TV HD w polskiej TK Multimedia

N

neox

Guest
Prawdopodobnie nowe kanaly rusza 1.12.2008 ...... prawdopodobnie.
Ile potrwa promocja? nie wiem poki co, ile beda kosztowac? rowniez nie wiem. Jak cos bede wiedzial dam znac;)
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Panowie nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu, ale....
Z pewnością MM każe sobie zapłacić za te kanały!!!
Kwestia tylko ile.... znając życie to pewnie każdy kanał będzie płatny dodatkowo...
Może jednak ktoś w Firmie w końcu się opamięta i wprowadzona zostanie sensowna - czytaj przyjazna dla abonenta polityka cenowa:D
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
/Przeprasza za post po postem, ale nie mogłem edytować..../

Narzekamy na MM, ale właśnie oglądam mecz PS - liga holenderska - i powiem, że jakość obrazu bardzo ładna.
Miłe zaskoczenie dla odmiany.
 

steve_w

Member
u mnie (Olsztyn) na razie tylko czarna plansza na religia.tv wiecie może coś więcej: tzn. co, do kiedy i za ile? jeszcze jedno przy przechodzeniu ze strony głównej MM klikając w "więcej" przez ułamek sekundy pojawia się kwota 89zł i znika i pojawia się opłata 19zł zauważyliście to??
 
Ostatnia edycja:

ptr3009

New member
U mnie wszystko w porządku. Na 161 jest Discovey HD, 163 MTV N HD, a religia tv gdzieś chyba koło 50. Dwa ostatnie kanały to testR1 i testS1. Obraz na Discovery świetny, na MTV jakby troche gorzej zależy jeszcze od teledysku.
 

k0val

New member
ptr3009 napisał:
U mnie wszystko w porządku. Na 161 jest Discovey HD, 163 MTV N HD, a religia tv gdzieś chyba koło 50. Dwa ostatnie kanały to testR1 i testS1. Obraz na Discovery świetny, na MTV jakby troche gorzej zależy jeszcze od teledysku.
U mnie to samo (też jestem z Ełku) a gdzie BBC HD?
 
N

neox

Guest
Jutro powinienem miec jakies informacje co do nowych kanalow HD (ile bedzie trwala promocja, cena). Dam znac.
 

kamilb

Member
U mnie z nowych kanałów to Religia.tv jest na kanale 50, Discovery HD 161 a MTVN HD na 163. Obraz tylko jest na Religia.tv....no i jeszcze jest TestS1.
 
N

neox

Guest
Nowe kanaly HD uruchamiane sa stopniowo, nie zostaly wl. od razu w kazdym miescie.
Nie wiem ile potrwa promocja, ale po promocji koszt pakietu HD 19zł.
Discovery HD, BBC HD, MTV HD i chyba Polsat Sport HD.
 

k0val

New member
neox napisał:
Nowe kanaly HD uruchamiane sa stopniowo, nie zostaly wl. od razu w kazdym miescie.
Nie wiem ile potrwa promocja, ale po promocji koszt pakietu HD 19zł.
Discovery HD, BBC HD, MTV HD i chyba Polsat Sport HD.
cena do wytrzymania więc pewnie się skusze
 
Do góry