TV HD w polskiej TK Multimedia

xolzok

New member
Bez reklam
Wiecie czy dzieje się coś w temacie internetu? Czy będzie cosik więcej niż 20Mb/s? Czy zwiększa się zasięg z netem 60 Mb/s i 120 Mb/s?
 

masloww

New member
Bez reklam
Widać tylko na takie komentarze Cię stać, do niedawna odgrażałes się że będziesz miał platformę jak zrezygnujesz z MM a teraz stwierdzasz że nie warto ? ciekawe czemu hehe.
nie wiem o czym piszesz człowieczku; nie pij tyle, za słabą główkę masz;
jak chcesz coś mi zarzucić to zacytuj moją wypowiedź lizidupo

p.s.
jeszcze dwóch brakuje do kompletu
 

Snakeee

New member
Bez reklam
nie wiem o czym piszesz człowieczku; nie pij tyle, za słabą główkę masz;
jak chcesz coś mi zarzucić to zacytuj moją wypowiedź lizidupo

p.s.
jeszcze dwóch brakuje do kompletu

:D

masloww obraził się na wszystkich dostawców sygnału TV w Polsce.
Myślę że powinieneś jakąś akcje zaczać, podobno facebook słynie z organizacji takich protestów. W kontekście tego o czym pisałeś, ze w Polsce idzie się na ilość a nie na jakość i dotyczy to wszystkich, znalazł byś wielu zwolenników.
Wszyscy dobrze wiemy, że dopóki są chętni na niskiej jakości usługi, dopóty nic się nie zmieni.
Miliony klną na Chiny że zalali świat tandetą a miliardy łykają to jak pelikany.
:eek:k:
 

Wieslav

New member
Oglądam TVP Sport z Mulitmedia oraz z Cyfry+. Jakieś znaczącej różnicy w jakości obrazu nie widzę. Muszę jednak zaznaczyć, że obraz z Cyfra+ kolorowo bardziej żywy, ale może to wynikać z ustawień telewizorów - które odbierają różne sygnały. Na LED Samsung UE46D6750 oglądam z Multimedia, a na LCD LG 42LY95 z Cyfra+. Natomiast kanały HD z Cyfry+ są znacznie lepsze niż te same kanały HD z Multimedia.
POZDRAWIAM.
 
Ostatnia edycja:

Wieslav

New member
TVP Sport z MM ogladam na sygnale cyfrowym i analogowym. Jeśli MM nic nie "kombinuje" to wszystko w programach jest ok. Natomiast nie zawsze programy (nie tylko TVP Sport) jest nie do ogladania lub nie ma sygnału. Nie jest to częste ale się zdarza - zwłaszcza kiedy coś w MM "kombinują" lub jest bardzo zła pogoda. Z mojego doświadczenia wszystkie nadajace stacje w tym np. satelitarne ( Cyfra+, N, Polsat Cyfrowy, a wczesniej Wizja) czasami zdarza się że sygnał jest zrywany i obraz jest szatkowany - zwłaszcza gdy jest bardzo zła pogoda.
Inne moje zastrzeżenia poczytasz na wcześniejszych stronach.
POZDRAWIAM.
 

Alundro

New member
Przedłużyłem umowę z MM - analog + DTV komfort HD + HBO z HD + internet 6 mb/s + telefon minimalny pakiet = jakieś 153 zł. Nie wiem czy to dobra cena czy nie ale klamka zapadła. Ciekawe tylko jaki dekoder dostanę jutro. Niby została zaznaczona opcja że chcę tylko w 1 urządzenia bez oddzielnego modemu i liczę na ten nowy Peace.
 

ogluszek

New member
Puchar Polski na Turbo i TVP2 nie da się oglądac.Obraz po prostu katastrofa.Im więcej ruchu na ekranie tym gorzej.Nie wiem czy to nadawcy nam takie coś fundują czy MM coś od siebie dorzuca.Dobrze że wieczorem LM na N SPORT HD i tam można trochę dobrej piłki w w porządnej jakości obejrzec.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
ogluszek
Aż z ciekawości sprawdziłem. U mnie obraz na obydwu kanałach nie odbiega od standardów w MM. Ani lepszy, ani gorszy, ale tragicznym bym go nie nazwał. Da się oglądać. Na TVN Turbo nawet jakby lepszy. ( TV do Plazma Panasonic 50G30)
 

Alundro

New member
Dzisiaj został zamontowany u mnie dekoder do DTV. Rok temu miałem z oddzielnym modemem a dzisiaj monter zapewniał mnie, że nie ma nowszego modelu niż ten który dostaje. Tylko jego wygląd nie pasuje mi do tego przedstawianego w zeszłym roku. Jak możecie to zerknijcie na zdjęcie.

Imageshack - img0001gwh.jpg

Co prawda dekoder był zapakowany jak zupełnie nowy a nie używany już przez kogoś innego. I tak pytanko mam - w instrukcji jest podane, iż mogę utworzyć własną listę kanałów ale jakoś nie widzę takiej możliwości na liście. Da się? Obraz porównując ten z zeszłego roku moim zdaniem poprawił się. Nie widzę już tak bardzo tej mgły.
 
Do góry