TV HD w polskiej TK Multimedia

maciekalisz

New member
kamilb napisał:
Tak więc jeśli zrezygnuję z Cinemax to czy wtedy będę płacił tylko 19,90zł zamiast 29,90zł ???

Nie wiem czy dobrze wyjaśniłem ale może ktoś się połapie :D :)

pozdro

Promocje są łączone i nie można ich rozdzielac. Jak zrezygnujesz z cinemax to cena HBO wroci do ceny standardowej czyli chyba 25 zeta.
 

maciekalisz

New member
neox napisał:
Ale zescie sie rozpedzili, nie ma w ofercie Discovery HD.

Nie rob powieksz bo obraz jest wtedy nienaturalnie rozjechany.

Generalnie Ci co maja TV 16:9 moga w menu dekodera ustawic tryb 16:9 i dac tam rozciagniecie (mowie z glowy chyba tak to tam jest napisane). Na kanalach, ktore sa w 16:9 obraz bedzie ok, a na tych gdzie idzie w 4:3 z automatu go rozciagnie. Ja tak mam ustawione.

Co do pikselozy, stopklatek oczywiscie takie rzeczy nie moga byc ciagle, ale bez paniki jesli raz na jakis czas wam cos tam przytnie, zapewne jakies problemy chwilowe na laczach. Jesli jest to nagminne to oczywiscie nalezy to zglaszac, z tym ze np. problem z Filmboxem HD okazal sie od nadawcy.

I dlatego lepiej jest robic to options na poszczegolnych kanalach wg uznania anie calosc z menu bo wtedy sie obi jazda na innych programach. :)
 

maciekalisz

New member
maciekalisz napisał:
Promocje są łączone i nie można ich rozdzielac. Jak zrezygnujesz z cinemax to cena HBO wroci do ceny standardowej czyli chyba 25 zeta.

Moge sie mylic wiec polecam regulamin jak debuger mowi - ale z tej promocji co mowisz to raczej jest to laczone.
 
N

neox

Guest
maciekalisz napisał:
I dlatego lepiej jest robic to options na poszczegolnych kanalach wg uznania anie calosc z menu bo wtedy sie obi jazda na innych programach. :)

Nic sie nie robi. Kanaly dzialaja jak najbardziej ok. Jesli zmieniasz przez options to jest to syzyfowa praca, bo dekoder nie pamieta tych ustawien po wylaczeniu go.
 

steve_w

Member
Wiem że może meryki nie odkryję dla niektórych, ale dzisiaj na kanale 711 zauważyłem HBO HD (wcześniej ktoś wspominał), a na 96 Nickelodeon.
Ciekawe czy ten drugi będzie docelowo zakodowany, bo mój synek miałby co oglądac
 

Debuger

New member
maciekalisz napisał:
Moge sie mylic wiec polecam regulamin jak debuger mowi - ale z tej promocji co mowisz to raczej jest to laczone.
No i mylisz się. Czy wyraziłem się w swoim poście nie dość jasno ? Można zrezygnować z Cinemax-a po 3 miesiącach bez żadnych konsekwencji.

.... i taka mała uwaga, używaj funkcji EDIT jak chcesz edytować post. Nie pisz seriami bo dostaniesz warna od Arts'a.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
N

neox

Guest
steve_w napisał:
Wiem że może meryki nie odkryję dla niektórych, ale dzisiaj na kanale 711 zauważyłem HBO HD (wcześniej ktoś wspominał), a na 96 Nickelodeon.
Ciekawe czy ten drugi będzie docelowo zakodowany, bo mój synek miałby co oglądac
W momencie startu pakietu KIDS byla wyraznie mowa ze jak zacznie nadawac kanal Nickelodeon to tez bedzie w tym pakiecie - mial byc juz od 1.06 ale nadawca przelozyl start.

Co do HBO HD to jakos nie nastawiam sie na ten kanal, wszyscy co go maja w innych sieciach czy platformach pisza ze wyraznie odstaje pod katem jakosci wzgledem innych kanalow HD....no ale zobaczymy.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, dziecięcy kanał Nickelodeon dostępny jest od dzisiaj w ofercie Multimedia Polska.

Nickelodeon skierowany jest do dzieci w wieku od 2 do 14 lat. Założeniem programowym stacji jest prezentacja jedynie pozytywnych treści, bez agresji i przemocy. Programy w Nickelodeon Polska dostępne będą w dwóch wersjach językowych - polskiej z dubbingiem i angielskiej.

W ramówce pojawią się m.in. "SpongeBob Kanciastoporty" - kultowa kreskówka o sympatycznej gąbce morskiej, "Dora poznaje świat" - nauka języka angielskiego dla najmłodszych, "Śladem Blue" - edukacyjny program dla najmłodszych, zdobywca 9-ciu nagród Emmy, "Awatar, legenda Aanga" – animowana przypowieść o wyprawie Aanga na biegun północny, czy "Roztańczony Nick" - nauka podstawowych kroków tanecznych dla dzieci.

Kanał Nickelodeon wzbogaci cyfrowy pakiet Multimediów skierowany do dzieci „Cyfrowy Kids”, zawierający takie programy jak CBeebies, KidsCo, JimJam, Da Vinci Learning, Bebe TV.
 
Ostatnia edycja:

steve_w

Member
No tak to mój sląda o nie poogynek za długo nie poogląda sobie Nick-a (przynajmniej do czasu przedłużenia umowy).
Dzięki Neox, musiałem to info przeoczyc
 

kamilb

Member
Debuger - czyli jak po 3 mc zrezygnuje z Cinemax to będę płacił wtedy 19,90zł za HBO ?? A tego regulaminu nie czytałem bo jeszcze mi nawet aneks do umowy nie przyszedł :)
 

Debuger

New member
Tak, będziesz wówczas płacił tylko 19,90 za HBO. Regulamin jest zamieszczony na stronie Multimedii, pod ofertą na HBO w Promocjach DTV.

Pamiętaj tylko o tym, że MM honoruje jedynie wypowiedzenia usług na piśmie z 30-to dniowym okresem wypowiedzenia. Prościej - w twoim przypadku musisz złożyć w BOK lub przesłać pocztą tradycyjną taki świstek w 2 miesiącu korzystania z usługi.
 

piotdz

New member
maciekalisz napisał:
Ogladam. ok 3 h dziennie :) sredio 1 -2 filmy - w tym czasie moze z 2 stopy i piksy.......Kalisz

Czyli jednak w niektórych miastach udaje im się zachować jakość ...
Zgłosiłem awarię, pan był zabawny 'wie pan, urządzenia to urządzenia, nie mogą cały czas pracować dobrze' :)) a mój problem zostanie na pewno usunięty zdalnie. Zobaczymy. Zamierzam się nie poddawać i zgłaszać do upadłego :)

pozdr,

Piotr
 
N

neox

Guest
Eeee tam, maciek chyba tego nie widzisz, przeciez ja tez z Kalisza jestem i na C+ Film HD ewidentnie co jakis czas przycina i sa piksele, wszystkie inne HD dzialaja ok. To nie jest wina sygnalu, ani dekodera, mam parametry sieci wzorowe.
 

maciekalisz

New member
neox napisał:
Nic sie nie robi. Kanaly dzialaja jak najbardziej ok. Jesli zmieniasz przez options to jest to syzyfowa praca, bo dekoder nie pamieta tych ustawien po wylaczeniu go.

Mi pamięta :)

A no przycina - dzis sie strasznie wkurzałem... :( Eh a maiałem nadzieje ze jestem szczesliwcem z dobrym odbiorem
 
Ostatnia edycja:

pepe1

New member
Wyglada na to ze wszedzie MM ma problemy z sygnalem HD. U mnie canal+hd i filmbox hd tez przycinaja. Ale pewnie tak to jest jak firma idzie sie na ilosc a nie na jakosc.
 
N

neox

Guest
pepe1 napisał:
Wyglada na to ze wszedzie MM ma problemy z sygnalem HD. U mnie canal+hd i filmbox hd tez przycinaja. Ale pewnie tak to jest jak firma idzie sie na ilosc a nie na jakosc.
Tylko ze C+ Film HD tnie od samego poczatku a nie po wprowadzeniu innych HD.
 

ptr3009

New member
Przyszła wczoraj do mnie pani z MM i zamówiłem DTV. Zachowałem swój pakiet w kablówce (59 kanałów) i do tego dekoder DTV ( Basic-34 kanały). Po wszystkich rabatach wyszło, że przez pół roku będę płacił tak jak do tej pory, a przez kolejne pół roku 6 zł więcej. Mam pytanie. Czy jakość kanałów na DTV (SD) jest dużo lepsza niż na kablówce? Jakim kablem oni podłączają ten dekoder? Trzeba dokupować swój?
 
N

neox

Guest
ptr3009 napisał:
Przyszła wczoraj do mnie pani z MM i zamówiłem DTV. Zachowałem swój pakiet w kablówce (59 kanałów) i do tego dekoder DTV ( Basic-34 kanały). Po wszystkich rabatach wyszło, że przez pół roku będę płacił tak jak do tej pory, a przez kolejne pół roku 6 zł więcej. Mam pytanie. Czy jakość kanałów na DTV (SD) jest dużo lepsza niż na kablówce? Jakim kablem oni podłączają ten dekoder? Trzeba dokupować swój?

W zestawie z dekoderem jest zwykly kabel scart. Jak masz TV LCD/Plazma i chcesz cieszyc oko prawdziwa jakoscia na NG HD wiadomo musisz podlaczyc przez component albo HDMI.
 
Do góry