TV HD w polskiej TK Multimedia

mil999

New member
Duża część dekoderów była już wcześniej używana. Jeżeli ktoś oddaje dekoder to jest on czyszczony, sprawdzany, ponownie pakowany i dawany kolejnemu użytkownikowi.
 

kubus76k

New member
Duża część dekoderów była już wcześniej używana. Jeżeli ktoś oddaje dekoder to jest on czyszczony, sprawdzany, ponownie pakowany i dawany kolejnemu użytkownikowi.
Dokładnie tak jest, z innym sprzętem również, to nie jest telefon komórkowy który zakupujesz na własność od operatora, ten sprzęt jest dawany na okres umowy i jest własnością MM.
Pozdo @ll
 

tomek130488

New member
Witam wiem że pewnie nie raz już to było poruszane ale nie chce mi się wertować tylu stron tematu.Czy istnieje jakaś możliwość odbierania
" Cyfrowego Komfortu " bez ich śmiesznego dekodera domyślam się zę sygnał jest napewno w pewnien sposób zakodowany
ale moze np za pomocą spreparowanej karty CI w slocie w TV oczywiście wszystko w Tvz wbudowanym dekoderem MPEG 4
 

kubus76k

New member
Witam wiem że pewnie nie raz już to było poruszane ale nie chce mi się wertować tylu stron tematu.Czy istnieje jakaś możliwość odbierania
" Cyfrowego Komfortu " bez ich śmiesznego dekodera domyślam się zę sygnał jest napewno w pewnien sposób zakodowany
ale moze np za pomocą spreparowanej karty CI w slocie w TV oczywiście wszystko w Tvz wbudowanym dekoderem MPEG 4
Niestety niema takiej możliwości.... inny system kodowania...
 

Alundro

New member
Witam. Mam pytanie czy mieliście dzisiaj (mieszkańcy Łodzi) problemy z internetem? Dzisiaj dwa razy znikał na chwilę ale dało się wczytać tylko strony:wp.pl/gazeta.pl a nie dało się gram.pl,FB i bardzo dużo innych i wszystkie gry które wymagają dostępu do internetu. Trochę to dziwne że wp.pl działa a wszystko inne nie tak jakby nie było internetu.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Tak, były dziwne problemy z internetem i to akurat jak system instalowałem i myślałem, że coś nie tak a to prozaiczna przyczyna była moich problemów przy konfiguracji sieci...
 

Bartek_PLRZ

New member
Coś pewnie na całej Polsce robią, bo i w Rzeszowie w dniu wczorajszym kiepsko ze stabilnością było.
Ciekawe, czy w ofercie DTV dodadzą nowego kanały HD TVN-u i tym samym wzbogacą swoją ofertę hajdefiniszyn :) Mam jedną nadzieję, że jeśli już dogadają się z TVN, to kanały będę ogólnodostępne, przynajmniej w Komforcie :)
 

donio

New member
Na dekoderach adb 3830 działa głośność po hdmi. Ale wydaje mi się że jest gorszy obraz w stosunku do poprzednich dekoderów.

Z internetem rzeczywiście były jaja. W Gdyni również nie chodziły wszystkie strony. Myślałem że antywirus lub router coś blokują :))) A to multimedia "cenzurowała" stronki :)
 

kubus76k

New member
Na dekoderach adb 3830 działa głośność po hdmi. Ale wydaje mi się że jest gorszy obraz w stosunku do poprzednich dekoderów.

Z internetem rzeczywiście były jaja. W Gdyni również nie chodziły wszystkie strony. Myślałem że antywirus lub router coś blokują :))) A to multimedia "cenzurowała" stronki :)

Hmm ciekawe bo ja widziałem u kolegi na 3830CD obraz i nie tylko ja stwierdziłem że jest napewno lepszy niż na poprzedniku 5810CD :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry