czarne plansze niedostępnych dodatkowych kanałów.
 
Do góry