TV HD w polskiej TK Multimedia

N

neox

Guest
supczinskib napisał:
Albo bedzie tak jak z nowym firmware do STB ;)

Nie wiem jak ty ale ja mialem przyjemnosc zobaczyc jak wyglada EPG w HD na nowym sofcie;) O wiele lepiej niz teraz, niestety byly bledy i zostal cofniety.
Co sie odwlecze.....;)
 

k0val

New member
neox napisał:
Ida zmiany:cool:
Osoby zainteresowane nowymi programami HD powinny byc zadowolone:cool:
Lada moment wiecej szczegolow, zreszta sami zobaczycie, bo przez jakis czas wszyscy dostana te kanaly;)

Kiedys wam pisalem ze fajnie jakby stworzyli pakiet samych kanalow HD... nie bedzie moze to tak do konca zbior wszystkich kanalow HD ale mysle ze znajdzie sie spora ilosc osob chetnych nawet na taki pakiet kanalow HD jaki bedzie;)
wreszcie jakaś pozytywna informacja!

właśnie kończy mi się umowa na polsat sport hd i chciałem zmienić na coś innego bo teraz nie leci nic tam ciekawego siatkówka i rugby na zmianę...

jaki kanał hd byście polecili? a może poczekać na te nowe kanały i co za tym idzie promocje co kolega wyżej napisał.
 
N

neox

Guest
Jesli masz Polsat Sport HD to wstrzymaj sie.
Pakiet kanalow HD stworza: Discovery HD, BBC HD, MTV HD, Polsat Sport HD - beda dochodzic do niego nowe programy.
Do Basic ma wejsc kanal Religia TV ale to akurat mnie nie interesuje.
W analogu jakies male roszady, wylatuje chyba Jetix i Jetix Play a wchodzi Nickelodeon.
Aha i jak ktos ma Adulta to zapewne zauwazyl ze dostal nowe programy - cena pakietu sie nie zmieni;)
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
No wreszcie coś drgnęło.... oby cena za ten pakiet HD Nas nie powaliła???
Neox a wiesz coś w przybliżeniu ile to będzie kosztować:p

No a info, o tym, że ma znikną Jetix i Jetix Play to dla mnie.... tragedia!!!
No może nie dla mnie, ale dla córki ona mnie zamęczy!!! To jej sztandarowe kanały....
 
N

neox

Guest
marciniozo napisał:
No wreszcie coś drgnęło.... oby cena za ten pakiet HD Nas nie powaliła???
Neox a wiesz coś w przybliżeniu ile to będzie kosztować:p

No a info, o tym, że ma znikną Jetix i Jetix Play to dla mnie.... tragedia!!!
No może nie dla mnie, ale dla córki ona mnie zamęczy!!! To jej sztandarowe kanały....
Nie wiem jaka cena. Wiem ze jakis czas wszyscy beda miec dostep do tego pakietu - promocja taka.
Co do Jetix-a to pisalem to w odniesieniu do analogu, wejdzie za niego Nickelodeon - nie mam informacji czy wyleci tez z DTV, wydaje mi sie ze nie.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Dzięki za odpowiedź.
Córka ogląda właśnie w swoim pokoju te kanały dla dzieci po analogu....

Co do ceny mam tylko nadzieję / wiem wiem nadzieja matką głupich /, że MM nie pójdzie "po bandzie" i nie każe sobie słono płacić za pakiet kanałów HD. Już teraz ceny są wysokie.
Analizowałem jak to wygląda w porównaniu do platform cyfrowych.
Multimedia dobrze wystartowała jako dostawca kanałów HD, ale później jakoś coś stanęło.
Twoja informacja Neox jest bardzo dobra oby tylko ten pakiet szybko się pojawił i jak już pisałem w dobrej cenie.

Ja w śród znajomych mimo wszystko chwalę MM, ale jak mówię im ile płacę.... to delikatnie mówiąc jestem bardzo krytykowany....

A wystarczy policzyć - pełen analog, DTV, Canal +, Canal + HD, pakiet filmowy z AXN i TV 1000, Polsat Sport HD.... o internecie nie wspomnę.... no i wychodzi pokaźna sumka.

Wiem ktoś powie możesz zrezygnować, ale to nie tędy droga!!! Operator powinien dbać o klientów, zaoferować dobre kanały w rozsądne cenie, bo inaczej ..... konkurencja nie śpi!!!
 

k0val

New member
ciekaw jestem kiedy wejdzie ten pakiecik kanałów hd i w jakiej będzie cenie jeśli przystępnej to wezmę od razu

mam nadzieje że będzie to w jakiejś fajnej promocji no i od początku Grudnia żeby to dali najlepiej
 
N

neox

Guest
kamilb napisał:
Ktoś w tym wątku pisał(nie dosłownie) że od 1 stycznia 2009 ma być ponoć Eurosport. Wiadomo coś więcej ntt czy dalej cisza ?
Cisza poki co.
Jesli cos drgnie to po nowym roku. Bardzo bym chcial zeby do tego pakietu HD na poczatku 2009r. wskoczyl Eurosport HD...... bylbym wniebowziety;)

Ten pakiet HD ma sie pojawic lada moment. BBC HD startuje chyba 3.12.2008 byc moze czekaja na jego start.
Tez jestem ciekaw ceny za ten pakiet:roll: ale i tak wezme, Discovery i BBC w HD piekna sprawa.

Dobra mam potwierdzenie.... Jetix i Jetix play wylatuje w ogole, zarowno z analogu jak i w DTV. Ja generalnie za stary jestem na bajki:D ale bardzo czesto bedac u znajomych, ktorzy maja male dzieci nie pozwalaja ogladac im wlasnie tych kanalow ;)
 
Ostatnia edycja:

ptr3009

New member
Wkoncu jakaś pozytywna informacja. Jeszcze tylko TVN HD i będę mega zadowolony. Dobrze, że wszyscy będą mieli przez jakiś czas za darmo dostęp do tych kanałów. Później ... no właśnie boje się ceny. Oby nie była z kosmosu.
 

Harcesis

New member
ecotam napisał:
Ja też myślałem, że DTV kosztuje tylko 19zł, ale to tylko taka mała zmyłka. Właściwie, to do ceny pakietu cyfrowego trzeba doliczyć pakiet komfort!
Bo inaczej nie można korzystać z tej usługi. Jak widać jeszcze wielu się na to nabierze ;)

Poważnie? Tzn. warunkiem koniecznym do posiadania dtv jest analogowy pakiet Komfort ? Przecież to jakaś bzdura...
 

k0val

New member
Harcesis napisał:
Poważnie? Tzn. warunkiem koniecznym do posiadania dtv jest analogowy pakiet Komfort ? Przecież to jakaś bzdura...
z tego co wytłumaczył mi przedstawiciel handlowy pakiet komfort ma najsilniejszy sygnał który jest potrzebny do telewizji cyfrowej.
A telewizja cyfrowa jest małym dodatkiem od tej o to usługi w niewielkiej cenie coś w rodzaju wersji beta do testowania.
 

xolzok

New member
Bez reklam
To teraz czekamy kiedy pakiet analogowy zostanie w całości przeniesiony do cyfrowego. Ponoć też to miało mieć miejsce w przyszłym roku.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
".....A telewizja cyfrowa jest małym dodatkiem od tej o to usługi w niewielkiej cenie coś w rodzaju wersji beta do testowania."

To ciekawe..... Ja nieźle płacę za ten dodatek.... a analog mógłby dla mnie w ogóle zniknąć...
 

k0val

New member
myślę że multimedia nie przejmuję się telewizją cyfrową bo większość jej klientów ma od nich pakiety w analogu i nie potrzeba im tv cyfrowej do crd.Im więcej ludzi będzie miało płaskie tv tym więcej abonamentów cyfrówki.A co za tym idzie Multimedia będą musiały poszerzać swoją ofertę w cyfrze bo jak na analog dotrzymuje kroku konkurencji czego o cyfrze nie powiemy.
 

supczinskib

New member
skandal napisał:
Neox, a może skoro tyle wiesz o MM
Ja natomiast mialbym pytanie troche odchodzace od tematu, ale nie znam nikogo z firmy Multimedia, wiec moze Ty bedziesz potrafil mi na nie odpowiedziec.

Czy usluga telefonii swiadczona jest na bazie protokolu SIP czy NCS ?
 

wskalski

New member
pełny ekran

mam od jakiegoś czasu na DTV basic Polsat Sport i od kilku dni RTL na pełnym ekranie (mam TV LCD)... - nie znam się ale czy to bardzo technicznie zawiłe żeby programy w cyfrowej tv (niekoniecznie HD) były tak nadawane? to bardzo wygodne żeby nie kombinować co chwilę z poszerzaniem/powiększaniem ekranu...
 

masloww

New member
Bez reklam
RTL od paru dni rozpoczął nadawanie w formacie 16:9;
Polsat Sport niestety nie nadaje w tym formacie, tylko zostaje rozciągnięty z formatu 4:3 do formatu 16:9;
wczoraj TVP2 na DTV mnie zaskoczył, serial Czas Honoru leciał w formacie 16:9, niestety pod jego koniec obraz tak haczył że nie dało się oglądać
 
Do góry