TV HD w polskiej TK Multimedia

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Masloww a z czego tu się cieszyć....

Niech MM sobie ..... nie chcę być wulgarny tą swoją nowość, ale tak jak pisze k0val jest jeszcze konkurencja!!!! do której można przejść.

Podejście firmy Multimedia Polska do klientów zaczyna być śmieszne.
I tyle.

Telewizja "N" i internet Vimax taka alternatywa dla przykładu.....

Edit

Widzę na stronie MM, że BBC Knowledge też w promocji. Wynika z tego, że też trzeba będzie później płacić dodatkowo za ten kanał. Super niech tak dalej będzie, każdy kanał w oddzielnym pakiecie dodatkowo płatny!!!

"N" coraz bliżej.....

Cytat ze strony MM...

Cyfrowa Telewizja IPTV to unikalna możliwość skorzystania z usług telewizji cyfrowej dla Klientów sieci telefonicznych Multimedia Polska. Oprócz najwyższej (bo cyfrowej)jakości obrazu i dźwięku oraz oraz praktycznych funkcjonalności (np. przewodnik programowy GUIDE lub blokada rodzicielska) każdy Klient otrzymuje dostęp do Domowej Wypożyczalni VOD (nowość na rynku - setki filmów na życzenie!).

Najciekawsze podkreśliłem najwyższa jakość....
 
Ostatnia edycja:

masloww

New member
Bez reklam
Perła dla Multimediów

Perła dla Multimediów
http://www.multimedia.pl/822685f475c6c77d21feaac780d56101/oid/5e7cf56a1d77331afc03a0e40a9e8e45
"Kapituła wyróżnia najbardziej efektywne ekonomicznie przedsiębiorstwa w Polsce według ustalonych kryteriów tj.: dynamika przychodów, rentowność sprzedaży, zadłużenie, stopa zwrotu brutto w aktywach, stopa zwrotu netto na kapitale własnym, wydajność pracy"

nie mniej ni wiecej - zadowolenie klientów mają w głębokiej dupie;
najważniesze aby z nas jak najwięcej wyciągnąć przy jak najmniejszych nakładach
 

stogdy

New member
masloww napisał:
Perła dla Multimediów
najważniesze aby z nas jak najwięcej wyciągnąć przy jak najmniejszych nakładach
No pewnie. Bo prezesi takich firm uważają, że ich firma ma zarabiać pieniądze. Reszta nieważna.
Wystarczy spojrzeć na aktualności na stronie internetowej "firmy". Nie ma tam informacji o nowych programach, promocjach, kierunkach rozwoju. Ostatnie informacje to dostaliśmy taką i taką nagrodę.
Zresztą nowa strona jest nową tylko z powodu szaty graficznej. Nowych informacji (nie mówiąc o funkcjonalnościach) brak. Wrzucono starą stronę do worka, potrząśnięto, wysypano, podpicowano i jest. Dopiero po kilkunastu godzinach uaktualniono sierpniowe spisy kanałów i cenniki. I tak jest nieaktualna, bo na głównej stronie jest informacja o "religia.tv" (nie żebym na nią czekał).
 

aneks

New member
@marciniozo
Po lekturze tego wątku i opiniach zasłyszanych od znajomych z naszego miasta na temat MM cyfrowej i HD jestem w trakcie załatwiania Nki :)
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Panowie, a może trzeba tak jak kolega aneks?

Albo przynajmniej atakować MM mailami !!!
Ja tak czynię, może jak się więcej abonentów przyłączy to Nas zauważą?
Może zauważą, że utrzymują się z naszych pieniędzy?
:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
 

masloww

New member
Bez reklam
gdybym miał możliwość zamontowania patelni to nawet 5 sekund bym się nie zastanawiał, a tak to czekam na DVB-T jak na zbawienie; trzy multipleksy wystartują we Wrocku i żegnam MM;
niestety dla naszych biurokratów stworzenie odpowienich uregulowań to bariera nie do pokonania i z tego powodu jeszcze ze trzy lata bede się meczył z MM
 

michautoja

New member
Witam, jestem (nie)szczęśliwy posiadaczem kablówki w Multimedia.
Do tej pory raczej się nie zastanawiałem nad zmianą operatora, ze względu na nie posiadanie dobrego odbiornika TV. Na szczęście ma się to zmienić od grudnia, planuje zakup jakiegoś LCD Full HD.

Mianowicie moje pytanie brzmi czy warto przedłużać umowę z Multimedia, i wybrać cyfrową telewizję DTV, czy też może przerzucić się na Nkę, tudzież cyfrę? I tu pytanie do Was drodzy forumowicze. Ja w tym temacie jestem zielony póki co przeanalizowałem opcje w jedynie w Multimedia i wychodzi mi że pakiet Cyfrowy Basic + , do tego Cyfra HD mam za 60 złotych w porównaniu z tym że teraz płące jakoś 55 zł to nie wielka róźnica a mam Canale i to w HD. Co Wy polecacie?

I drugie pyatnie czy będe mógł rozbić sygnał na kilak gniazdek tak jak to ma miejsce przy dotychcaszowej umowie :p jako że mam kilka tv w domu.

Pozdrawiam i oczekuję na szybką odpowiedź.
 

masloww

New member
Bez reklam
michautoja
Ty leniu śmierdzący, przeczytaj pare ostatnich stron i będziesz wszystko wiedział;
"pakiet Cyfrowy Basic + , do tego Cyfra HD mam za 60 złotych w porównaniu z tym że teraz płące jakoś 55 zł to nie wielka róźnica" -następny naiwny; a czytać te małe literki pod ofertą potrafisz michautoja?
 

k0val

New member
no z tym analogiem jest niestety przesada że trzeba go mieć mimo że nikt mając cyfrówkę go nie ogląda :confused:

słyszeliście o karze dla TP za połączenie neostrady z telefonem.To samo mogło by być dla Multimediów.
 

masloww

New member
Bez reklam
Ostatnia edycja:
N

neox

Guest
ptr3009 napisał:
To jak z tym nowopowstającym pakietem? Wiadomo już dokładnie kiedy on będzie? (pytanie głównie do "neox";) )

Spokojnie bedzie, nie znam dokladnej daty, nie bede wymyslal, bo pozniej bedzie publiczny forumowy lincz;)
 

ra74

New member
masloww napisał:
pismo do UOKiK-u nic nie kosztuje
http://www.uokik.gov.pl/pl/ochrona_konsumentow/zbiorowe_interesy_konsumentow/
większymi pierdołami się oni zajmują, tylko komu się będzie chciało w to bawić

k0val napisał:
no z tym analogiem jest niestety przesada że trzeba go mieć mimo że nikt mając cyfrówkę go nie ogląda :confused:

słyszeliście o karze dla TP za połączenie neostrady z telefonem.To samo mogło by być dla Multimediów.

muszę napisać bo ciężko czyta się te narzekania
sygnał cyfrowy i analog idzie tym samym kablem więc masz analog i możesz sobie w każdym pokoju podlączyć tv co też ktoś ma kto większą rodzinę, dzieci czyni. A jak masz to musisz płacić, nikomu nie będzie się chciało teraz łazić po blokach i zakładać filtry żeby odciąć ci sygnał analogowy

po drugie czy naprawdę myślisz że będziesz płacić 19zł za cyfrę a wszyscy inni będą płacili znacznie więcej za gorszy sygnał ? To jest dopłata za sygnał cyfrowy i dekoder i tak jest wszędzie. Nawet jeżeli oddzielą te 2 usługi to podwyższą abonament za tv cyfrowe i będzie to samo
Naprawdę jak czasami widzę oburzenie ludzi że chcą wziąć np c+ hd za 6zł a tu cyfra plus czy inna kablówka chce jeszcze 35zł a przecież oni analogu nie będą oglądać bo biorą właśnie hd ;) to sorry ale coś z myśleniem u nich nie tak
 
N

neox

Guest
ra74 napisał:
muszę napisać bo ciężko czyta się te narzekania
sygnał cyfrowy i analog idzie tym samym kablem więc masz analog i możesz sobie w każdym pokoju podlączyć tv co też ktoś ma kto większą rodzinę, dzieci czyni. A jak masz to musisz płacić, nikomu nie będzie się chciało teraz łazić po blokach i zakładać filtry żeby odciąć ci sygnał analogowy

po drugie czy naprawdę myślisz że będziesz płacić 19zł za cyfrę a wszyscy inni będą płacili znacznie więcej za gorszy sygnał ? To jest dopłata za sygnał cyfrowy i dekoder i tak jest wszędzie. Nawet jeżeli oddzielą te 2 usługi to podwyższą abonament za tv cyfrowe i będzie to samo
Naprawdę jak czasami widzę oburzenie ludzi że chcą wziąć np c+ hd za 6zł a tu cyfra plus czy inna kablówka chce jeszcze 35zł a przecież oni analogu nie będą oglądać bo biorą właśnie hd ;) to sorry ale coś z myśleniem u nich nie tak
Dokladnie o to chodzi, mam takie samo zdanie:cool:
To samo z HBO HD, chcesz to musisz miec jeszcze zwykly pakiet HBO i to nie jest wymysl operatorow kablowych, oni maja takie wytyczne od nadawcow i koniec.

Z czasem jednak dojdzie do tego ze sygnal analogowy zostanie wylaczony (nie wiem jaki tam termin UE ustalila), cyfrowy pojdzie tylko przez dekoder, powiem szczerze ze mi sie to nie usmiecha, przy kazdym OTV STB? Lekka przesada ale wiekszosc operatorow bedzie do tego dazyla, sygnal analogowy bardzo latwo "ukrasc" - caly czas operatorzy kablowi maja z tym problem. Dekodery to dla nich zbawienie, sygnal zakodowany to raz, nikt nie musi przyjezdzac na skrzynke tapowa w celu zmiany pakietu to dwa i rowniez nikt nie musi przyjezdzac na skrzynke zeby sygnal odciac (np. za zaleglosci) - wszystko robi sie zdalnie:cool:
 
Ostatnia edycja:

masloww

New member
Bez reklam
ra74
nie zrównuj mnie z tymi co chcą c+ hd za 6zł bo sam im to wypominam;
ja po prostu chcę mieć wszystkie programy cyfrowe a nie pstrykać pilotami jak oszalały i płacić podwójnie za te same kanały; jeden abonament 60 zł by wystarczył;
a co do możliwości takiego rozwiązania to w Vectrze jest to możliwe, a w MM nie?

p.s.
na kopercie z nowym rechunkiem mam napis "Nowe kanały w cyfrowej jakości" i ikonki Discowery HD, BBC HD, religia.tv, BBC Knowledge
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Neox zgadzam się z kolegą masloww!!!

Proszę nie wkładajcie "do jednego worka" tych co by chcieli mieć wszystko za free, z tymi, którzy płacą i chcieliby wiedzieć za co.
Podobno konstruktywna krytyka jest obecnie OK".

Przecież nikt nas nie zmusza do korzystania z usług danego operatora w tym przypadku MM. To mój wybór i jest OK. Z własnej woli płacę co miesiąc firmie MM 170zł.

Ale.... jak dzwonię do BOK i zgłaszam usterkę to chciałbym być poważnie traktowany a nie zbywany. Na przykład na kanale kuchnia TV notorycznie nie ma synchronizacji obrazu i dźwięku a słyszę, że wszystko jest OK".

Wiele kanałów się tnie i co.... i nic...

Ja nie narzekam Broń Boże, tylko piszę jak jest.

Mimo wszystko jestem zadowolony / na razie i do czasu..../ z usług MM.

Pozdrawiam
 
Do góry