TV HD w polskiej TK Multimedia

N

neox

Guest
Caly czas trwa awaria, sa problemy z DTV, sa miasta gdzie dziala ale kanaly zanikaja, a sa miasta ze wogole nie dziala.
marciniozo jestes z Łodzi?
 
N

neox

Guest
marciniozo napisał:
Inowrocław, kujawsko-pomorskie :)

Ta obecna awaria, ktora trwa moze miec wplyw rowniez na VOD jesli wczesniej dzialalo to wyglada ze tak wlasnie jest.

EDIT:
AWARIA zakonczona;)
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
awaria

Dzięki neox za informacje. Zaraz sprawdzę DTV czy u mnie działa. Co do VOD :( to niestety wcześniej też u mnie kiepsko działało, można było pobrać niektóre filmy demo, ale zakup tych płatnych zawsze kończył się i kończy informacją o błędzie technicznym Liczę, ze fachowcy z MM coś z tym zrobią ;)

No niestety u mnie nadal awaria brak NG HD i TVP HD....., przycięcia obrazu i dźwięku na canal + HD. Ale jestem dobrej myśli, że będzie lepiej ;)
 
Ostatnia edycja:
N

neox

Guest
marciniozo napisał:
Dzięki neox za informacje. Zaraz sprawdzę DTV czy u mnie działa. Co do VOD :( to niestety wcześniej też u mnie kiepsko działało, można było pobrać niektóre filmy demo, ale zakup tych płatnych zawsze kończył się i kończy informacją o błędzie technicznym Liczę, ze fachowcy z MM coś z tym zrobią ;)

Zglosiles to? Jesli demo dziala a platne nie, to jest szansa ze od reki przez telefon naprawia;)
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
zgłoszenie

Zgłosiłem, byłem w lokalnym BOK. Zadzwonił do mnie Pan technik i kazał zresetować tuner DTV. Nic to nie dało. Wysłałem maila i dzisiaj otrzymałem odpowiedź, że problem z VOD ma większy zasięg i ma to się poprawić. A więc czekam.

Bylebym nie czekał jak ta księżniczka na księcia - skojarzenie ze Shrekiem ogladałem dzisiaj po raz któryś;) tam - na Canale + był.

EDIT :

I tak czekając korzystam z tradycyjnej wypożyczalni płyt DVD / zarabia właściciel wypożyczalni a nie ...../:D

Błąd SI12 mi wyskakuje w VOD.
 
Ostatnia edycja:
N

neox

Guest
marciniozo napisał:
Zgłosiłem, byłem w lokalnym BOK. Zadzwonił do mnie Pan technik i kazał zresetować tuner DTV. Nic to nie dało. Wysłałem maila i dzisiaj otrzymałem odpowiedź, że problem z VOD ma większy zasięg i ma to się poprawić. A więc czekam.

Bylebym nie czekał jak ta księżniczka na księcia - skojarzenie ze Shrekiem ogladałem dzisiaj po raz któryś;) tam - na Canale + był.


A sprawdz teraz na jakims filmie z katalogu demo.

Jesli do jutro dalej bedziesz mial blad na platnych SV01,SV03 zglos na infolinii ponownie.
 
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
błąd

neox błąd SI12 mi wyskakuje w VOD. Sprawdzałem teraz to nawet już demo nie chcą działać.

Przy okazji oglądam właśnie mecz na TVP Sport, Chińczycy grają z Nową Zelandią i jakość obrazu jest delikatnie mówiąc nie najlepsza. Jak to u Was wygląda?
 
N

neox

Guest
marciniozo napisał:
neox błąd SI12 mi wyskakuje w VOD. Sprawdzałem teraz to nawet już demo nie chcą działać.
Smialo dzwon na infolinie i zglaszaj SI12 to nie jest blad od sygnalu, zglos to ponownie, powinni usunac usterke zdalnie;)
 

lukashik

New member
TVP SPORT jest tylko w kablówce więc jego jakość na LCD i plazmach jest wiadoma, choć przyznaje, że to co teraz widzę to szkoda gadać!
 

kamilb

Member
No cóż ja dalej będę czekał aż Eurosport wróci do oferty MM :) Może za jakiś czas doczekamy się pakietu sportowego z prawdziwego zdarzenia jakim nie będzie mogła pochwalić się żadna platforma cyfrowa i kablowa :D

Jeśli chodzi o TVP HD to u mnie obrazu jeszcze nie ma ale nie płacze z tego powodu bo jutro w końcu rusza Ekstraklasa i na początek Derby Warszawy więc niech cała Olimpiada się schowa :cool:
 

maciekalisz

New member
Kurcze dzień mnie nie bylo i sie rozbrykali - wracam o domku - mowie bedzie juz TVP w High Defintion :) cy jakos tam - a tu w skrocie D U P A - malo tego progsy sie tna - dzwonie na 0801 706 666 :) Oczywiscie o VOD nie wpomne.
 
N

neox

Guest
maciekalisz napisał:
Kurcze dzień mnie nie bylo i sie rozbrykali - wracam o domku - mowie bedzie juz TVP w High Defintion :) cy jakos tam - a tu w skrocie D U P A - malo tego progsy sie tna - dzwonie na 0801 706 666 :) Oczywiscie o VOD nie wpomne.

Kolezko:mrgreen: nie rob afery, dobrze wiesz co sie dzieje;)
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
awaria

No i mamy ciąg dalszy.....awarii w MM.

Po interwencji w infolinii MM i rozmowie z Panem technikiem, awaria usunięta!!!:D:D:D Nawet VoD działa!!!

Dzięki neox za dobre rady!!!!
 
Ostatnia edycja:

ptr3009

New member
Wczoraj cały wieczór DTV cieło, ale dzisiaj na szczęście już jest wszystko ok. Czekam na oficjalne rozpoczęcie Olimpiady, bo na razie nie ma co oglądać na TVP HD.
 
N

neox

Guest
lukashik napisał:
Zauważyliście, że bitrate TVP HD jest większy?

Obraz ze studio olimpijskiego wyglada ladnie, poki co zanika dzwiek co jakis czas, obraz tez raz na jakis czas przytnie albo piksele wskocza, no coz to wszystko narazie testowo idzie, oby w trakcie olimpiady TVP dala rade.
 
Do góry