TV HD w polskiej TK Multimedia

marciniozo

Well-known member
Bez reklam

spider1978

New member
Bez reklam
Cisza chyba każdemu ręce opadły po super ofercie TVP 1 2 HD w ofercie nie do odrzucenia. Jedyna kablówka która każe sobie bulić dodatkowo
 

gather_pl

New member
Jest to żenua co zrobiła Multimedia :(
Jest jakaś możliwość, żeby załapać się na tą promocję tylko przez dwa miechy ? Aktualnie mam pakiet Sport i przez 2 miesięce to dodatkowe kilka złotych jestem w stanie dopłacić, ale nie więcej i już na pewno nie poprzez przedłużenie umowy !!!
 

thommy18

New member
W BOK wykup pakiet Sport Extra HD bez jakiejkolwiek promocji. Cena bez promocji za pakiet to bodaj 19,99. Wykup go tylko na okres 2 miesięcy.
 

gather_pl

New member
@tommy18 - sprawdzę w lokalnym BOK. A jak wygląda jakość sportowych relacji na TVP HD ? Jakość jak na nSport HD lub PolsatSport HD ?

Wziąłem ten pakiet Extra HD bez promocji. Czyli dopłacę 6zł po 2-óch miesiącach rezygnuję i powracam do standardowego sportowego.
 
Ostatnia edycja:

grzesiczek1

New member
Ja także skorzystałem z pakietu bez promocji.

Cena poniżej 20zł/msc, a możesz zrezygnować bez podania przyczyny z miesięcznym wypowiedzeniem.

Także 30 lipca (jeszcze olimpiada w sierpniu) również odezwę się do MM i im serdecznie podziękuję.
 

grzesiczek1

New member
Jeszcze jedno pytanie dt. Multimedia.

Czy próbował, ktoś z Was parować pilota z nowej serii telewizorów Samunga ES8000 -"Smart Touch Control" - z dekoderem Multimedia ADB-5810CD...??

Niestety telewizor nie ma tego modelu bezpośrednio w bazie, a z parowaniem uniwersalnych kodów poddałem się po 20 próbach...:)

Dzięki za pomoc.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Ja także skorzystałem z pakietu bez promocji.

Cena poniżej 20zł/msc, a możesz zrezygnować bez podania przyczyny z miesięcznym wypowiedzeniem.

Także 30 lipca (jeszcze olimpiada w sierpniu) również odezwę się do MM i im serdecznie podziękuję.

Bylem w BOK po info. Jest tak jak koledzy wcześniej napisali. Zapytałem jak pakiet Sport HD Extra będzie wyglądał po EURO i IO - miła pani nie była w stanie powiedzieć jak to będzie. Nie ma informacji z centrali co do TVP1 i 2 w HD i innych kanałach (np. Polsat Sport Extra HD).
 

ogluszek

New member
Pojawił się test6.Może to TVP1 HD?Kablówkom i SAT mają dostarczac sygnał z bitrate 12mbit więc ciekawe co MM z tego zrobi.Chciało by się żeby wyglądało jak TVP HD.
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Pojawił się test6.Może to TVP1 HD?Kablówkom i SAT mają dostarczac sygnał z bitrate 12mbit więc ciekawe co MM z tego zrobi.Chciało by się żeby wyglądało jak TVP HD.

Zdecydowałem się na pakiet Sport HD Extra, tak samo jak wy rezygnuje z końcem sierpnia, po olimpiadzie.

Od około tygodnia, może dwóch wiszą TEST 7, TEST 8, teraz doszedł TEST 6.
 

krzylosiak

New member
To może z innej beczki?......czy po zmianie oprogramowania zauważyliście oprócz poprawy jakości obrazu zdecydowaną poprawę dźwięku.Dekoder mam podłączony do kina domowego Yamaha kablem hdmi.Od pewnego czasu zauważyłem że dzwięk jest o wiele bardziej głębszy a efekty 5.1 bardziej odczuwalne.....i to na większości kanałów.A może to mi się dopiero kanały słuchowe oczyściły z zalegającej woskowiny ;).....ale chyba raczej nie.
 

thommy18

New member
W Szczecinie brak jakichkolwiek testów. Podwójnie zaś pojawił się Polsat Sport Extra. Mam jeszcze inny problem. Wykupując pakiet C+ SD dostałem w "promocji" na 3 miesiące pakiet bajka, sport HD, Film. Te pakiety miały mi zniknąć po 3 miesiącach tj. dnia 1.06. Nie zniknęły i nadal je odbieram. W umowie jest jasno napisane, że kanały ulegają automatycznemu wyłączeniu. Obawiam się teraz, że operator może sobie naliczyć należność za te kanały. Czy u innych jest podobnie, że kanały "promocyjne" nie gasną ?
 
Do góry