TV HD w polskiej TK Multimedia

zenon20

New member
Co ciekawe w spisie kanałów przy tych kanałach napisane jest "Promocja" czyli oznacza to że te kanały będą prawdopodobnie dostępne tylko przez jakiś okres pewnie na czas Euro i Olimpiady tak jak kiedyś było z TVP HD dali też tylko na Olimpiadę i to nie we wszystkich miastach.
 

bourbon

New member
Bez reklam
Warto dodać, że również kablówka Vectra doda TVP1 i 2 HD do podstawowego pakietu.
Jak widać, Multimedia zalicza się do grupy pazerniaków społecznych, którzy chcą zarobić na euro, mimo, że nie mają w tym żadnego udziału.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
A już miałem zamówić ten nowy pakiet sportowy, ale nie zrobię tego. TVP HD mam, TVP1 HD będę miał w MUX1.
Za pazerność MM podziękuję....
 

zenon20

New member
Dokładnie praktycznie wszystkie mecze będą w TVP HD oprócz jednego w tygodniu to można jeszcze przebolec a TVP1 HD i TVP2 HD to po Euro i Olimpiadzie pewnie wyłączą bo opisali je jako Promocja.
 

Kristop

New member
krzyjak napisał:
Co to znaczy: "ZOBACZ ZA DARMO NAJWIĘKSZE IMPREZY SPORTOWE W JAKOŚCI HD" na najnowszej ulotce MM?
Nic nie rozumiem.

Dzisiaj się dowiedziałem, że jeżeli ktoś nie ma DTV a posiada analog w pakiecie Komfort (lub przejdzie na Komfort), to bez żadnych opłat może sobie wypróbować DTV do końca lipca 2012 (0zł również za aktywacje). W tym okresie dostanie za darmo Cyfrowy Komfort, Kids, Film, Sport HD Extra oraz Adult. Jeśli zdecyduje się zostawić DTV (w/w pakiety premium wyłączają się automatycznie, dostępne będą w miesiącu aktywacji oraz kolejnych dwóch pełnych) to będzie płacił za dostęp do DTV oraz za Cyfrowy Komfort 15zł - umowa do 31.12.2013
Bez żadnych kar można zrezygnować do 25.07.2012

Jeśli ktoś ma analog Komfort to za friko może mieć Euro w HD :)
 
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
No super, ale jeżeli już ktoś ma DTV i płaci sporo (za dodatkowe pakiety) to co? Jak pojawi się jakiś nowy kanał to musi wykupić nowy pakiet żeby go oglądać....
TVP1 HD i TVP2 HD powinny być dołączone do pakietu Komfort, czy też Basic bez żadnych dodatkowych opłat. To nie są kanały premium z jakąś super ofertą nowości filmowych. Tym bardziej nie są to kanały sportowe....
 

Kristop

New member
No super, ale jeżeli już ktoś ma DTV i płaci sporo (za dodatkowe pakiety) to co? Jak pojawi się jakiś nowy kanał to musi wykupić nowy pakiet żeby go oglądać....

Nasuwa się tylko jedna odpowiedź: TAK :)

Ja tylko odpowiedziałem na pytanie "krzyjak-a", bo na ulotce faktycznie było za darmo. Dotyczy to jednak klientów, którzy nie posiadają DTV.
 

spider1978

New member
Bez reklam
Dziadostwo i nic więcej;) znając życie z dniem zakończenia nadawania Polsatu Futbol zastąpią go Polsatem Sport Extra HD (albo niczym) tyle że jak zdecydują się go dołączyć to już nie dadzą go do pakietu Sport HD tylko pewnie do Sport HD Extra. Jestem więcej niż pewien że tak będzie:)
 

zenon20

New member
Dziadostwo i nic więcej;) znając życie z dniem zakończenia nadawania Polsatu Futbol zastąpią go Polsatem Sport Extra HD (albo niczym) tyle że jak zdecydują się go dołączyć to już nie dadzą go do pakietu Sport HD tylko pewnie do Sport HD Extra. Jestem więcej niż pewien że tak będzie:)

Pewnie tak zrobią bo w pakiecie Sport HD jest już Polsat Sport Extra SD więc według ich głupiego myślenia Polsat Sport Extra HD będzię w droższym pakiecie bo ma lepszą jakośc obrazu bo jak to tak żeby ten sam kanał w dwóch różnych jakościach był w tym samym pakiecie tak w ogóle kto w tej zacofanej firmie wpadł na pomysł żeby kanał TVP Sport umieścic w dodatkowym pakiecie za 18zł skoro już się za niego płaci w analogu to samo tyczy się Universal Channel w pakiecie Film o kanałach TVP1 HD i TVP2 HD nie wspomnę gorszych pazerniaków na kasę nie widziałem żeby się czasem na tych swoich głupich decyzjach nie przejechali dziady.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Na mnie już się przejechali. 3zł więcej to tylko jeden browar, ale chodzi o zasadę.
Oczywiście jeden użytkownik to sobie może....na forum pomarudzić. Firma ma go wiadomo gdzie, ale jak tych abonentów zbierze się już kilkuset to będzie różnica. A na to się zanosi i to nie tylko w MM.
Bardzo wieli moich znajomych już czeka na koniec swoich umów i przechodzi na DVB-T.

Zaraz ktoś się odezwie, że DVB-T to lipa, że mało kanałów, nie ma tematycznych. To prawda. Ale jest to alternatywa dla bardzo wielu osób. Tu na forum dyskutują maniacy HD itp.(w sumie znikomy procent ogółu). Dla bardzo wielu ludzi telewizja to tylko dodatek, bez którego się żyje.

Podam przykład. Byłem dzisiaj u znajomych. Telewizor mają nowy, duży i oglądają analog z anteny siatkowej. Obraz kiepski i mówią o potrzebie kupienia SAT. Ja im się pytam dlaczego nie zestroją sobie kanałów DVB-T. A oni na to wielkie oczy o czym ja mówię. No to poszukaliśmy. TV znalazł bodajże 16 kanałów w tym oczywiście TVP1,2, Polsat, TVN, kanał lokalny...
Znajomi bardzo zadowoleni, jakość dobra - jakaż była ich wdzięczność, że nie muszą już szukać oferty satelitarnej i wydawać pieniędzy.:grin: Te dostępne programy w zupełności im wystarczą...
 

thommy18

New member
Ja dzisiaj ten temat dodatkowych kanałów analizowałem i za nic w świecie nie opłaca się dokupowanie pakietu Sport HD Extra. Płacę na dzień dzisiejszy prawie 127 PLN za internet, kablówka cyfra i analog do tego pakiet canal+ sd. Już z 10 razy do mnie miła pani dzwoniła żebym sobie kupił jeszcze pakiet za 19 zł. bo będę miał Euro 2012 w HD. Te promocje jednak nic nie są warte. Zastanawiałem się nad tym czy by jednak się nie zdecydować na ten pakiet, ale podstawową wadą jest to, że trzeba będzie go opłacać jeszcze przez 12 miesięcy licząc od daty podpisania i przedłużyć umowę na podstawowy pakiet DTV, bo inaczej jest kara bo przecież nie można korzystać z samego pakietu canal + tylko trzeba jeszcze dokupić ponad 80 innych kanałów z pakietu komfort DTV. Trochę to jest niekorzystne, co gorsza MM usiłuje wmówić, że TVP HD to są kanały sportowe. To chyba ma mieć jakiś wymiar komediowy czy coś. Kończąc dodam, że chyba Panie z obsługi klienta mają ciśnienie na ów pakiet sportowy, bo telefonów miałem chyba z 10 dotyczących tego tematu. Powiem tylko tyle nie dajcie się ludzie nabierać na różne promocje ich kanałów i Euro w HD, bo jest to ukierunkowane typowo na zarobek firmy MM.
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
Bardzo wieli moich znajomych już czeka na koniec swoich umów i przechodzi na DVB-T.
Zaraz ktoś się odezwie, że DVB-T to lipa, że mało kanałów, nie ma tematycznych.
To prawda. Ale jest to alternatywa dla bardzo wielu osób.
Dla bardzo wielu ludzi telewizja to tylko dodatek, bez którego się żyje.

Tysiące ludzi na to czeka.
A jeśli do DVB-T dołączona zostanie jeszcze TV Trwam, to już tylko ostatnie lebiegi zostaną w analogowej kablówce, bo np. w Multimedii starsze osoby biorą analogową kablówkę często głównie dla TV Trwam.
Analogową kablówkę posiada jeszcze ze 3 mln abonentów we wszystkich kablówkach w Polsce. Bo wszystkich abonentów kablówek (razem z DTV) jest 4,97 mln.
Operatorzy chcą ich przekonać do przejścia na DTV lub pozostania w analogu, a klienci zaczynają po prostu myśleć i w ogóle rezygnują z płacenia abonamentu za TV (nie przedłużając umów).
-------------------------------------------------------------
Po co płacić za 100 kanałów, skoro ogląda się realnie max. 15 - 20.
Oprócz ekranu TV jest jeszcze ... robota, szkoła, rodzina, znajomi, hobby i czas wolny ... nie zawsze spędzany przed telewizorem.
W darmowej DVB-T będzie docelowo około 20 - 22 kanałów za friko (to ciągle ewoluuje i się zmienia).
Jeśli komuś nie zależy na : ligach piłkarskich, bajkach dla dzieci, zachodnich kanałach dokumentalnych ... to wybierze darmowe DVB-T.
Albo zostanie nakręcony przez naganiacza z kablówki (który ma prowizję od złapanego łebka) i "cudowny dekoder" z abonamentem na 24 m-ce zostanie mu wciśnięty nawet bez mydła. ;-)
------------------------------------------------------------
Pamiętajcie ... na tym forum też są wynajęci naganiacze, klaskający dla operatorów kablówkowych.
Ich zadaniem jest powstrzymywać i opóźniać odpływ klientów do darmowej DVB-T lub choćby do N-ki, która jest dużo tańsza od DTV w kablówkach i ma masę kanałów HD w swoich pakietach i to bez dopłat (w odróżnieniu od Multimedia czy UPC).
-------------------------------------------------------------
I na koniec ... okres wypowiedzenia na TV to aż 90 dni.
Robię to w styczniu 2013 i od 30 kwietnia 2013 mogą mnie cmoknąć w pompkę.
Testowo podłączałem DVB-T. Akurat u mnie odbierają wszystkie trzy darmowe MUX-y.
Z jakością kanałów SD to DTV zostaje w tyle za DVB-T. Już nie mówię jakości w analogowej kablówce, bo to żenada.
Mnie już na żadne umowy na TV nikt nie złapie.
 
Ostatnia edycja:

Navigon

New member
(...)Te promocje jednak nic nie są warte. Zastanawiałem się nad tym czy by jednak się nie zdecydować na ten pakiet, ale podstawową wadą jest to, że trzeba będzie go opłacać jeszcze przez 12 miesięcy (...) co gorsza MM usiłuje wmówić, że TVP HD to są kanały sportowe.
Wykup tak jak ja Pakiet HD bez promocji 19,99 miesięcznie, ale wykupione tylko na 2 miesiące. Przy zakupie w BOK-u od razu zlożyłem wymówienie po dwóch miesiącach.
 

thommy18

New member
Zostawmy już te pakiety w spokoju. Teraz o czymś nieco innym. Mianowicie dostałem wczoraj wieczorem pismo od Multimedia, w którym informują mnie o zmianie regulaminu świadczenia usług. Wyszczególnione jest co ulega zmianie (nie są to jakieś kluczowe zarządzenia, chodzi głównie o dostarczanie klientowi korespondencji) i jest dalej informacja, że jeżeli nowy regulamin nie podoba mi się (dotyczy wszystkich usług wykupowanych w tzw. "paczkach") to mogę zrezygnować z usług z zachowaniem minimalnego okresu wypowiedzenia dla danej usługi. Jednak zastrzeżone jest, że nie dotyczy to usługi radio i telewizja kablowa. Jak dobrze rozumiem to ze wszystkich usług mogę zrezygnować, ale nie z usługi radio i telewizja kablowa. Trochę to dziwne, bo wynika z tego, że niby mogę zrezygnować, a jednak nie, bo i tak zostanę z usługą radio i telewizja kablowa. Nie zamierzam zrezygnować z usług MM, ale zastanawiają mnie tego typu zapisy. Czy więcej osób dostało takie pisma ?
 

1Saracen

New member
dostałem wczoraj rachunek z MM i widzę że płatność za wifi wzrosła po okresie promocyjnym o 2000% płaciłem 1pln w promocji a teraz 20pln .Po wizycie w BOK zrezygnowałem z tej usługi ale też okres wypowiedzenia wynosi 1miesiąc czyli rachunek z czerwiec też będzie większy .
Po wymianie modemu czy jak dokupię swój router wifi będę mógł podłączyc do modemu MM?
 
Do góry