TV HD w polskiej TK Multimedia

Snakeee

New member
Bez reklam
No prosze czyli ta dzisiejsza wymiana dekoderow u nich byla rowniez z tym zwiazana, miło.
W koncu obraz na TVP bez pasow, w sumie malo te kanaly ogladam ale pasom mowimy NIE! :)
 

spider1978

New member
Bez reklam
dla mnie TVP 1 i TVP 2 moze nie istniec:p za to wczoraj wczasie ogladania meczyku ligi mistrzow na caly ekran wywalilo mi info o ostatnim dniu odkodowanego pakietu HD. Jak robia juz promocje to chociaz powinni pomyslec cos o cenie bo 19 to porazka. Mnie osobiscie skusili by chyba jedynie nizsza cena a nie oferta bo jak dla mnie jest za uboga. Niech dorzuca jeszcze Nat Geo Wild HD i Fox Life HD ktory ma miec swoja premiera na dniach to pomysle:p
 

zxx

New member
Drodzy forumowicze.
Trochę z innej "mańki". Używa ktoś z Was pilota uniwersalnego do sterowania DTV i TV? Jeżeli tak to jaki polecacie tak do max 150 złociszy.
 

wojtas567

New member

zenon20

New member
U mnie nie to że guide nie działa to jeszcz mam wrażenie że obraz sie pogorszył jakieś smugi i zamazania przy szybszych scenach to już wogóle porażka analog lepiej wygląda na dodatek kilka kanałów tnie i zanika.
 

Domer

New member
Wiecie moze czy jezeli wypozyczylem film z vod po czym nastapila awaria i nie da sie wejsc do vod to bede mogl ten film jeszcze raz wypozyczyc? Problem w tym, ze byl to jeden z filmow darmowych z marca. Czy bede mogl w kwietniu wypozyczyc dwa darmowe filmy?
 

spider1978

New member
Bez reklam
ja mam taka propozycje moze lepiej niech ktos napisze jesli chodzi o sprawy techniczne jak sie cos poprawi haha bo w sumie caly czas to samo:D chociaz u mnie nic nie tnie nawet animal planet hd ladnie hula bo do tej pory bylo roznie;)
 

zenon20

New member
Dzisiaj kończy się darmowe oglądanie pakietu HD a ja go nawet nie oglądałem bo na tych kanałach u mnie była tylko fonia i to nie zawsze a tak po za tym ciemnośc nie no czasem na Animalplanet HD pokazywał się obraz.A wyświetlali reklamy na cały ekran żeby oglądac za darmo człowiek włącza a tu nic.
 

spider1978

New member
Bez reklam
to czekamy na kolejne vod moze vod family albo vod sranie na ekranie po prostu zalosne az rece opadaja na co idzie nasza kasa i to sie nazywa rozwoj i inwestowanie zeby uatrakcyjnic nam oferte lol

zapomnialem dodac moze vod HD jeszcze haha
 

tolesi

New member
czy u was też w analogu macie jakis dziki format programów TVP 1,2 ,kino pl i wielu innnych , ewidentnie nadawane są w 16;9 , a MM nadaje je dalej jako rozciagniętez paskami góra -dół. Np kanały TVN24 czy TVN Turbo sa w 16:9 i sa ok !
 

spider1978

New member
Bez reklam
ja tam nie zauwazylem :) zreszta odechcialo mi sie tej dziadoskiej tv ogladac jak zobaczylem te 2 dodatkowe vod w ktorych miejscu mogly sie pojawic jakies atrakcyjne programy. kto stawia na jaka siec gdzie pojawi sie najpredzej Fox Life HD? ja na toya a u nas pewnie pomazymy:D ja do tej pory nie moge sie doczekac Disney Channel mimo ze chyba MM jest jedna juz chyba z niewielu w ktorej brakuje tego programu. Za drogo czy jak?:p
 
Do góry