TV HD w polskiej TK Multimedia

leon75

New member
To po co te tunery w telewizorach? Myslalem, ze podlaczajac telewizor bezpostrednio do kablowki, bedzie sie mozna pozbyc osobnej skrzynki?
Oczywiscie podejrzewam, ze trzeba miec dodatkowo odpowiednia karte CI do rozkodowywania, ale mialem nadzieje, ze bedzie to dzialalo.
 

bourbon

New member
Bez reklam
W tym wątku ktoś twierdzi, że w "naszej" kablówce, do odbioru kanałów HD, potrzebny jest mu tylko kabel antenowy od analogu. Więc wszystko możliwe...
 

Snakeee

New member
Bez reklam
W tym wątku ktoś twierdzi, że w "naszej" kablówce, do odbioru kanałów HD, potrzebny jest mu tylko kabel antenowy od analogu. Więc wszystko możliwe...

Jezeli tak bylo to tylko chwilowo i zostanie to wylaczone albo juz zostalo. Zreszta pisal ze odbieral kilka kanalow a nie wszystkie z oferty cyfrowej.

Po co te tunery? No po to zebys mogl odbierac sygnal cyfrowy z powietrza, jak wylacza analogowy. Oczywiscie wpierw musza wybudowac te wszystkie multipleksy, jeszcze pare lat to potrwa. W Wawie chyba w centrum i kilku innych miastach (obszarach Polski) mozna juz odbierac sygnal cyfrowy, majac antene za oknem i wlasnie TV tunerem MPEG 4.
 

masloww

New member
Bez reklam
ostatnio jakieś problemy z nsport HD są, jak nie krzaczki to zacięcia; wkurzające to zaczyna być;
poza tym mam wrażenie że na TVP1 i 2 jakość się zepsuła odkąd lecą w 16:9
tak jakby zwiększając ilość wyświetlanych linii zapomnieli bitrate odpowiednio zwiększyć
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
U mnie na n sport HD obraz OK' nic się nie tnie ( poza przycinką co jakiś dźwięku DD5.1), przy okazji ładny mecz leci...
 

Blaszak

New member
Gdynia - dzisiaj od kilku godzin brak (czyt. ciemno jak w d**) 90% kanałów w DTV wliczając w to te w HD. Szlag mnie trafia, bo kolejny piątek i znowu nie mam jak obejrzeć dobrego filmu na TVN HD bo głupia Multimedia tnie w ch** !! Poprzednio Miami Vice, dzisiaj Transformers - po prostu zajebiście :evil: Przefantastyczny ten Komfort :???:


Sorki.. restart dekodera i wszystko gra, no ale żebym za każdym razem miał to robić? Żenada :-?
 
Ostatnia edycja:

spider1978

New member
Bez reklam
fakt ceny nie powalaja ale czy u nas jest cos lepiej?:) ja tam z checia bym zobaczyl u nas nat geo wild hd :) a z drugij strony dziwi mnie ze upc nie wprowadzilo kanalow hd z grupy discovery (animal planet hd czy discovery hd showcase) tylko zaserwowali im jakies kanaly ala luxe tv :p
 
Do góry