TV HD w polskiej TK Multimedia

pepe1

New member
U mnie tez cały czas problemy ale z obrazem. Nie wiem czy MM nie moze sobie poradzić z "haczeniem obrazu". Czasami jest troche lepiej ale co kilka minut zakłócenia.
 

michael_s

New member
neox napisał:
Pojawil sie w Kaliszu na pasku EPG Polsat Sport HD - narazie TEST - bez obrazu.
Z tego co sie dowiedzialem jutro w innych miastach ma byc, nic nie wiadomo czy to bedzie w pakiecie jakims czy nie. Wskoczyl tez kanal Sport Klub ale na pasku tez widac ze testowo bez nazwy kanalu. Przypuszczam ze szykuje sie nam pakiet sportowy lada moment :cool:

EDIT:Jest juz obraz na Polsat Sport HD - TEST
w Szczecinie też już jest test Polsatu Sport HD :cool: (w miejsce TVN Turbo na kanale 41, a TVN Turbo jest na kanale 40)
Sport Klubu nie ma
 
Ostatnia edycja:
N

neox

Guest
michael_s napisał:
w Szczecinie też już jest test Polsatu Sport HD :cool: (w miejsce TVN Turbo na kanale 41, a TVN Turbo jest na kanale 40)
Sport Klubu nie ma

Sport Klub jest na pasku opisany jakos TEST C4 czy cos, nie pamietam, nie ma mnie teraz w domu :) Ogolnie to narazie wszystko testowo leci takze trzeba czekac ;)
 

Debuger

New member
Gdynia : Polsat Sport HD - TEST obecny, brak natomiast Sport Klub'u nawet na C4.

To już 5 kanał HD w ofercie Multimedii - jestem pod wrażeniem, pomimo ich wpadek technicznych.
 

pepe1

New member
Tylko pewnie za kilka dni Polsat Hd bedzie płatny. I niech tez poprawia jakosc sygnalu DTV na wszystkich kanałach.
 

pepe1

New member
Patrzalem tez na oferte UPC. Oni maja 90 kanałow DTV. Niestety nie wiem jaka maja jakosc i jak porównamy nasze pakiety w MM (ANALOG i DTV) to cena jest podobna. Tam pewnie mozna zamówic tylko DTV bez analogu. My ciągle musimy przełączac miedzy sygnałami analog-cyfra bo większość kanałow jest analogowych. W ofercie Basic tez ciągle reklamują ze TV1000 jest w pakiecie a juz go dawno nie ma.
 

piotreksuchy

New member
Według mnie jeśli mieli by zakodować to muszą dorzucić do pakietu Eurosport HD , Sportklub +, Eurosport(myśle że w pakiecie podstawowym), Eurosport 2 wtedy ten pakiet by jakoś wyglądał, nie mówiąc o nSport
 

lukashik

New member
Wiecie co ja PS HD będzie za 10zł to proponuje go nie kupować.Tym bardziej, że to co leci na kanale testowym to nie HD tylko konwersja do HD materiału SD.Jeśli chcecie kodować panowie z MM dajcie nam możliwość zobaczenia relacji na żywo w HD!

W Polsce ceny pakietów dodatkowych przy polskich zarobkach to śmiech na sali!C+ kosztuje 39zł (80% ceny kablówki - komfort pakiet) za 3 kanały!Sport w C+ jest ale wcale nie tak dużo, poza weekendami nic prawie tam nie ma a w wakacje panowie z C+ Sport powinni nadawać za free.To jest skandal by oferać 3 kanały za 39zł!Tak samo z HBO za 20-parę złotych.Czy lecą tam hity?Nie, tam lecą mało znane produkcję typu Delta Force XYZlNsport natomiast to porażka kompletna, ale jak wejdzie do kabla to będzie kosztować z 15zł.Na koniec taka dziwna rzecz Panie i Panowie:Dlaczego C Sport+ kosztuje tak dużo (1/3 z 39zł to 11zł) podczas gdy Eurosport kosztuje ok 1.30 za gniazdko.Teraz porównajcie oferty w tych kanałach!Nie ma co porównywać ES miażdzy wręcz C+Sport!To ES powinien kosztować 11zł tym bardziej, że płaci więcej za transmisję w ciągu całego roku.

PS.Kiedy pierwszy live na PS HD?
 
Ostatnia edycja:
N

neox

Guest
lukashik napisał:
Wiecie co ja PS HD będzie za 10zł to proponuje go nie kupować.Tym bardziej, że to co leci na kanale testowym to nie HD tylko konwersja do HD materiału SD.Jeśli chcecie kodować panowie z MM dajcie nam możliwość zobaczenia relacji na żywo w HD!

W Polsce ceny pakietów dodatkowych przy polskich zarobkach to śmiech na sali!C+ kosztuje 39zł (80% ceny kablówki - komfort pakiet) za 3 kanały!Sport w C+ jest ale wcale nie tak dużo, poza weekendami nic prawie tam nie ma a w wakacje panowie z C+ Sport powinni nadawać za free.To jest skandal by oferać 3 kanały za 39zł!Tak samo z HBO za 20-parę złotych.Czy lecą tam hity?Nie, tam lecą mało znane produkcję typu Delta Force XYZlNsport natomiast to porażka kompletna, ale jak wejdzie do kabla to będzie kosztować z 15zł.Na koniec taka dziwna rzecz Panie i Panowie:Dlaczego C Sport+ kosztuje tak dużo (1/3 z 39zł to 11zł) podczas gdy Eurosport kosztuje ok 1.30 za gniazdko.Teraz porównajcie oferty w tych kanałach!Nie ma co porównywać ES miażdzy wręcz C+Sport!To ES powinien kosztować 11zł tym bardziej, że płaci więcej za transmisję w ciągu całego roku.

Zauwaz ze cena pakietu C+ jest praktycznie taka sama u wszystkich operatorow kablowych, to raczej nie jest zmowa tylko C+ wola sobie mnostwo kasy za te 3 kanaly.
Nie wszystko na Polsat Sport HD jest skalowane, Polsat zakupil sprzet HD i z tego co wiem niektore mecze siatkowki, pucharu ekstraklasy byly w HD. Dzisiaj chyba nawet lecial mecz Groclinu z Legia powtorka i obraz wyglada ze byl w HD bo taka sama jkosc jest na C+ sport HD ligii polskiej.
Euro 2008 ma byc w HD.

Co do ceny to mysle ze 10zl za jeden kanal to raczej nie bedzie, ja stawiam na pakiet sportowy, w ktorym bedzie kilka kanalow a cena hmmmm moze kolo 15zl.

Pretensje ze kiepska ramowka to do C+:cool: - operatorzy kablowi, ktorzy udostepniaja ten pakiet maja tutaj malo do gadania.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
popieram

lukashik popieram w 100%, pomijając ile prawdziwego HD jest w programach nadawanych w HD to przecież chodzi o to co się ogląda! Maszsz słuszną rację, nie dość, że oferta programowa na tych kanałach nie jest delikatnie mówiąc imponujaca to jeszcze kosztują one bardzo dużo jak na polskie realia. Zobaczymy jakie ceny ostatecznie ustali MM, ale znając życie nie będzie to po naszej - odbiorców myśli. Oczywiście ktoś może powiedzieć jak Ci się nie podoba to nie kupuj..., ale to nie o to chodzi ja chcę kupić, tylko żeby to była faktycznie dobra jakość dobrych programów, a nie skalowanych przypadkowych audycji..... Przy okazji mam pytanie jak tam u Was z dźwiękiem na TVN i NG HD, bo u mnie coś DD5.1 jakoś gdzieś zniknęło...
 
Ostatnia edycja:
N

neox

Guest
marciniozo napisał:
ale to nie o to chodzi ja chcę kupić, tylko żeby to była faktycznie dobra jakość dobrych programów, a nie skalowanych przypadkowych audycji..... Przy okazji mam pytanie jak tam u Was z dźwiękiem na TVN i NG HD, bo u mnie coś DD5.1 jakoś gdzieś zniknęło...

No ale co ma do tego MM jesli nadawca tego kanalu daje kiszkowaty skalowany material? TVN HD to z tego co wiem chyba jeden serial i Sopot dali w prawdziym HD a reszta skalowanko. Z pretensjami do nadawcow danych programów ze puszczaja pseudo HD :)

Dzwiek 5.1 narazie nie dziala, maja jakis problem techniczny, pracuja nad usunieciem usterki.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Hd

neox ja nie mam pretensji do MM, chodzi mi o to, że ktoś czegoś nie zrobił, ktoś czegoś tam nie dopracował a za wszystko My musimy płacić. Generalnie chodzi mi o to, że w Polsce firmy nie rozumieją / lub nie chcą zrozumieć /, że to My ich utrzymujemy, że funcjonują dzięki naszym pieniądzom. To tak jak w sklepie kiedy kupujesz dany towar jesteś OK", ale jak już kupisz to mają Cię gdzieś....Jak coś nie działa to już Twój problem. Wracając do MM mam nadzieję, że w końcu wszystko zacznie działać jak należy i będę wiedział za co płacę / a uważam, że płacę nie mało.... /
 
N

neox

Guest
marciniozo napisał:
neox ja nie mam pretensji do MM, chodzi mi o to, że ktoś czegoś nie zrobił, ktoś czegoś tam nie dopracował a za wszystko My musimy płacić. Generalnie chodzi mi o to, że w Polsce firmy nie rozumieją / lub nie chcą zrozumieć /, że to My ich utrzymujemy, że funcjonują dzięki naszym pieniądzom. To tak jak w sklepie kiedy kupujesz dany towar jesteś OK", ale jak już kupisz to mają Cię gdzieś....Jak coś nie działa to już Twój problem. Wracając do MM mam nadzieję, że w końcu wszystko zacznie działać jak należy i będę wiedział za co płacę / a uważam, że płacę nie mało.... /

Jak najbardziej sie z Toba zgadzam ale ja sie odnosze do tego ze na kanalach HD material jest skalowany do tej rozdzielczosci - to nie jest wina MM tylko nadawcow tych kanalow, ktorzy glosno wolaja ze maja juz kanal w HD a ze leci na nim skalowany material to inna bajka.
 

lukashik

New member
Do posiadaczy MM DTV:

1.Jak podłączyć ten pierd..... dekoder przez HDMI?W sensie jak to zrobić tak aby mieć dzwięk.
2.Czy na PS macie jakąś taką pikseloze wokół znaczka PS?
 
N

neox

Guest
lukashik napisał:
Do posiadaczy MM DTV:

1.Jak podłączyć ten pierd..... dekoder przez HDMI?W sensie jak to zrobić tak aby mieć dzwięk.
2.Czy na PS macie jakąś taką pikseloze wokół znaczka PS?

ad1
Podlaczasz kabel hdmi, w dekoderze sprawdzasz czy masz ustawiony tryb HDMI (a nie DVI, bo w tym trybie bedziesz mial tylko obraz po hdmi) no i tyle.

ad2
PS to mowisz o Polsat Sport czy Polsat Sport HD? Na zwyklym PS moze jakies tam male piksele sa, nie wiem az tak sie nie przygladam. Na HD nie widzialem nic z tych rzeczy.
 

pepe1

New member
Teraz na Canal+sport nic ciekawego nie ma. Praktycznie rzadnych transmisji sportowych. Ligi pilkarskie sie skonczyly i nic ciekawego w zamian nie mają. Zresztą liga polska to jest tragedia (poziom gry). Nie wiem czy jak mi sie skończy umowa to bede bral Canal+ znowu (po promocji 45zł miesiecznie). Dodatkowe Filmboxy tez nieciekawe. Praktycznie ciągle to samo i bardzo mało nowości ( a w reklamie kanału tak napisali). Jestem ciekaw jaki teraz wymyślą pakiet i za ile zeby wrzucić PoslatSport Hd. Jak sobie policze ze tylko za kablówke po promocji bede musiał płacić okolo 140zł miesiecznie przy takiej ofercie to myśle ze nie warto. I jeszcze te problemy techniczne. Czasami jak ogląlałem mecz i jak obraz mi znikał gdy strzelali bramki to można się załamać. Po moich kilku telefonach do MM dałem im troche spokoju. Myslałem ze coś poprawią. Ale dalej jest to samo. Od poniedziałku znowu chyba zaczne dzwonić.
 

lukashik

New member
Jak pokazuje sieć TOYA DTV może być tania nawet bardzo tania!Za 86 kanałów chcą tylko 12zł!Dodatkowo Canal+ (29zł promocja roczna) to cena wynosi 41zł czyli jak najbardziej do przyjęcia.Szkoda, że to tylko okolice Łodzi...
 
Ostatnia edycja:

lukashik

New member
Co z PS HD - narazie żadnej transmisji tam nie uświadczyłem.Będzie on podczas ME2008 dodatkowo płatny?Po drugie, czy wiecie coś na temat ES HD?
 
Do góry