TV HD w polskiej TK Multimedia

maciekalisz

New member
ptr3009 napisał:
Mam lcd 32" i chyba będę musiał się rozejrzeć za kablem hdmi. Wiadomo - HD na tym kablu będzie najlepsze, a co z SD?

wydaje mi się ze jakosc jest duzo lepsza - zwlaszcza na lcd - brak duchów :) przy słabym sygnale. Ogólnie lepiej. Pod warunkiem że instalacja jest ok i polaczenie przez hdmi lun component - na euro jest kaszana straszna. No ale ten standart pamięta króla ćwieczka :)
 

piotdz

New member
ptr3009 napisał:
Przyszła wczoraj do mnie pani z MM i zamówiłem DTV. Zachowałem swój pakiet w kablówce (59 kanałów) i do tego dekoder DTV ( Basic-34 kanały). Po wszystkich rabatach wyszło, że przez pół roku będę płacił tak jak do tej pory, a przez kolejne pół roku 6 zł więcej. Mam pytanie. Czy jakość kanałów na DTV (SD) jest dużo lepsza niż na kablówce? Jakim kablem oni podłączają ten dekoder? Trzeba dokupować swój?

Wg mnie SD lepiej wygląda na analogu. Szczególnie nowsze produkcje. W DTV widać czasem drobne zniekształcenia cyfrowe (pixele na obrysach). To moje obserwacje. Po podłączeniu DTV koncentruje się jednak na kanałach HD. C+ ma przyzwoitą ofertę, gdyby nie te przycięcia....

pozdr,
Piotr
 

kamilb

Member
Przycięcia na Canal+ z tego co zauważyłem do tej pory miałem w jednym filmie na kanale C+Film a reszta jest ok. Jeśli chodzi o ofertę to mają bardzo dobrą i nie trzeba się sugerować okresem wakacyjnym. HBO za to w wakacje ma bardzo słabe propozycje i tylko Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata puścili z lepszych filmów. Może po wakacjach się poprawi. O Cinemax to nie trzeba komentować skoro większość filmów z lat 70 puszczają :???: i dlatego rezygnuję z tego Cinemaxu :)
 
N

neox

Guest
ptr3009 napisał:
Mam lcd 32" i chyba będę musiał się rozejrzeć za kablem hdmi. Wiadomo - HD na tym kablu będzie najlepsze, a co z SD?

Obecnie mam dekoder podlaczony przez component (wczesniej mialem przez hdmi) i jakosc HD jest identyczna jak przez HDMI.
 
N

neox

Guest
Zadnych przyciec, wszystko dzialalo, poprostu nie chce mi sie tylka ruszyc i drugiego kabla HDMI kupic:mrgreen:, mialem kabel component wiec go wykorzystalem a HDMI mam przy konsoli;)
 

kamilb

Member
Pytanko do obecnej promocji DTV w MM

Wyczytałem że za podłączenie jest znowu 19,90zł i abonament przez 2mc jest po 1zł a potem 19zł mc. I tu rodzi się pytanie. Bo umowa jest podpisywana na 2 lata i mi się zdaje że te 19zł to jest przez 10mc i wychodzi pierwszy rok tak - pierwsze 2mc po 1zł i kolejne 10mc po 19zł. A drugi rok to chyba wszyscy mają po 57zł ?? I jeszcze jedno pytanie:grin: czy da się wziąć na raz dwa pakiety np. podstawowy Basic i Cyfrowy Canal+ ?? Jeśli tak to chyba się wtedy płaci 49zł za aktywację pakietu Cyfrowy Canal+...

Upewnijcie mnie albo poprawcie jeśli się mylę.

Tak w ogóle to szkoda że teraz nie brałem tej DTV bo bym płacił przynajmniej 20zł mniej :)

pozdrawiam
 
N

neox

Guest
Teraz sa nowe promocje, jak wezmiesz DTV i kwota dodatkowych pakietow tematycznych nie przekracza chyba 10zl to wtedy bulisz 49zl za podlaczenie, jak kwota za dodatkowe pakiety bedzie od 10zl do 25zl to bulisz 19zl za podlaczenie, a jak powyzej 25zł to 1zl za podlaczenie.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
promocje

odnośnie promocji, właśnie miałem telefon od miłej pani z MM, proponuje mi pakiet HBO i Cinemax, łącznie 5 kanałów w promocji dwa miesiące za 19,90zł. później 10 miesięcy 29,9zł. Właśnie się zastanawiam czy warto.....?
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Hbo

Dzięki ptr3009, no właśnie, intensywnie myślę, nad tym HBO, ciekawe czy będzie w HD i jeżeli będzie to za ile?
 

kamilb

Member
marciniozo

ja mam ten pakiet i fakt że na HBO lecą teraz słabe filmy ale w wakacje tak jest zwykle( o Cinemax szkoda słów bo to żenada co oni tam puszczają i na Polsacie i TVN są lepsze filmy). Miałem w ogóle rezygnować z tego pakietu ale postanowiłem tylko wycofać Cinemax i zostawić samo HBO i będę płacić 19,90zł...
 
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
HBO i Cinemax

kamilb

Bardzo dziękuję za informacje / przedmówcy również / chyba odpuszczę sobie te pakiety i lepiej wezmę Polsat Sport HD, a co jeszcze to się zastanowię.
 

kamilb

Member
neox napisał:
Teraz sa nowe promocje, jak wezmiesz DTV i kwota dodatkowych pakietow tematycznych nie przekracza chyba 10zl to wtedy bulisz 49zl za podlaczenie, jak kwota za dodatkowe pakiety bedzie od 10zl do 25zl to bulisz 19zl za podlaczenie, a jak powyzej 25zł to 1zl za podlaczenie.
Jeśli to prawda to jak kolega by wziął Cyfrowy Canal+ razem z Basic oczywiście to za podłączenie zapłaci 1zł (bo Canal+ kosztuje 29zł teraz w promocji) i za aktywacje Canal+ 49zł bo będzie nowym klientem dtv wtedy. Tak więc pierwszy abonament by wyniósł 51zł(1zł za podłączenie wszystkiego, 1zł za abonament dtv, 49zł aktywacja Cyfrowy Canal+). A jeszcze nie uzyskałem odpowiedzi jak teraz oferują abonament(bez pakietów dodatkowych oczywiście). Bo pisałem że przez 2 mc 1zł, przez kolejne 10mc 19zł i przez drugi rok 57zł ale nie wiem czy to prawda:)

Zgadza się ??

marciniozo

A mnie jeszcze zrobiła w balona bo się pytałem jak dzwoniła w sprawie tego HBO czy jest jakaś promocja Canal+ to ta mówi że nie ma nic i że Canal+ dalej 39zł kosztuje. Mój błąd że uwierzyłem bo jak wszedłem potem sprawdzić to się okazało że promocja jest...
 
Ostatnia edycja:

Debuger

New member
Gdyby żałować podjętej decyzji, a co gorsza czekać na lepsze oferty - to nigdy byś sie nie zdecydował. Moim zdaniem im szybciej tym lepiej, po 12 miesiącach bedziesz miał jeszcze lepszy wybór, a zwlekając traci się cenny czas.

... ale to tylko moja subiektywna opinia ;)
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Punkt widzenia

Debuger napisał:
Gdyby żałować podjętej decyzji, a co gorsza czekać na lepsze oferty - to nigdy byś sie nie zdecydował. Moim zdaniem im szybciej tym lepiej, po 12 miesiącach bedziesz miał jeszcze lepszy wybór, a zwlekając traci się cenny czas.

... ale to tylko moja subiektywna opinia ;)
Debuger w pełni się z Tobą zgadzam. Czekając na lepsze oferty, tańszy sprzęt ipt. nigdy nic by się nie kupiło...., ale jeżeli ktoś w imieniu firmy / w tym przypadku MM / składa ofertę to powinna ona być uczciwa i rzetelna. Tak mi się przynajmniej wydaje, nie można budować zaufania na nieuczciwości i kombinatorstwie. Oczywiście firma musi zarabiać, ale nie przez wprowadzanie w błąd klienta. Zaufanie można stracić bardzo szybko, a odbudowanie go może trwać lata.
 

maciekalisz

New member
Chlopaki jest tak
Jeżeli bieżecie BASIC aktywacja 19.90
Jeżeli same pakiety i ich cena nie przekracza 10 pln to aktywacja 49 pln
Jeżeli przekracza 10 pln a mniej niz 25 pln to aktywacja 19 pln
Jeżeli powyżej 25 aktywacja 1 zł.

Jeżeli macie neta a nie macie na niego poromocji to moge wam fajny myk podpowiedziec. Internet 1 Mega 44,10 przez 24 m-ce, dtv przez pierwsze 6 m-cy 6 pln przez kolejne 6 m-cy 12 pln. To jest tylko basic. Po roku mozecie zrezygnować z DTV albo zostac na cenie 19,90.

Jak chcecie to powrzucam ceny wszystkich pakietów i aktualne promocje.
A propos HBO HD bedzie napewno - oplata to ok. 6pln. Warunkiem bedzie posiadanie pakietu podstawowego HBO.czyli dokladnie tak samo jak z Canal+ HD (ciekawe czy tez tak sie bedzie cieło HEHEHEE).

kamilb napisał:
Jeśli to prawda to jak kolega by wziął Cyfrowy Canal+ razem z Basic oczywiście to za podłączenie zapłaci 1zł (bo Canal+ kosztuje 29zł teraz w promocji) i za aktywacje Canal+ 49zł bo będzie nowym klientem dtv wtedy. Tak więc pierwszy abonament by wyniósł 51zł(1zł za podłączenie wszystkiego, 1zł za abonament dtv, 49zł aktywacja Cyfrowy Canal+). A jeszcze nie uzyskałem odpowiedzi jak teraz oferują abonament(bez pakietów dodatkowych oczywiście). Bo pisałem że przez 2 mc 1zł, przez kolejne 10mc 19zł i przez drugi rok 57zł ale nie wiem czy to prawda:)

Zakręciłeś się :) Ale spox postaram ci sie wyszukać jakiejś ciekawej promocji. Tylko pytanie czy kożystasz z pakietu komfort w analogu czy jestes nowym abonentem. Ew masz rodzinny lub podstawowy.
Starsznie pomieszałeś prommocje na dtv - kilka różnych promocji zmieszales w jedna calość. Przy promocji na same akiety nie sprzedają BASIC-u.

Debuger Marciniozo - popieram - promocje zmieniaja sie co m-c :) Wiec nienadaza czlowiek za nimi :) hehhe - to tak jak czekac na nastepce blueray bo bedzie lepszy heheh.
 
Ostatnia edycja:
Do góry