TV HD w polskiej TK Multimedia

bourbon

New member
Bez reklam
Na stałe taką opcje ekranu można ustawić dla ogółu w Menu>Instalacja>Konfiguracja dekodera>Ustawienia obrazu>Zmiana formatu obrazu.
 

Snakeee

New member
Bez reklam
pozi ppp napisał:
bo oni nas wszystkich klientów maja w wielkiej d..........dzien bez usterek w tej galaktycznej firmie jest dniem straconym. opinie klientów sie nie licza.gdyby tak ludzie masowo rezygnowali i z kasa byłoby kiepsko to pewno jeden tuman z marketingu z drugim poszliby po rozum do głowy. a tak co g..........

Cos ty oni na to nie patrza, w BOK-ach sa kolejki, siada koles mowi ze chce rezygnowac z czegos a laska wyciaga mu 10 promocji, wciska jeszcze dodatkowa usluge i pacjent odchodzi szczesliwy myslac jak to wiele ugral, a MM zaciera raczki, usluga dalej bedzie mu sie pitolic ale przynajmniej przez rok czy dwa klient jest. Tak teraz sie robi wszedzie, poki co ja nie moge narzekac, no jedynie kanaly SD fatalnie wygladaja w DTV ale i tak ich za wiele nie ogladam. Dekoder moglby szybciej reagowac po wl. bo teraz to on sie zachowuje jak silnik w maluchu zimą, musi sie rozgrzać i wtedy dziala ok:lol:
 

masloww

New member
Bez reklam
ciekawe kiedy się dowiemy o „równie atrakcyjnych programach” w zamian za Polsaty; oby jeszcze w tym roku cobyśmy zdążyli zareagować;
Vectra od razu podała co w zamian; dodatkowo Vectra na bieżąco odpowiada na pytania na Facebook-u; MM daleko do takiego podejścia do klientów
 

Aspe

New member
raczej też nsport bedzie, tak jak w Vectrze. O dziwo do znajomego sami dzwonili i poinformowali o tym więc chyba tak bedzie chociaż w MM nic nie wiadomo
 

gregs

New member
sobik07 napisał:
(...). Rozwiazalem bez problemu umowe na tv, zostalem tylko przy internecie i by nie placic zadnej kary itd. musialem podwyzszyc przepustowosc internetu.(...)
Wytłumacz, jak to jest rozwiazać bez problemu tv i podwyższać przepustowość neta żeby nie płacic kary????

Jest problem czy go nie ma???
 

gregs

New member
Snakeee napisał:
Nie znaja jeszcze szczegolow, ja stawiam ze albo Cyfrowy Komfort albo jednak Pakiet HD, ja mam obydwa takze luzik, czekam na ten kanal, uwielbiam NG HD, Discovery HD, Animal Planet HD bedzie kolejnym rajem dla oczu, bo widze czesto reklamy ramowki na Discovery HD.
Sam jestem esteta i obraz HD mnie zniewala, ale wku..ia mnie oferta programowa NG HD lub Discovery HD - w kolko to samo a od "Katastrofy w przestworzach" rzygac sie chce
mogliby troche rozszerzyc oferte, ale pewnie zasada cos za cos dziala takze i tu:p
 

TOMGDY

New member
W Gdyni brak głosu na TVN HD a włąciwie trzaski i buczenie -- też tak macie ??
Jak długo mamy jeszcze czekać na poprawę jakości na SD ??:niewiem:
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Kurcze, sprawdziłem też tak mam jakieś trzaski....:(

Edit

Oprócz tego pojawiło się u mnie coś dziwnego..... Nie wiem czy coś się dzieje z TV, czy to wina MM. Znikają mi kanały w analogu. Wszystko się przestawia, zostaje kilka kanałów...? Nie wiem co się dzieje, zdarzyło mi się to przedwczoraj, wyszukałem kanały i dzisiaj znowu to samo kanały zniknęły?! Nie wiem co się dzieje......

Edit 2
Jeden z forumowiczów napisał, że miał podobny problem. Przyczyna tkwiła w komputerze podłączonym do plazmy przewodem HDMI. To komputer powodował te zakłócenia....Odłączyłem kabel i TV wyszukał kanały. Mam nadzieję, że już ich nie zgubi....
 
Ostatnia edycja:

tomek130488

New member
TOMGDY napisał:
W Gdyni brak głosu na TVN HD a włąciwie trzaski i buczenie -- też tak macie ??
Jak długo mamy jeszcze czekać na poprawę jakości na SD ??:niewiem:

W olsztynie to samo na pącztku były jakieś trzaski a teraz wogóle nie ma dzwięku

Edit

Mam problem z uzyskaniem dzwięku Dolby Digital na TVN HD teraz np leci mam talent i nie mam dzwięku AC3 a wiem że powinien być w tej audycji teraz dodam że na Discovery HD i NGC HD oraz Tvn7 Dzwięk Dolby Digital uzyskuje bez problemu.Ma ktoś jakieś pomysły co może być nie tak ?
 
Ostatnia edycja:

tomek130488

New member
Snakeee napisał:
TVN HD w MM nie jest nadawany w DD, tylko Stereo.

Tyle że ja na TVN HD nie mogę uzyskać nawet dźwięku Dolby Digital 2.0 ? A jeżeli chodzi o nadawanie to ogólnie nadają w AC3 2.0 i okazyjnie 5.1 w jakiś w miarę nowych filmach i programach np Szymon Majewski
 

Snakeee

New member
Bez reklam
marciniozo napisał:
Czyli znowu MM robi nas w.... Skoro stacja nadaje dźwięk Dolby Digital ( 5.1?) a my dostajemy stereo...
Nie nadaja DD 5.1, jesli juz to Dolby 2.0 (troche lepsze niz Stereo, taki wlasnie jest na TVN7 w DTV). Druga sprawa ze TVN HD to taki pseudo HD, jak zobaczylem Matrixa w 4:3 to nie wiedzialem czy mam sie smiac czy plakac.

tomek130488 napisał:
Tyle że ja na TVN HD nie mogę uzyskać nawet dźwięku Dolby Digital 2.0 ?
No nie uzyskasz Dolby 2.0 bo nie puszczaja takiego w MM, leci tylko w Stereo.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Snakeee ostatnio był Harry Potter też w 4:3, ale to nie było HD. Przecież to, że kanał jest HD nie oznacza, że wszystkie filmy i programy są w HD...( niestety).
Ale żeby się już tak TVN-u nie czepiać pozycje w HD ( te które są) prezentują się dobrze. Szkoda tylko, że "odpuścili" sobie dźwięk. U mnie wczoraj podczas programu mam talent amplituner pokazywał PCM stereo,
 
Do góry