TV HD w polskiej TK Multimedia

PJAST

New member
Witam,

Mam TV analog, cyfrowa, C+ HD w Aster w W-wie i płacę za to 130 zł (bez netu). W porówaniu z MM oferta do d...... (brak polsatSport, jest Eurosport, ale cena :confused: ). W promocji trochę taniej ale razem z netem wychodzi i tak ponad 200 zł!!!
Zatem żegnaj Aster!!!!
Ponieważ MM pojawiło się u mnie w bloku mam pytanie do uzytkowników (szczególnie z W-wy, ale nie tylko):
1. Jak z jakością HD - są problemy opisywane na forum - przycinka, prob. z głosem?
2. Ile płacicie w promocji, ile po jej skończeniu - tv cyfrowa, C+ (pakiet komfort i C+HD)
3. Czy do ceny pakietu cyfrowego trzeba doliczyć analog?
4. Jak się sprawuje net w MM - szczególnie profit 2 Mb, czy po przekroczeniu limitu 1,5 gb jest tylko opłata miesięczna (59zł) czy naliczają inne opłaty, np. za ilość danych ponad limit? Do 1,5 gb - tylko 0,05 zł? Po co komu oferta 2Mb+ w takim razie skoro droższa?

Dzięki za odp.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
No i tak :
-Discovery HD - obraz super, dźwięk DD5.1 - niestety czasami przycina
- MTVN HD - obraz bardzo ładny, dźwięk "tylko" stereo - chyba, że nie trafiłem na DD5.1
- Religia.TV - obraz SD - OK", dźwięk pomijam

Generalnie tak trzymać, tylko żeby nie było tych przycięć....
 

masloww

New member
Bez reklam
PJAST
1. poczytaj parę ostatnich stron tego wątku
2. w promocji na 24 miesiące (potem bierzesz znów promocję) dostajesz upustu 15% od cennika
http://www.multimedia.pl/object.php/act/sho/oid/54b71e7a66e3d5555fab7db0a75b8284
3. trzeba doliczyć analog - u mnie 54zł - w promocji na dwa lata -15%
4. internet u mnie sprawuje się nadzwyczaj dobrze; do opłaty 59 zł nie są doliczane żadne inne opłaty; nie ma limitu ilości ściągniętych danych; internet PROFIT 2 Mb masz tylko na 12 miesięcy, potem bulisz jak za zboże
5. w pakiecie internet + tv dostaniesz dodatkowe bonusy, ale jakie to trzeba osobiście porozmawiać z przedstawicielem (zadzwoń po niego niech przyjdzie sam do chaty, broń boże nie idź do BOK-u)
6. moja rada taka jak się zdecydujesz, to bierz pakiet w promocji na 24 miesiące, przed upływem końca promocji trzeba iść po nową promocję, bo jak przegapisz termin to zabulisz tak (zwłaszcza internet, za 2Mb -240zł/miesięcznie), że będziesz błagał Aster o litość
http://www.multimedia.pl/object.php/act/sho/oid/57df53296dc1702726f8ee398b2ddb48
 

krzylosiak

New member
Jaki jest mail do nich?Znudziło mi sie do nich dzwonic i słuchac w kolko to samo od b.malo kompetentnych panienek(no moze z malymi wyjatkami).Moze slowo pisane szybciej do nich dotrze.Z gory dziekuje
 

Artur41

New member
Promocja

W Warszawie do końca grudnia 3X 19 zł. To na dwa lata. (Internet,telefon,telewizja).
Kto chce sprawdzić podaje numer agenta :606 321 090.
Razem 57 zł. Nieźle?:krol:
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
k0val no u mnie niestety denerwujące przycięcia obrazu i dźwięku.....
Co do samej jakości to faktycznie - bardzo dobrze!!!
 

steve_w

Member
A ja akurat czekam na aktywację ponowną DTV i wyższy transfer w necie. Umowę miałem do końca listopada 2008 i wypowiedziałem im na koniec października że niby odchodzę do innego operatora. Do końca ub.m-ca miałem umowę za 99,97 po licznych przedłużaniach i dokładaniach za Komfort , DTV Basic i neta 512. Po wypowiedzeniu umowy jakiś gościu zaoferował mi "wspaniałą ofertę" za bagatela 95zł i netem 1 mega oraz HBO Pakiet zamiast Basic (!!!!!) u próbował mi wmówić że obraz w Full HD niewiele różni się od cyfrowego obrazu (ponownie !!!!!). Nadmienię, że komfort i DTV na rok a net na 1,5 roku. Podziękowałem, no ale MM dalej się motała. Wracając do rozwiązania umowy to po tym zgłosił się gościu (przedstawiciel handlowy) który dogadał z szefem lokalnych MM i dał mi ofertę 1 mega, dtv basic no i komfort za 78 zł przez 3 m-ce i później za 81 zł. Co najistotniejsze umowa na całośc jest na rok. Potraktowali mnie jako nowego abonenta. Teraz niestety czekam na aktywację ale tylko DTV, bo pokazuje mi blokadę (podobno jeszcze papiery nie dotarły). Pytanie do Neox-a: może wiesz gdzie będą dostępne nowe kanały w HD-ku??

Pozdrawiam wszystkich wkurzonych na MM i zadowolonych z ich oferty
 
N

neox

Guest
steve_w napisał:
Pytanie do Neox-a: może wiesz gdzie będą dostępne nowe kanały w HD-ku??

Rozumiem ze chodzi Ci o miasta gdzie beda dostepne nowe kanaly HD??? Niestety nie wiem, generalnie sa wprowadzone stopniowo w poszczegolnych miastach.
 

masloww

New member
Bez reklam
dopiero wczoraj zauważyłem fajną rzecz na dtv a mianowice format nadawania programów w formacie 4:3; jest on lekko powiększony po bokach o parę centymetrów pokazując niewidoczny w analogu obraz;
kiedyś samsung chwalił się swoimi telewizorami ("zobacz więcej" czy jakoś tak) lekko poszerzonymi w stosunku do standardowych o farmacie 4:3; że pokazuję więcej obrazu niż w pozostałych odbiornikach w których część obrazu po bokach była standardowo obcinana;
teraz tak nadaje MM w DTV
 

wskalski

New member
dtv

rzeczywiście obraz jest trochę spłaszczony, na TV LCD wypełnia więcej ekranu... ..... ......a przy okazji - mam nagrywarkę na twardy dysk i nie mogę nagrać nic z DTV, z analogu hula jak trzeba, czy ktoś próbował z dekodera DTV.......?
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Wskalski jak masz nagrywarkę DVD to musisz w tunerze DTV zmienić rozdzielczość i puścić sygnał RGB żeby coś nagrać.
 

masloww

New member
Bez reklam
Multimedia Polska poszerzyły swoją ofertę cyfrową o kolejny pakiet cyfrowej telewizji w wysokiej rozdzielczości HD.
4 grudnia oferta telewizji cyfrowej Multimedia Polska poszerzyła się o nowy pakiet Cyfrowy HD. Znalazły się w nim 3 kanały w wysokiej rozdzielczości: Discovery HD, MTVNHD, Polsat Sport HD.
W ciągu najbliższych dni do pakietu dołączy też kolejny, nowy kanał – Luxe TV HD

http://media2.pl/media/44259-nowy-pakiet-cyfrowy-w-multimedia-polska.html
o BBC HD cisza, tym bardziej o TVP HD


za taki pakiecik z LuxeTV HD na pewno nie zapłacę 19,90.
Wkurza mnie strasznie, że zamiast programów które mają dużą oglądalność daje się zapchajdziury-badziewia takie jak Luxe TV HD, Wedding, E! czy religia.tv; kto takie gówna ogląda?

popaprańcy z MM jeśli czytacie czasami to forum to napisze Wam co należy wstawić aby Was wychwalano: TVP HD, TVN HD, Eurosport HD, Eurosport, Eurosport2, PolsatNews. Bynajmniej ja bym Was chwalił za te programy, zwłaszcza za EU, a tak bez nich jesteście najwiekszymi kutasami z kablówkowców

tak coś mi się zdaje że nad ustalaniem programów w MM jakaś baba siedzi
 
Ostatnia edycja:

k0val

New member
masloww napisał:
za taki pakiecik z LuxeTV HD na pewno nie zapłacę 19,90.
Wkurza mnie strasznie, że zamiast programów które mają dużą oglądalność daje się zapchajdziury-badziewia takie jak Luxe TV HD, Wedding, E! czy religia.tv; kto takie gówna ogląda?

popaprańcy z MM jeśli czytacie czasami to forum to napisze Wam co należy wstawić aby Was wychwalano: TVP HD, TVN HD, Eurosport HD, Eurosport, Eurosport2, PolsatNews. Bynajmniej ja bym Was chwalił za te programy, zwłaszcza za EU, a tak bez nich jesteście najwiekszymi kutasami z kablówkowców

tak coś mi się zdaje że nad ustalaniem programów w MM jakaś baba siedzi

podpisuje się pod tym jak najbardziej jak bym miał brać ten pakiecik to tylko dla polsat sport hd i discovery hd
 

cygan

Member
"jesteście najwiekszymi kutasami z kablówkowców

tak coś mi się zdaje że nad ustalaniem programów w MM jakaś baba siedzi"

nie ma tu dużo przesady :eek:k:
 
Do góry