TV HD w polskiej TK Multimedia

N

neox

Guest
Info jest ale narazie wewnetrzne;) Potwierdzam.
Bedzie TVP HD w MM wraz ze startem Olimpiady i narazie tylko na czas Olimpiady, czy bedzie pozniej w ofercie zalezy od negocjacji z TVP.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
informacja

Dzięki Neox, teraz rozumiem. Wydaje się oczywiste, że kanał ten będzie w DTV, mam nadzieję, że bez dodatkowych opłat. Ale swoją drogą polityka Firmy MM jest zadziwiająca. Zamiast promować się i nagłaśniać, że będzie można Olimpiadę oglądać w jakości HD, cisza jak makiem zasiał.... Nie rozumiem tego, chyba, że firmie MM nie zależy już na pozyskiwaniu nowych abonentów. Przecież kolejny kanał HD w ofercie to coś bardzo na plus dla firmy. Tym bardziej, że TVP od kilku dni podaje oficjalną informację o udostępnieniu sygnału HD dla operatorów kablowych w tym dla Multimedia Polska.
 
N

neox

Guest
marciniozo napisał:
Dzięki Neox, teraz rozumiem. Wydaje się oczywiste, że kanał ten będzie w DTV, mam nadzieję, że bez dodatkowych opłat. Ale swoją drogą polityka Firmy MM jest zadziwiająca. Zamiast promować się i nagłaśniać, że będzie można Olimpiadę oglądać w jakości HD, cisza jak makiem zasiał.... Nie rozumiem tego, chyba, że firmie MM nie zależy już na pozyskiwaniu nowych abonentów. Przecież kolejny kanał HD w ofercie to coś bardzo na plus dla firmy. Tym bardziej, że TVP od kilku dni podaje oficjalną informację o udostępnieniu sygnału HD dla operatorów kablowych w tym dla Multimedia Polska.

hehe a co mieli krzyczec skoro dzisiaj dopiero dostali to co bylo potrzebne zeby kanal odbierac od TVP;)
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
ech

Co by nie mówić cieszy kolejny kanał w HD, a wiesz może kiedy konkretnie rusza ten program. Wiem, że oficjalne otwarcie Igrzysk jest w piątek, ale niektóre dyscypliny startują chyba wcześniej. Mam właśnie urlop, stąd czas na oglądanie a sport w HD to jest to co tygryski lubią najbardziej... Ach gdyby jeszcze ES znalazł się w ofercie MM, pomarzyć ludzka rzecz....
 
N

neox

Guest
Spokojnie bez nerwow. Byc moze wlacza od momentu ceremonii otwarcia a byc moze dzisiaj w formie testowej.
Kanal nie bedzie dostepny w Zamosciu.
Poki co kanal bedzie dostepny tylko na czas olimpiady.
 

maciekalisz

New member
Na okres Olimpiady testową transmisję TVP HD dostaną wszyscy abonenci cyfrówki (przekaz otwarty), za wyjątkiem Zamościa i Chełmna.Kanał planuja włączyć na czas Olimpiady, jego tymczasowość będzie zaznaczona w nazwie."
pewnie po olimpiadzie pokaże sie magiczne 6 pLN :):):) za HD hihihi



Obecnie nic nie nadaje TVp wiec nie puszcaja w eter - pewnie ruszy jak tylko zacznie nadawac TVP.
 

gelom

New member
Tvp juz nadaje olimpiade...wlasnie teraz leci mecz pilki noznej kobiet Niemcy Brazylia, jednak narazie mozemy ogladac tylko na tvp sport...ciekawe kiedy odpala HD?! ;)
 
N

neox

Guest
maciekalisz napisał:
Na okres Olimpiady testową transmisję TVP HD dostaną wszyscy abonenci cyfrówki (przekaz otwarty), za wyjątkiem Zamościa i Chełmna.Kanał planuja włączyć na czas Olimpiady, jego tymczasowość będzie zaznaczona w nazwie.

Chełmno to nie wiem czy nie chodzi o Chełm, w Chełmnie o ile wiem nie ma jeszcze dtv. Byc moze pomylka.
 

ptr3009

New member
Wkońcu jakieś oficjalne info. Szkoda tylko, że człowiek się o tym dowiaduje dopiero 2 dni przed IO, ale ważne, że będzie.
To prawda, że TVP HD nie pokaże Piłki ręcznej i siatkówki?
 

maciekalisz

New member
ptr3009 napisał:
Wkońcu jakieś oficjalne info. Szkoda tylko, że człowiek się o tym dowiaduje dopiero 2 dni przed IO, ale ważne, że będzie.
To prawda, że TVP HD nie pokaże Piłki ręcznej i siatkówki?

Nie tylko ty - nawet mm sie dowiedziala o tym dzis :p:p:p
 

lukashik

New member
To prawda, że TVP HD nie pokaże Piłki ręcznej i siatkówki?

Z programu wynika, że niestety zobaczymy w HD tylko JEDEN NA PIĘTNAŚCIE (!) MECZ GRUPOWY polskiej drużyny!Skandal!Amerykanie transmitują na CBS Sport w HD mecze siatkówki a u nas tylko ochłapy bez finału!
Pytam się co wolicie w HD, finał siatkówki (nawet bez Polaków) czy finał koszykówki z "jues tim"
 
N

neox

Guest
HBO HD do konca sierpnia za darmo dla klientow posiadajacych obecnie pakiet HBO cyfrowy. Od wrzesnia 6zł za HBO HD (wymagane jest posiadanie pakietu HBO cyfrowy) :cool:
 
Do góry