TV HD w polskiej TK Multimedia

xolzok

New member
Bez reklam
lukashik napisał:
Jestem z Gorzowa u mnie haczy Polsat nie mam dodatkowych pakietów DTV, patrząc na wasze opinie to może i dobrze.MM ODAJCIE MI EUROSPORT!
U mnie też jeszcze dwa dni temu Polsat się haczył. Dzisiaj nie sprawdzałem.
Ogólnie to zawsze coś się pitoli w DTV.
 

pepe1

New member
stogdy napisał:
Niestety, u mnie też się haczy, głównie FilmboxHD. C+ nie mam. I wkurza mnie notoryczny brak cyfrowego dźwięku (5.1) na FilmboxHD, oraz to, że jeżeli coś się schrzani w piątek, to choćbyś stanął na głowie, przez weekend nikt tego nie naprawi. W poniedziałek(zgłoszono w piątek po południu) przed południem dzwoni zawsze po takiej akcji miły pan i pyta się czy już jest dobrze. Po pierwsze skąd mam wiedzieć jak jestem w pracy, a po drugie ja ten program czy film chciałem oglądać w weekend. A, jeśli usterka dotyczy VOD to biegają przy tym zdecydowanie szybciej i więcej osób jest tym zainteresowanych:) Jak już jestem przy głosie, to jeszcze ten dekoder. Zawieszanie, konieczność restartów, tracenie sygnału, wyświetlanie co chwilę reklam VOD na pół ekranu itd itp. VOD to osobny temat. Ktoś z tego korzysta? Już nie mówię o napisach i alternatywnych ścieżkach dźwiękowych(których nie ma), ale to powinno być w HD! Jeżeli porównują VOD do wypożyczalni, to niech ten film zbliżony chociaż będzie do DVD a nie kiepskiego VHS. Ale sobie ponarzekałem. W MM i tak się tym nikt nie przejmuje, za to żonglują kanałami jak chcą.



Z VOD nie korzystałem ale te informacje na ekranie tez mi się pojawiały co chwile. Wyłączyłem w opcjach wyswietlania okno informacji na 0s i się nie pojawia. Poprzednio tez mnie denerwowało. Z dekoderem raczej nie ma problemów. Tylko te "haczenia obrazu". U mnie sprawdzali juz kilka razy i nic nie znalezli. Kłopoty w MM. Ale chyba nic o tym nie mówią.
 

piotdz

New member
Proporcje obrazu

Witam,
Jak ustawiliście sobie proporcje obrazu w opcjach DTV?
U mnie przy 4:3 telewizor nadrabia skalowaniem i jest w miare OK, z kolei przy 16:9 programy nadawane panoramą są ok, wszystko idealnie pasuje, za to programy 4:3 mają pasy pionowe po bokach i TV nie chce ich skalować... To normalne?

PS
W Gdyni C+ HD też haczy, krótkie momenty, ale nie ma filmu/programu bez takich atrakcji
 
N

neox

Guest
piotdz napisał:
Witam,
Jak ustawiliście sobie proporcje obrazu w opcjach DTV?
U mnie przy 4:3 telewizor nadrabia skalowaniem i jest w miare OK, z kolei przy 16:9 programy nadawane panoramą są ok, wszystko idealnie pasuje, za to programy 4:3 mają pasy pionowe po bokach i TV nie chce ich skalować... To normalne?

PS
W Gdyni C+ HD też haczy, krótkie momenty, ale nie ma filmu/programu bez takich atrakcji
Jesli ustawisz w dekoderze 16:9 to programy nadawane w 4:3 tak jak napisales beda mialy te pasy. Trzeba ustawic dodatkowo "rozciagniecie" i bedzie gitara.
Niestety na C+ Sport HD nadaja bardzo czesto material, ktory nie jest wogole w HD, i ogladac trzeba z tymi pasami, zadne zmiany obrazu nic nie daja.
 

Debuger

New member
Nowy pakiet Cyfrowy Kids

For info ...

"Od wczoraj oferta cyfrowej telewizji kablowej operatora Multimedia Polska została poszerzona o kolejny pakiet - Cyfrowy Kids, zawierający pięć nowych kanałów dla dzieci.

W skład pakietu weszły stacje: CBeebies, KidsCo, JimJam, Da Vinci Learning i Bebe TV. Od 1 czerwca 2008 roku dołączy do niego także nowy kanał Nickleodeon, który uruchamia MTV Polska.

Koszt pakietu Cyfrowy Kids to 8 zł brutto miesięcznie."

Cyt.za : multimedia.pl
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Mm

Tak sobie liczę i wychodzi coraz drożej.... jak tak dalej pójdzie to DTV w MM będzie bardzo drogo. A jakość faktycznie jest kiepska - Inowrocław w kujawsko-pomorskim. O VOD w ogóle nie wspomnę to jakieś nieporozumienie, jakość oferowanych tam filmów to bardzo kiepski VHS - porażka. Znając życie jak dojdą obiecywane kanały sportowe to ich cena też będzie "bardzo atrakcyjna".... jak tak dalej będzie to trzeba będzie podziękować firmie MM za cyfrową telewizję.
 

lukashik

New member
Propo pakietu sportowego ile dalibyście za taki pakiecik?:

C+Sport HD
C+Sport 2
Polsat Sport
PSE
Polsat Sport HD
Sport Klub
Sportklub+
NASN
Eurosport HD
Eurosport2
TVP SPORT
a do tego ZDF i ARD FTA (LM we wtorki i więcej pucharu UEFA)
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Pakiecik

lukashik pakiecik super!!! Ale gdyby miałbyć taki w MM to pewnie by kosztował ..... kupę kasy
 

masloww

New member
Bez reklam
50 dych bym dał za taki piękny pakiecik, razem ogólnoposkimi programami, tvp1, 2, polsat i tvn, więcej mi nie trzeba
 

lukashik

New member
Apel do MM dajcie
taki pakiecik(+tvp1 tvp2 tvn tv4 polsat), zapłacę nawet 60zł!

Przyjmując, że kanał kosztuje od 1zł do 2.5 cena nie powinna przekroczyć 60zł.C+ kosztuje 22.50 za 4 kanały(promocja), ale gdyby operator chciał włączyć np same C+Sporty do pakietu sądze, że nie byłoby problemów.
Panowie z MM pomyślcie, nikt nie daje wszystkich kanałów sportowych, Wy byście byli pierwsi, ale poprawcie mi ten Polsat w DTV!
 
Ostatnia edycja:

lukashik

New member
Ale ja na 2 programy Polsat Sport HD i Eurosport nie wydam 20zł, wydam nawet 3X tyle jak będą mieć polsaty, euroszporty, c+plusy i sport kluby oraz NASN i TVP SPORT.W Anglii pakiet sport full w kablówce Virgin Media i na platformie SKYDigital kosztuje 34Ł czyli ok 50 zł jak dla nas.Dla mnie kupowanie 2 kanałów za 20zł nie ma sensu.
 

mac2003

New member
neox napisał:
Jesli ustawisz w dekoderze 16:9 to programy nadawane w 4:3 tak jak napisales beda mialy te pasy. Trzeba ustawic dodatkowo "rozciagniecie" i bedzie gitara.
Niestety na C+ Sport HD nadaja bardzo czesto material, ktory nie jest wogole w HD, i ogladac trzeba z tymi pasami, zadne zmiany obrazu nic nie daja.

Panowie rozciąganie obrazu 4:3 to głupota bo tracicie proporcje, nie wiem jak duże macie telewizory ale dla większych przekątnych to głupota.
Pozdrawiam
 

cygan

Member
Obawiam się, że pakiet z PS HD i Eurosport HD (plus jakieś "pierdoły") może kosztować ok.15zł...ale na mistrzostwa to nawet dam 3 dyszki, a potem można sobie odpuścić. Od przedstawiciela wiem, że tak można z pakietami w DTV, np. Filmbox HD za 15 zł można zamówić na okres jaki się chce. Jak ktoś ma doświadczenie w tej materii, to proszę o info. Euro2008 w HD - nie mogę się juz doczekać! :-D
 

Debuger

New member
Zgadza się, z opcjonalnego pakietu typu FilmBox HD możesz zrezygnować, jednakże z 30 dniowym okresem wypowiedzenia, począwszy od nowego okresu rozliczeniowego. Wypowiedzenie - oczywiscie tylko pisemne.
 

radarinio

New member
Dd 5.1

Hej

Nie wiecie co jest z dźwiekiem DD przy programie TVN ?
Od kilku dni znikł
Wszystko mam chyba ok ustawione bo na NG HD jest DD
Pozdro
 

canero

New member
Jakaś totalna kaszana ostatnio w MM. U mnie od kilku dni brak TVN Turbo, co jakiś czas zanika TVN24 nie mówiąc o przerwach w dźwięku. Generalnie rzecz biorąc kupa jakich mało.
 
N

neox

Guest
Pojawil sie w Kaliszu na pasku EPG Polsat Sport HD - narazie TEST - bez obrazu.
Z tego co sie dowiedzialem jutro w innych miastach ma byc, nic nie wiadomo czy to bedzie w pakiecie jakims czy nie. Wskoczyl tez kanal Sport Klub ale na pasku tez widac ze testowo bez nazwy kanalu. Przypuszczam ze szykuje sie nam pakiet sportowy lada moment :cool:

EDIT:Jest juz obraz na Polsat Sport HD - TEST
 
Ostatnia edycja:
Do góry