TV HD w polskiej TK Multimedia

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
pojawia się i znika

U mnie TVP HD pojawił się i zniknął, teraz pojawił się obraz, ale jest Stop Klatka. Także coś tam kombinują, tak w ogóle mam jakieś zakłócenia odbioru DTV, innych programów także nie mam.
 
N

neox

Guest
lukashik napisał:
Nie możliwe, że mają taką umowę bo na "n" już działa!A propo płacenia, to jak najbardziej płacę abonament RTV za ten kanał!

A co ma MM wspolnego z Twoim placeniem abonamentu RTV?:p
MM to tyle obchodzi co zeszloroczny snieg i wcale nie musieli tego kanalu dawac do oferty. Jakby MM nie miala DTV to jakbys odbieral TVP HD? TVP HD naziemnie gdzies tak juz nadaje ale zanim obejma cala Polske to jeszcze duzo wody uplynie w Wisle;) Druga sprawa ze musialbys miec TV z tunerem o ile wiem DVB-T albo zaopatrzyc sie w takowy.
 

lukashik

New member
No brawo dla MM.Jednak czytają komentarze:D.Choć nadal stoplatka ale obraz już jest:D.Jak chcą to potrafią tylko trzeba najpierw ich pogonić!
 
N

neox

Guest
ptr3009 napisał:
U mnie też są zakłócenia. Nie mogę się połączyć już od 30 min.
Jest AWARIA DTV.

Aha i jeszcze jedno kanal ten na czas olimpiady jest dodany testowo :) nikt MM nie placi w abonamencie DTV za niego takze wszelkie problemy z tym kanalem moga miec miejsce :)
 
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
awaria

Awaria, rozumiem zawsze się może zdarzyć, ale z tym płaceniem to spokojnie, bo płacimy / przynajmniej ja płace/ firmie MM niemało. Oczywiście nikt mnie do tego nie zmusza, mój wybór. Ale jeżeli firma za każdy dodatkowy kanał, który niekiedy szumnie nazywa się pakietem każe sobie dodatkowo płacić, to przestanę ich zachwalać wśród znajomych jak to czynię do tej pory.... A wybór na rynku jest coraz większy. Pozdrowienia dla posiadaczy DTV MM.

Acha jeszcze jedno oglądam właśnie mecz na TVP Sport.... jakością ten przekaz nie powala....
 
Ostatnia edycja:
N

neox

Guest
marciniozo napisał:
Awaria, rozumiem zawsze się może zdarzyć, ale z tym płaceniem to spokojnie, bo płacimy / przynajmniej ja płace/ firmie MM niemało. Oczywiście nikt mnie do tego nie zmusza, mój wybór. Ale jeżeli firma za każdy dodatkowy kanał, który niekiedy szumnie nazywa się pakietem każe sobie dodatkowo płacić, to przestanę ich zachwalać wśród znajomych jak to czynię do tej pory.... A wybór na rynku jest coraz większy. Pozdrowienia dla posiadaczy DTV MM.

Acha jeszcze jedno oglądam właśnie mecz na TVP Sport.... jakością ten przekaz nie powala....

Wydaje mi sie ze Polsat Sport HD Euro mial w lepszej jakossci.

Co do placenia.....Kanal zostal dolaczony za free (testowo) na czas olimpiady, nikt kwoty za pakiet Basic poki co nie podniosl, co bedzie pozniej niewiadomo. To ze ktos placi abonament RTV to akurat MM nic nie obchodzi :) to TVP ma zapewnic WSZYSTKIM placacym abonament dostep do swoich kanalow a nie operatorzy kablowi :)
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
opłaty

U mnie "awaria DTV trawa nadal" nie mam żadnego programu.... Co do płacenia nic nie pisałem o abonamencie RTV, pisałem o opłatach, które uiszczam na konto Firmy MM. I ja nie narzekam, jestem zadowolony z Ich oferty, chodzi mi o to, ze Firma powinna cały czas wzbogacać swoją ofertę w miarę możliwości nie podnosząc opłat. Wiem, wiem, że za nowe kanały trzeba płacić, ale trzeba też myśleć o nas abonentach to w końcu z naszych opłat firma się utrzymuje... a jak już wcześniej pisałem konkurencja też się rozwija.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
koniec awarii

No tak koniec awarii, brawo, ale co do jakości to bym dyskutował. uważam, że Euro na Polsacie HD wyglądało lepiej....
 

lukashik

New member
Trochę smuży i przycina ale cóż nie oczekujmy kosmosu od TVP ważne że jest dużo lepiej niż na TVP SPORT. Update: Na PS HD leci akurat powtórka z EURO Holandia - Włochy i obraz jest z 3X lepszy niż na TVP HD.Może się polepszy oby...
 
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
i znowu

No tak u mnie znowu brak TVP HD, ale rozumiem, testy itp. Ale mam przy okazji pytanie do forumowiczów. Czy działa u Was VoD? Bo u mnie jak chcę kupić jakiś film występuje komunikat o błędzie technicznym. BOK MM poinformował mnie, że problem ten ma więcej abonentów i pracują nad jego usunięciem.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
U mnie tak samo nie działają te kanały.

A oto informacja ze strony MM :

Olimpiada w technologii HD w Multimedia Polska
2008.08.07
Wczoraj wystartował nowy kanał Telewizji Polskiej - TVP HD, który już jutro pojawi się ofercie cyfrowej telewizji kablowej Multimedia Polska. Oznacza to, że wszyscy abonenci Multimediów posiadający dekoder telewizji cyfrowej oraz telewizor HD, będą mogli oglądać transmitowany z Igrzysk Olimpijskich w Pekinie obraz w wysokiej rozdzielczości.
W czasie Igrzysk Olimpijskich Pekin 2008 na antenie TVP HD znajdzie się dziennie 18 godzin relacji. Polecamy bezpośrednią transmisję w godzinach 3.00 - 17.00. Wówczas będzie można zobaczyć m.in. zmagania polskich zawodników.
Według danych TNS OBOP 10 proc. ankietowanych Polaków już posiada, a kolejne 10 proc. chce w najbliższym czasie kupić telewizor umożliwiający odbiór programów w wysokiej rozdzielczości (HD).
Igrzyska Olimpijskie w Pekinie bez wątpienia zgromadzą rzesze widzów przed telewizorami, a obraz w technologii HD z pewnością spotęguje sportowe emocje.
 

cygan

Member
Też miałem po 16 jakiś czas HD podczas meczu Włochów z kimś tam. Obraz super. Porównanie może być złudne, że gorsze niż PS HD. Mecze w dzień podczas EURO też subtelnie wydawały się "gorsze" o ile można tak powiedzieć, bo jakość była fantastico :eek:k: . Wieczorem jest sztuczne oświetlenie, inne kontrasty i jakoś tak kolorowiej i żywiej się wydaje :) Każdy z nas był na stadionie podczas oświetlenia naturalnego i sztucznego. Kiedy Wam podobało się bardziej? Odpowiedź jest tylko jedna :)
 
Do góry